Vyhledávání

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

NAJČÍTANEJŠIE SÚVISIACE ČLÁNKY

KTO VLASTNE SME?

www.jamajkanita.sk/kto-vlastne-sme/

Jamajka recenzie  

AKO SOM SA K TOMUTO VLASTNE DOSTALA?

www.jamajkanita.sk/ako-som-sa-k-tomuto-dostala/

Nita Kimuri Jamajka

VAŠE FOTKY Z NAŠICH DRONOV

www.jamajkanita.sk/jamajka-extra-drony-vase-nezabudnutelne-fotografie-z-jamajky/

Jamajka dron

ČLÁNKY O JAMAJKANITA V MÉDIÁCH

www.jamajkanita.sk/clanky-o-nas-v-mediach/

Jamajkanita Nita Kimuri Jamajka

NA AKÝCH AUTÁCH VÁS VOZÍME?

www.jamajkanita.sk/nase-vlastne-auta-na-jamajke/

prenájom auta na Jamajke

TOP 10 JAMAJSKÝCH VÝLETOV

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety-po-jamajke-kingston/top-10-jamajskych-vyletov/

Jamajka rasta osada výlet

JE JAMAJKA BEZPEČNÁ DESTINÁCIA?

www.jamajkanita.sk/jamajka-bezpecnost-kriminalita/

Jamajka bezpečnosť kriminalita

Jamajka dovolenka recenzie

 

Ako iste už viete, JAMAJKANITA nie je žiadna cestovka (preto si môžeme dovoliť také nízke ceny, keďže nemáme žiadne marže), ale team 7. profesionálnych tour guidov a odborníkov na Jamajku, ktorí sú tu pre Vás kedykoľvek potrebujete na našom ostrove s čímkoľvek pomôcť. Naša základňa je v Kingstone, meste kráľov, ktoré milujeme nielen my, ale aj Vy, naši turisti, ktorí k nám prichádzate.

Rok 2018 bol pre nás mimoriadne bohatý na významné udalosti a inovácie, takže Vás v novom roku 2019 máme opäť čím prekvapiť - a veríme, že opäť príjemne! ;-) Pribudlo nám rekordných 27 nových atraktívnych výletných miest (je to najviac za celú dobu našej dlhoročnej existencie!) 

 

Jamajka King´s House Kingston Nita Kimuri Jamajkanita

 

Gro z nich nájdete práve v Kingstone, meste extrémne bohatom na úchvatné miesta priam volajúce po objektívoch fotoaparátov! Všetky tieto naše najnovšie výlety sú NETURISTICKÉ = zatiaľ nedotknuté masovým turizmom a okrem Vás tu nestretnete žiadnych iných turistov. Žiaľ, nie všetky naše novinky môžeme zverejniť na našom webe, nakoľko chránime posledné rajské mieta pred davmi turistov a sú určené len našej klientele - povieme Vám o nich osobne, priamo na Jamajke. Vďaka našim užitočným kontaktom naďalej pracujeme na rozširovaní našej ponuky. 

Dlhodobo podporujeme Jamajskú ekonomiku tým, že našim turistom poskytujeme možnosť bývať v rodinných ubytovniach Jamajčanov, (a nie v Amerických hoteloch) a spoznávať nekomerčné, neturistické atrakcie a utajené skvostné miesta (namiesto komerčných atrakcií ako sú Dunn´s River Falls, Mystic Mountain, Pelican Bar a ďalšie, ktoré všetky vlastnia Američania). 

 

Jamajka Kingston Montego Bay flight

 

Podpísali sme významné exkluzívne kontrakty nielen s najlepšími Jamajskými špecialistami na vybrané exkluzívne túry (garantujú nám také nízke ceny, za aké ich neponúkajú žiadnym iným turistom, takže máte u nás samé výhody), ale i s tromi najvýznamnejšími Karibskými leteckými spoločnosťami, vďaka ktorým Vám vieme dopriať ešte viac zážitkov aj komfortu. Na trase Montego Bay - Kingston sa už nemusíte viac tiesniť 3 hodiny v maximálne nepohodlných local busoch - máme pre Vás len o čosi drahšie naše Brazílske air taxíky, ktorými cestujete komfortne, let trvá len 30 minút a šetrí Vám drahocenný čas, navyše vidíte Jamajku z vtáčej perspektívy. 

 

Jamajka Kingston King´s house

Naši turisti i biznis partneri oceňujú nielen jedinečnosť, originalitu, a punc kvality našich túr, ale tiež promptnosť, s akou sme schopní konať a viesť v prvej línii. Aby sme si udržali túto konkurenčnú výhodu, investujeme neustále do rozširovania nášho logistického centra, takisto do vzdelávania našich tourguidov a špičkovej techniky.

Veľmi si vážime Vašu priazeň a oceňujeme i fakt, že ste s našimi službami v gro prípadoch maximálne spokojní a odporúčate nás i svojim známym.

 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu sezónu našich spoločných zážitkov z Jamajky.

Váš tvorivý team JAMAJKANITA

ONE LOVE

 

Jamajka dovolenka bez cestovky