Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

 JAMAJKANITA 

Pridajte sa k nám!  www.facebook.com/jamajkanitacom/

Tipy, užitočné rady, súťaže, aukcie, zábava a humor!

zopár fotiek z našich túr

Záznamy: 1 - 19 zo 219
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

JAMAJKA ZÁJAZD CAPUCCINO SO ŠĽAHAČKOU

NAJOBĽÚBENEJŠÍ ZÁJAZD MOJICH TURISTOV !

 

Typ zájazdu: Poznávací-pobytový

Cena: V priemere od 600 eur/os

(ubytovanie na 14 nocí + všetky výlety + doprava po ostrove + vstupy do atrakcií a local guidi)

Divadlo JAMAJKANITA
uvádza premiéru predstavenia "6 STATOČNÝCH " :-) 
v réžii: Anita Balejíková (touroperátor) 11.Júna 2017 v Kingstone 
Účinkujúci: Ľubka a Janko Krajňákovci + Peťka Vychodilová a Honzík (4 turistíci) + Andre a Ajoni (2 local guidi) + komparz Aliyah a Ajaliah (Ajoniho žena s dcérkou) 
Príjemné sledovanie nášho programu, priatelia! :-) 

PS: účinkujúcich na November-December už máme 59, no stále sa môžu hlásiť účinkujúci na ostatné mesiace (kapacitne ešte na 20-30% zatiaľ voľné) na adrese: nitakimuri@azet.sk

 

viac fotiek k tomuto príspevku na našom FB: www.facebook.com/jamajkanitacom/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Capuccino so šľahačkou je pre tých, ktorí radi spájajú príjemné s ešte príjemnejším – v tomto prípade poznávanie so sladkým ničnerobením. Nehrozí nuda, no topánky si určite nezoderiete.

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM + 1 TÝŽDEŇ VEGET NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI

Termíny: KEDYKOĽVEK (okrem Septembra a Októbra)

Cieľová skupina: IDEÁLNA DOVOLENKA PRE KAŽDÉHO, kto chce spojiť leňošenie s poznávaním ostrova

Miesta pobytu: MONTEGO BAY, KINGSTON, BLACK RIVER, NEGRIL

Úroveň ubytovania a dopravy: Stredná

Typ ubytovania: 

MONTEGO BAY - guest house v centre mesta, s veľmi príjemnou rodinnou atmosférou, na izbách je posteľ, skriňa, ventilátor a umývadlo. Sociálne zariadenie a kuchyňa sú spoločné. V blízkosti je veľký supermarket, k pláži je to 10 min pešej chôdze. 

cms.jamajkolog.webnode.sk/hotely/linkage/

NEGRIL – drevené dvojlôžkové bungalovy v ohradenom areáli, rovno na najkrajšej Jamajskej pláži 7 Mile Beach, na izbách je posteľ, sprcha, WC, skrinka, a ventilátor. WIFI. Kuchyňa je spoločná. 

www.jamajkanita.sk/hotely/u-ansella-najoblubenejsi/

BLACK RIVER – veľmi pekný hotel so starším dreveným a novým murovaným komplexom izieb s vlastným sociálnym zariadením, TV a klimatizáciou, sa nachádza priamo na skalnatom pobreží s romantickým výhľadom. Na prízemí je bar a jedáleň, v areáli bazén. Do centra mesta je to 2 min pešej chôdze 

cms.jamajkolog.webnode.sk/hotely/waterloo-black-river-najstarsi/

KINGSTON - príjemný renovovaný hotel uprostred výstavného pokojného Uptownu, pod horami Blue Mountains,  vynikajúca poloha - blízko je Marleyho múzeum, krásne nákupné stredisko so super rešturáciou, Devon House. Na prízemí je jedáleň, v areáli nový bazén. Široká škála izieb.

www.jamajkanita.sk/hotely/prestige-kingston-najvyhodnejsi/
 

ATRAKCIE a VÝLETY: KÚPANIE SA S KROKODÍLMI, RICK´S - 1. z 10. NAJLEPŠÍCH BAROV SVETA, SKOKANI SMRTI SKÁČUCI ZO STROMOV DO ROKLINY, NAJLEPŠIE ŽIVÉ REGGAE KONCERTY, GANJA-PLANTÁŽE, VODOPÁDY V SRDCI DŽUNGLE A SKÁKANIE NA LIANE, POTÁPANIE SA V KORALOVÝCH ÚTESOCH, MARLEYHO MÚZEUM, FAMÓZNY JAHODOVÝ VŔŠOK (Top ATRAKCIA - keďže tam nie ste ubytovaní, dostanete sa dnu len vďaka našim konexiám), HORY BLUE MOUNTAINS, NÁDHERNÝ DEVON HOUSE, PENISOVÉ NÁMESTIE, KINGSTONSKÝ DOWNTOWN, KOLIBRÍČIA ZÁHRADA

Počas tohto zájazdu sú Vám k dispozícii moji kvalifikovaní šikovní local guidi (viď blok O NÁS www.jamajkanita.sk/kto-vlastne-sme/)

VŠETCI TURISTI, KTORÍ SI ŽELAJÚ, ABY SOM ICH SPREVÁDZALA JA OSOBNE, SA MI MUSIA NAHLÁSIŤ V DOSTATOČNOM PREDSTIHU - min. 6. týždňov pred plánovaným odletom