Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

Fotogaléria: WATERLOO, Black River - NAJSTARŠÍ

Záznamy: 9 - 14 zo 14
<< 1 | 2

WATERLOO, Black River - NAJSTARŠÍ

/v prípade záujmu o ubytovanie kontaktujte mailom: nitakimuri@azet.sk/
 

Táto majestátna drevená budova v typickom staroanglickom štýle, postavená na skalnatom morskom pobreží, bola kedysi dávno majetkom istého zámožého Angličana, ktorý ju obýval vedno so svojou rodinou. Svojimi podnikateľskými schopnosťami sa výrazne pričinil o prosperitu Black River a táto prosperita priniesla so sebou ovocie v podobe elektriny. Keď ju v roku 1893 nainštalovali práve do Waterloo, stal sa vôbec prvým domom na ostrove so zavedenou elektrinou. Na túto významnú, historickú udalosť dodnes upozorňuje pamätná tabuľa, vyvesená na vstupnej bráne. Waterloo je nepochybne symbolom celého mesta. Prv, než sa stal hotelom, slúžil ako obecná škola. 

Stará drevená budova už ale nemá dobrú statiku a izby v nej neposkytujú. Je v nej však príjemná reštaurácia s veľmi dobrými jedlami a maličký bar. Za starou budovou Waterloo je bazén a murovaný dvojpodlažný hotelový komplex, kde vás ubytujú. Izba: má klímu, vlastnú toaletu so studenou aj teplou vodou, wc, Tv. Cena izby je 56 usd/noc/izbu.

Do centra mesta je to peši 5 min.

 
Žiaden hotel, ktorý poznám, nemá také úžasné verandy ako Waterloo! Je z nich vidieť na more a človek sa tu môže dosýta nadýchať čistého morského vzduchu, voňajúceho jódom a soľou. Pred sebou máte nekonečný horizont... 
 
 

FREE WIFI + TEPLÁ VODA + ČISTOTA + BEZPEČNOSŤ + UTERÁKY

PERFEKTNÁ LOKALITA A NÁDHERNÉ PROSTREDIE SÚ ZÁRUKOU VAŠEJ SPOKOJNOSTI ! :-)