Vyhledávání

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

ZOPÁR VAŠICH REAKCIÍ...

"Tvůj itinerář je zkrátka nejlepší! Nedovedu si představit člověka, který by to podle něj nezvládl. Opravdu klobouk dolů, řídíme se podle něj a vše jde jako po másle! Jsme nadmíru spokojení!! Jste opravdu nejlepší!! :-) Všechny výlety byly parádní, přesuny dle itineráře jsme zvládli jako po másle. Itinerář nás na Jamajku skvěle připravil."

 DANKA T. & DAVID Š.

-------------------------

"Všechno v itineráři naprosto sedělo! Ještě doma jsem si dle itineráře udělala rozpočet na dovolenou a fakt, všechny uvedené ceny v realitě seděli na cent přesně! Je to obrovská pomoc!" 

DANA Š. s dcérami

-------------------------

jamajka itinerár

"Itinerár nám pomohl hodně, myslím si, že bez něj by sme byly úplne ztraceny. Organizace a komunikace s Anitou, teda organizátorkou našeho zájezdu - Jednička plus 5 hvězdiček ;-) Vždy pomohla a poradila, je zlatá!"  

DENISKA J. & ADELA Č.

 

 

VIAC REAKCIÍ TU: www.jamajkanita.sk/odozvy/

Jamajka itinerár na mieru

Jamajka itinerár na mieru

"Díky detailnímu itineráři jsem získala jistotu, že to i přesto, že se na cestu vydávám sama, zvládnu. V kontextu celkových výdajů na této dovolené byl vytvořený itinerář za super cenu a obsahoval skutečně vše. Navíc k tomu zahrnoval i neustálou kontrolu s Anitiny strany, byla jako moje máma, která na mě dohlíží a stará se, zda mám vše a jsem spokojená, někdy dokonce, i zda jsem najedená a nemám hlad. :-) "

JANKA Č.

Jamajka itinerár na mieru

 

VÁŠ ITINERÁR NA MIERU 

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O JAMAJKE

 

JAMAJKA NIE JE LACNÁ ÁZIA. JAMAJKA JE NIEČO AKO HAITI ČI NIGÉRIA. Kúpiť si lacnú letenku nestačí - na JAM Vás ošklbú na každom kroku. Nikdy však nie ak máte MôJ ITINERÁR V RUKE A RIADITE SA MOJOU INŠTRUKTÁŽOU! Vďaka itineráru, ktorý každému z Vás píšem na mieru podľa Vašich individuálnych predstáv o dokonalej dovolenke na JAM, naši turisti vždy ušetria v priemere 500 - 900 USD!!! Nielen na letenkách, ubytovaní, doprave sprievodcoch a strave, ale aj na rôznych skrytých turistických pasciach.

***

Každý náš klient dostáva ešte pred odletom podrobný informačný materiál, ktorý pozostáva z užitočných informácií (sú súčasťou môjho know-how a nenájdete ich nikde na internete ani u žiadnej turistickej agentúry) a podrobného detailného plánu Vašej cesty - itineráru. 

***

Nedajte sa nachytať ľuďmi, ktorí boli na Jamajke len párkrát v živote a teraz sa hrajú na znalcov Jamajky a snažia sa speňažiť to minimum informáciíí, ktoré o našom ostrove majú - nedajú Vám žiadnu záruku bezpečnosti počas Vášho pobytu na ostrove - a čo je na Jamajke pre Vás dôležitejšie než Vaša bezpečnosť? 

Myslite na to.

 Jamajka itinerár

Navyše, dostávate aj BONUS : NAŠE TAJNÉ EXTRA RADY A TIPY, KTORÉ VÁM NA JAM UŠETRIA KOPEC PEŇAZÍ A PROBLÉMOV. Rady a tipy, ktoré sa nemáte od koho iného dozvedieť, pretože sú súčasťou mojich 18-ročných skúseností s cestovaním po Jamajke a môjho vlastného KNOW-HOW. 
Dozviete sa napr.:

 
? V KTORÝCH BANKOMATOCH V NEGRILE A V MONTEGO BAY ZLODEJI PRAVIDELNE INŠTALUJÚ SKENERY A VYRABUJÚ VÁM ÚČET DO NULY?
 
? KTORÝM MIESTAM NA JAM SA URČITE VYHNÚŤ  (nie, nepoviem Vám suchopárne názvy miest, že "ghettá, Kingston.." a podobné nezmysly... - to Vám vie povedať hocikto, čo vie o JAM toľko ako ja o jadrovej fyzike... Ja Vám poviem KONKRÉTNE ulice, KONKRÉTNE štvrte, KONKRÉTNE bary a pod.)
A NAOPAK - KTORÉ SÚ ABSOLÚTNE BEZPEČNÉ? 
 
? ČO ROBIŤ V PRÍP. DOPRAVNEJ NEHODY AJ AKO LEN SVEDOK ? (100 zo 100 belochov robí v takýchto prípadoch 1 obrovskú zásadnú chybu!!!)
 
? AKO SI U POISŤOVNE UPLATNIŤ ČO NAJRÝCHLEJŠIE ÚHRADU POISTNEJ UDALOSTI ? (ako iste mnohí viete, všetky poisťovne neradi vyplácajú peniaze a často čakáte aj niekoľko mesiacov... ja toto vybavujem za JEDINÝ TÝŽDEŇ a peniaze sú na účte! )
 
? ČO BY STE MALI VEDIEŤ KEĎ LETÍTE NIZKONÁKLADOVKOU EUROWINGS... (na neznalosť gro pasažierov dopláca, ja a moji turisti si však užívame samé výhody)
 
? KDE V NEGRILE NÁJDETE TÚ NAJLEPŠIU A ZÁROVEŇ NAJLACNEJŠIU REŠTAURÁCIU (o ktorej 95 % turistov absolútne ani netuší) ?
 
? V KTORÝCH OBCHODÍKOCH SO SUVENÍRMI DOSTANETE AŽ 40% ZĽAVU AK IM SPOMENIETE MOJE MENO ?
 
? ČO VÁM NAJRÝCHLEJŠIE ZAHOJÍ NEPRÍJEMNÉ ŠTÍPANCE OD MEDÚZY A ČO POMÁHA ODPUDIŤ AGRESÍVNE MUŠKY ?
 
? ČO ŠPECIÁLNE PIJÚ JAMAJSKÍ MUŽI, ŽE SÚ TAKÍ SEXUÁLNE POTENTNÍ ?
 
? AKO SA PREPAŠOVAŤ K BAZÉNU LUXUSNÉHO HOTELA (ktorý stráži sekuriťák) ODKIAĽ JE TEN NAJKRÁSNEJŠÍ VYHĽAD NA CELÉ MONTEGO BAY?
 
? U KOHO KÚPITE NAJLACNEJŠIE OVOCIE (Na JAM je všade neskutočne drahé!) ?
 
? KDE DOSTANETE TIE NAJLACNEJŠIE CIGARETY (Na JAM sú všetky neskutočne drahé!) ?
 
? KEDY NESMIETE ÍSŤ NA KROKODÍLU RIEKU A KEDY URČITE NECHOĎTE NA YS FALLS ? 
 
+veľa ďalších...
 
 
Jamajka itinerár plán cesty tipy na výlety