Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka dovolenka recenzie

 

EXKLUZÍVNE VÝLETY 

NOVINKY NA SEZÓNU 2019/2020 !

 

 

 
 

Ako iste už viete, JAMAJKANITA nie je žiadna cestovka (preto si môžeme dovoliť najnižšie ceny na trhu, keďže nemáme žiadne marže), ale team expertov na Jamajku a profesionálnych tour guidov. Naša základňa je v hlavnom meste Kingston, meste kráľov, ktoré milujeme nielen my, ale aj Vy, naši turisti, ktorí k nám prichádzate stále na viac a viac dní. 

 

Jamajka King´s House Kingston Nita Kimuri Jamajkanita

 

Rok 2018 bol pre nás mimoriadne bohatý na významné udalosti a inovácie, takže Vás v novom roku 2019 máme opäť čím prekvapiť - a veríme, že opäť príjemne! ribudlo nám rekordných 20 nových atraktívnych výletných miest (je to najviac za celú dobu našej dlhoročnej existencie!) 

Gro z nich nájdete práve v Kingstone a v okolí Kingstonu, meste extrémne bohatom na úchvatné miesta priam volajúce po objektívoch fotoaparátov! Všetky tieto naše najnovšie výlety sú NETURISTICKÉ = zatiaľ nedotknuté masovým turizmom a okrem Vás tu nestretnete žiadnych iných turistov. Žiaľ, nie všetky naše novinky môžeme zverejniť na našom webe, nakoľko chránime posledné rajské mieta pred davmi turistov a sú určené len našej klientele - povieme Vám o nich osobne, priamo na Jamajke. Vďaka našim užitočným kontaktom naďalej pracujeme na rozširovaní našej ponuky. 

 

Po kliknutí na obrázky sa Vám zobrazia podstránky s výletmi

levné Výlety do Jamajského Kingstonu
 

výlety do Black River

Negril výlety

výlety do Montego Bay