Search site

Contact

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

UPOZORNENIE: 

VO VLASTNOM ZÁUJME SA VYHNITE MESTU OCHO RIOS - 

toto mesto vlastnia Američania, tak ako aj všetky turistické atrakcie v blízkom okolí. Vodopády Dunn´s River Falls sú non-stop preplnené Američanmi, tak ako celé Ocho Rios, ktoré už so skutočnou Jamajkou dávno nemá nič spoločné! Navyše - Americkým peňaženkám prispôsobili i závratné ceny tovarov a služieb. Preto sa radšej vyhnite zbytočnému sklamaniu. 

nonstop prepchaté vodopády Dunn´s River Falls pri Ocho Rios

pre všetkých, ktorí plánujete Okružné plavby Karibikom luxusnou loďou

JAMAJKA ZÁJAZD "CAFFÉ AMERICANO"

 
Typ zájazdu: Poznávací
Cena : od 40 eur / os (doprava, sprievodca, snack)
 

Turisti, ktorých výletné lode prichádzajú do Montega Bay, majú na spoznanie ostrova len cca 10 hodín. Využite tento čas čo najefektívnejšie a spoznajte čo najviac! Celodenný výlet zahŕňa: celodennú dopravu prenajatým minibusom (pri skupinkách väčších než 15 ľudí) a tieto výlety : 

NEGRIL (najkrajšie a turisticky najobľúbenejšie miesto Jamajky s najkrajšou plážou): pobyt na nádherenej 7 MILES BEACH, výlet do RICK´S CAFÉ (patrí do TOP 10 naj.barov sveta) kde môžete vidieť famóznych skokanov smrti, CRAFT MARKET (klasické jam.suveníry), MARKET (nákup kávy a rumu)

MONTEGO BAY (2.najväčšie mesto na ostrove): hektický pestrofarebný DOWNTOWN (kam bežní turisti obvykle nechodia), HISTORICKÉ NÁMESTIE s pamätníkom otrokov (tu sa kedysi konali trhy s otrokmi), Babtistický KOSTOL, turistický HIPSTRIP, slávne JAMAJSKÉ BOBY

BLACK RIVER (najobľúbenejšie a pokiaľ ide o prírodu najatraktívnejšie mesto): PLAVBA PO RIEKE PLNEJ KROKODÍLOV + KÚPANIE SA V ROMANTICKEJ BOHOMZABUDNUTEJ ZÁTOKE, Vodopády YS FALLS - najúchvatnejšie Jamajské vodopády v srdci džungle

Termíny: KEDYKOĽVEK (okrem Septembra a Októbra)

Cieľová skupina: Turisti z výletných lodí kotviacich v Montego Bay

Miesto príchodu a miesta pobytu: Montego Bay, MONTEGO BAY, NEGRIL

Úroveň dopravy: Nadštandardná (v príp. viac než 15 záujemcov)

okružné plavby karibikomplavby Karibikom luxusnou loďouplavba výletnou loďou po Karibiku