Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

LINKAGE

Záznamy: 1 - 12 zo 22
1 | 2 >>

PENZIÓN LINKAGE, Montego Bay - NAJLACNEJŠÍ

/v prípade záujmu o ubytovanie kontaktujte mailom: nitakimuri@azet.sk/

V Montego Bay nocľah pod 60 eur/noc/izbu nezoženiete. Všetky hotely a penzióny slúžia skrátka turistom a preto sú ich ceny také vysoké. Jediný penzión v meste, ktorý má najlacnejšie ceny, je Linkage v centre mesta, s výbornou polohou, nakoľko je všetko na dosah ruky - obchody, fastfoody, pláž, banka, autobusová stanica. Cena v tomto penzióne je 25 eur/noc/izbu.

Linkage patrí rodine primátora Glendona Harrisa a slúži najmú Jamajčanom, ktorí prichádzajú do mesta z ďalekých miest a dedín za prácou. Hoci bol penzión zrekonštruovaný, nečakajte žiadny luxus - izby sú jednoduché, ale čisté a bezpečné, sociálne zariadenie je na chodbách spoločné (4 toalety). 

Práve v tomto penzióne mnohí turisti majú jedinečnú šancu byť v typickej Jamajskej komunite, spoznávať mentalitu domorodcov a nadväzovať s nimi priateľstvá. V umelovytvorených hotelových rezortoch takýto kontakt budete hľadať márne.

UPOZORŇUJEM, ŽE NÁŠ SLÁVNY LINKAGE NIE JE NIČ PRE FAJNOVKY. 

Sterilné izby, voňajúce sťa lotosový kvet, kde všetko funguje na fotobunky... nič také tu nenájdete, lebo tento penzión, to Vám je iné Guantanámo... :-) 

Dnes je už pekne vynovený, no pamätám si, keď ešte pár rokov dozadu fungoval na plné obrátky ako hodinový hotel, po chodbách sa špacírovali skoronahé potetované striptérky (ktorým som vždy ochotne každý večer pred šichtou pomáhala vkladať do očí farebné šošovky, lepiť príčesky a vyberať vhodnú bielizeň.. :-) ) Treba dodať, že tento môj obľúbený penzión okupujú dnes prevažne Jamajčania, ktorí prichádzajú do Mobay za prácou - stavbári, bankári, obchodníci... a nie turisti. Linkage, kde sa to Jamajčanmi len tak hemží, je teda pravá autentická Jamajka! :-) Takto aspoň máte na čo doma po návrate spomínať! :-) Známym by ste predsa nerozprávali o peknej, ale bezduchej izbe v peknom hoteli...