Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

Čím sme iní než cestovky? 

1. tým, že Jamajku dokonale poznáme, pretože sme tam DOMA. 

2. tým, že nerobíme masové zájazdy - naopak, venujeme sa každému individuálne a zájazd vieme urobiť na mieru aj pre jednotlivca.

DOVOLENKA NA JAMAJKE - NA ČO MÁTE CHUŤ ?

Cestovanie je ako šálka kávy – väčšina ľudí ju má rado a vychutnáva si ju pravidelne.

Niekto ju potrebuje na naštartovanie a povzbudenie, iný len ako prídavok k duševnej pohode.

 

Niekto obľubuje silnú kávu, fajnšmekri preferujú sladké capuccino so šľahačkou, ďalším zase stačí malé presso na vyrovnanie tlaku...

A rovnako je to aj s typmi dovoleniek.

Niekto si dokáže oddýchnuť, len ak môže nečinne ležať na pláži, iný to ležanie na pláži potrebuje vyvážiť aj spoznávaním krajiny a sú aj takí, pre ktorých je to všetko málo a potrebujú silné dobrodružstvá, ktoré im dodajú silu do ďalšieho života.

Smiem Vás teda pozvať na šálku kávy, priatelia? ;-) 

NAŠA PONUKA ZÁJAZDOV: 

CAPUCCINO SO ŠĽAHAČKOU 

KOMBINÁCIA POZNÁVANIA & ODDYCHU (1 týždeň poznávací okruh ostrovom + 1 alebo 2 týždne individuálneho vegetu na najlepšej pláži)

www.jamajkanita.sk/zajazdy/capuccino/

MALÉ PRESSO

ODDYCHOVÝ ZÁJAZD (s možnosťou pár menších fakultatívnych poznávacích výletov)
 
 

CAFFÉ AMERICANO 

POZNÁVACÍ ZÁJAZD pre pasažierov výletných lodí
 
 

Mnohí turisti po zlých skúsenostiach so sprievodcami cestoviek kontaktujú mňa – PREČO? Z jednoduchého dôvodu: sprievodca, ktorý sprevádza 10-15 ľudí, sa Vám nikdy nebude individuálne venovať toľko, čo ja, keďže ja so sebou nikdy neberiem viac než štyroch turistov. Riadim sa zásadou – turista, môj pán – a čím menej ľudí v skupine, tým lepšie sa dá uplatniť individuálny prístup. Každý turista má vlastné očakávania a nároky, preto zosúladiť masu ľudí do jedného súrodého celku je nemožné. Ja prispôsobujem zájazd svojim turistom a nepridržiavam sa striktne rámcového programu – skrátka, ak sa Vám niekde páči, pobudneme tam dlhšie a nebudem Vás hnať ako štvavú zver, ako je to zaužívané pri zájazdoch, organizovaných cestovnými kanceláriami. Program zájazdu viem prispôsobiť „za pochodu“ podľa Vášho želania. Navyše, sprievodcovia z cestoviek sa Jamajky boja a sami sa neodvážia ani len sadnúť do miestneho autobusu, plného Jamajčanov. No hľadieť na tento nádherný ostrov iba zpoza okna luxusného klimatizovaného autobusu ako na safari, je nesmierna škoda, nemyslíte ?!?

Na Slovensku a v Čechách existujú desiatky cestovných kancelárií, u ktorých si môžete za veľké peniaze kúpiť bežný zájazd na Jamajku (hotel, plus výlet k Dunn´s River Falls, Treasure Beach a do Marleyho múzea). Avšak tí, čo chcú zažiť a spoznať SKUTOČNÚ tvár Jamajky, volajú mne. Pretože vedia, že NITA a JAMAJKA sú zohratý team, kombinácia, vďaka ktorej sa vydarí každá dovolenka.  

Kontaktujte nás