Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka dovolenka recenzie

 

Ako iste už viete, JAMAJKANITA nie je žiadna cestovka (preto si môžeme dovoliť také nízke ceny, keďže nemáme žiadne marže), ale team 7. profesionálnych tour guidov a odborníkov na Jamajku, ktorí sú tu pre Vás kedykoľvek potrebujete na našom ostrove s čímkoľvek pomôcť. Naša základňa je v Kingstone, meste kráľov, ktoré milujeme nielen my, ale aj Vy, naši turisti, ktorí k nám prichádzate.

Rok 2018 bol pre nás mimoriadne bohatý na významné udalosti a inovácie, takže Vás v novom roku 2019 máme opäť čím prekvapiť - a veríme, že opäť príjemne! ;-) Pribudlo nám rekordných 27 nových atraktívnych výletných miest (je to najviac za celú dobu našej dlhoročnej existencie!) 

 

Jamajka King´s House Kingston Nita Kimuri Jamajkanita

 

Gro z nich nájdete práve v Kingstone, meste extrémne bohatom na úchvatné miesta priam volajúce po objektívoch fotoaparátov! Všetky tieto naše najnovšie výlety sú NETURISTICKÉ = zatiaľ nedotknuté masovým turizmom a okrem Vás tu nestretnete žiadnych iných turistov. Žiaľ, nie všetky naše novinky môžeme zverejniť na našom webe, nakoľko chránime posledné rajské mieta pred davmi turistov a sú určené len našej klientele - povieme Vám o nich osobne, priamo na Jamajke. Vďaka našim užitočným kontaktom naďalej pracujeme na rozširovaní našej ponuky. 

Dlhodobo podporujeme Jamajskú ekonomiku tým, že našim turistom poskytujeme možnosť bývať v rodinných ubytovniach Jamajčanov, (a nie v Amerických hoteloch) a spoznávať nekomerčné, neturistické atrakcie a utajené skvostné miesta (namiesto komerčných atrakcií ako sú Dunn´s River Falls, Mystic Mountain, Pelican Bar a ďalšie, ktoré všetky vlastnia Američania). 

 

Jamajka Kingston Montego Bay flight

 

Podpísali sme významné exkluzívne kontrakty nielen s najlepšími Jamajskými špecialistami na vybrané exkluzívne túry (garantujú nám také nízke ceny, za aké ich neponúkajú žiadnym iným turistom, takže máte u nás samé výhody), ale i s tromi najvýznamnejšími Karibskými leteckými spoločnosťami, vďaka ktorým Vám vieme dopriať ešte viac zážitkov aj komfortu. Na trase Montego Bay - Kingston sa už nemusíte viac tiesniť 3 hodiny v maximálne nepohodlných local busoch - máme pre Vás len o čosi drahšie naše Brazílske air taxíky, ktorými cestujete komfortne, let trvá len 30 minút a šetrí Vám drahocenný čas, navyše vidíte Jamajku z vtáčej perspektívy. 

 

Jamajka Kingston King´s house

Naši turisti i biznis partneri oceňujú nielen jedinečnosť, originalitu, a punc kvality našich túr, ale tiež promptnosť, s akou sme schopní konať a viesť v prvej línii. Aby sme si udržali túto konkurenčnú výhodu, investujeme neustále do rozširovania nášho logistického centra, takisto do vzdelávania našich tourguidov a špičkovej techniky.

Veľmi si vážime Vašu priazeň a oceňujeme i fakt, že ste s našimi službami v gro prípadoch maximálne spokojní a odporúčate nás i svojim známym.

 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu sezónu našich spoločných zážitkov z Jamajky.

Váš tvorivý team JAMAJKANITA

ONE LOVE

 

Jamajka dovolenka bez cestovky