Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

Z našich zájazdov

Záznamy: 217 - 228 zo 243
<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21 >>

 

JAMAJKA ZÁJAZD 

CAPUCCINO 

NAJOBĽÚBENEJŠÍ ZÁJAZD MOJICH TURISTOV !

 
POSLEDNÉ 4 VOĽNÉ MIESTA NA DECEMBER 2017 A 3 VOĽNÉ MIESTA NA JANUÁR 2018!!!
 

Typ zájazdu: Poznávací-pobytový

Cena:  od 600 eur/os (cena je len orientačná - je to PRIEMERNÁ suma, ktorú ľudia minú za 14 dní)

Cena ZAHŔŇA ubytovanie na 14 nocí + všetky výlety + doprava po ostrove + vstupy do atrakcií a local guidi. 

Cena NEZAHŔŇA stravu, nakoľko to je individuálne, 100 kilový chlap skonzumuje toho viac než 50 kilová žena, preto výdavky na stravu sú u každého iné)

jamajkanita

 

Capuccino so šľahačkou je pre tých, ktorí radi spájajú príjemné s ešte príjemnejším – v tomto prípade poznávanie so sladkým ničnerobením. Nehrozí nuda, no topánky si určite nezoderiete.

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM + 1 TÝŽDEŇ VEGET NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI

Anita Jamajka

Termíny: KEDYKOĽVEK (okrem Septembra a Októbra)

Cieľová skupina: IDEÁLNA DOVOLENKA PRE KAŽDÉHO, kto chce spojiť leňošenie s poznávaním ostrova

Miesta pobytu: MONTEGO BAY, KINGSTON, BLACK RIVER, NEGRIL

Úroveň ubytovania a dopravy: Stredná

Typ ubytovania: 

MONTEGO BAY - guest house v centre mesta, s veľmi príjemnou rodinnou atmosférou, na izbách je posteľ, skriňa, ventilátor a umývadlo. Sociálne zariadenie a kuchyňa sú spoločné. V blízkosti je veľký supermarket, k pláži je to 10 min pešej chôdze. 

cms.jamajkolog.webnode.sk/hotely/linkage/

NEGRIL – drevené dvojlôžkové bungalovy v ohradenom areáli, rovno na najkrajšej Jamajskej pláži 7 Mile Beach, na izbách je posteľ, sprcha, WC, skrinka, a ventilátor. WIFI. Kuchyňa je spoločná. 

www.jamajkanita.sk/hotely/u-ansella-najoblubenejsi/

BLACK RIVER – veľmi pekný hotel so starším dreveným a novým murovaným komplexom izieb s vlastným sociálnym zariadením, TV a klimatizáciou, sa nachádza priamo na skalnatom pobreží s romantickým výhľadom. Na prízemí je bar a jedáleň, v areáli bazén. Do centra mesta je to 2 min pešej chôdze 

cms.jamajkolog.webnode.sk/hotely/waterloo-black-river-najstarsi/

KINGSTON - príjemný renovovaný hotel uprostred výstavného pokojného Uptownu, pod horami Blue Mountains,  vynikajúca poloha - blízko je Marleyho múzeum, krásne nákupné stredisko so super rešturáciou, Devon House. Na prízemí je jedáleň, v areáli nový bazén. Široká škála izieb.

www.jamajkanita.sk/hotely/prestige-kingston-najvyhodnejsi/
 

ATRAKCIE a VÝLETY: KÚPANIE SA S KROKODÍLMI, RICK´S - 1. z 10. NAJLEPŠÍCH BAROV SVETA, SKOKANI SMRTI SKÁČUCI ZO STROMOV DO ROKLINY, NAJLEPŠIE ŽIVÉ REGGAE KONCERTY, GANJA-PLANTÁŽE, VODOPÁDY V SRDCI DŽUNGLE A SKÁKANIE NA LIANE, POTÁPANIE SA V KORALOVÝCH ÚTESOCH, MARLEYHO MÚZEUM, FAMÓZNY JAHODOVÝ VŔŠOK (Top ATRAKCIA - keďže tam nie ste ubytovaní, dostanete sa dnu len vďaka našim konexiám), HORY BLUE MOUNTAINS, NÁDHERNÝ DEVON HOUSE, PENISOVÉ NÁMESTIE, KINGSTONSKÝ DOWNTOWN, KOLIBRÍČIA ZÁHRADA

Počas tohto zájazdu sú Vám k dispozícii moji kvalifikovaní šikovní local guidi (viď blok O NÁS www.jamajkanita.sk/kto-vlastne-sme/)

Kontaktujte nás