Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

FAMÓZNE MASÁŽE 

U JASMINE

Negril, 7 Miles Beach

Náš turista Tommy, profesionálny masér v 5* hoteli v Rakúsku, vie najlepšie ako má skvelá masáž vyzerať - a o Jasmine povedal, že je jednoducho neprekonateľná! :-) I ja sama som žasla, keď som sledovala jej masérske umenie! To, čo predvádza ona, len tak hockto nedokáže!

akciová cena: 1 usd / 1 min

(treba jej však povedať, že Vás posiela Anita)

otvorené denne (okrem Nedele) od 10h do 18 

ANITA ODPORÚČA

 
NEKONTAKTUJTE NÁS V PRÍPADE, ŽE POTREBUJETE OD NÁS LEN SAMOTNÉ UBYTOVANIE - POSKYTUJEME LEN KOMPLETNÉ ZÁJAZDY 
(= Ubytovanie + doprava + výlety) Vďaka za porozumenie.
 
Veľa pomerov neznalých turistov, cestujúcich práve na Jamajku, si rezervuje hotel cez internet, neuvedomujúc si špecifiká, ktoré takýto náhodný výber so sebou prináša. Mnohí si až priamo na mieste uvedomia, že zbytočne zacvakali horibilnú sumu za All Inclusive Hotel, keďže počas dovolenky väčšinu predností takéhoto zariadenia málokedy, resp. vôbec nevyužijú. Tu uvádzam aspoň niektoré podstatné veci, ktoré Váš dovolenkový rozpočet môžu buď rapídne zvýšiť, alebo naopak - rapídne znížiť: 

1. BAZÉN - hotelové bazény v Negrile, Montego Bay a Ocho Rios zívajú prázdnotou. Načo by ste plávali v bazéne, keď hneď pred hotelom máte tyrkysový Karibik?

2. CELODENNÁ STRAVA - väčšina nóbl hotelov servíruje klasickú európsku a americkú stravu, takže na jamajské špeciality rovno zabudnite. Mať zaplatené raňajky + obedy + večere je nepraktické už len z toho dôvodu, že je to obmedzujúce, najmä, keď ste mimo hotela kdesi na výlete a musíte sa potom ponáhľať nazad, aby ste sa stihli najesť. So stravou na Jamajke nie je žiadny problém - perfektne a lacno sa dá najesť kdekoľvek a na každom rohu. 

3. TV S 80. KANÁLMI - nepoznám nikoho, kto by v takej krajine ako je Jamajka, stíhal/chcel ležať zavretý na hotelovej izbe a čumieť do telky...

4. KLIMATIZÁCIA - nakoľko na Jamajke nie je také dusivé vlhko ako trebárs v Dominikánskej Rep. a aj vonku je znesiteľné teplo, na izbe človeku úplne stačí stropný ventilátor, ktorým sú vybavené všetky hotely strednej a nižšej triedy.

5. HLUK - v AI rezortoch sa konajú rôzne hlučné animačné programy, na ktoré sa sťažuje veľa hostí - jednoducho nemôžu v noci pokojne spať.

Ďalším dôležitým faktom na zváženie je, či chcete spoznať ostrov, alebo Vám stačí celý týždeň-dva byť iba v hotelovom rezorte. Pokiaľ chcete cestovať a výletovať, naozaj sa neoplatí vopred si zaplatiť jeden hotel na celú dobu - ideálne je pobudnúť v každom meste pár dní a spoznať tak Jamajku dokonale. Príklad - ak chcú turisti ubytovaní nonstop v Negrile vyraziť na výlet do Black River či Kingstonu, na 100% im na to nepostačí jediný deň (a teda nestihnú to obehnúť do večera a byť na hoteli včas). Cesty na JAM sú zlé, preto každá jazda trvá dvakrát tak dlho ako by trvala na našich cestách, čo zaberá čas. Veľa času...

 

OBROVSKÝ ALL INCLUSIVE HOTEL S PREPLNENOU PLÁŽOU, ČI RADŠEJ ROMANTICKÉ UBYTOVANIE V MENŠÍCH ZARIADENIACH?

V tomto bloku nájdete naše rokmi overené a odskúšané hotely a guest housy, ktoré Vám odporúčam. 

 

NEGRIL - U ANSELLA - najobľúbenejší

 www.jamajkanita.sk/hotely/u-ansella-najoblubenejsi/

negril lacne ubytovanie

 

BLACK RIVER - WATERLOO - najstarší

www.jamajkanita.sk/hotely/waterloo-black-river-najstarsi/

 

SANDHURST - KINGSTON - najvýhodnejší

www.jamajkanita.sk/hotely/prestige-kingston-najvyhodnejsi/

 

LINKAGE - MONTEGO BAY - najlacnejší

www.jamajkanita.sk/hotely/linkage/

 

GUEST HOUSE - MONTEGO BAY - najnovší

www.jamajkanita.sk/hotely/guest-house-montego-bay-najnovsi/

Kontaktujte nás