Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Kontrolná otázka znie: Máte radi čokoládu a pritom si radi aj "dávate do tela"? Ak ste odpovedali HEJ, tak čítajte ďalej...

Priznám sa, ja osobne deň začínam čokoládou a milujem lángoše a buchty na pare (často a veľa!!!) No popritom sa aj hýbem (často a veľa!!! ;-) ) takže mám to v rovnováhe a v 40ke mám postavu celkom znesiteľnú (z môjho subjektívneho pohľadu).

A ak Vy patríte do kategórie "rád jem-rád sa hýbem", plus letíte s nami na Jamajku / na Haiti cez New York / Miami a ostávate tu na 1 noc - tak MÁME (ja s mojimi dvoma podarenými kamošmi, rodákmi z Karibiku) PRE VÁS BONUS!

Môžete si ísť s nimi v NY / v MIAMI zatrénovať pod ich vedením! ;-)

Môj dlhoročný kamarát Oraine pracuje ako osobný fitness-tréner vo fitku v "ňújorku" (a má rozkošné 2 dcérenečky!) no a vždy vysmiaty Pierre robí to isté ale v "majámi" (fakticky, čudujem sa, prečo ešte tohto vždy vysmiateho potmehúta niekto už dávno neurobil Predsedom klubu veselých starých mládencov.. ?!?).

Obaja chlapci sa popri práci profesionálnych fitnesstrénerov venujú aj fotomodelingu (Ralph Lauren Polo) a účinkujú v reklamách

= z toho vyplýva, že

VÁŠ SPOLOČNÝ TELOCVIK môže byť nielen zdraviu prospešný a zábavný, ale môžete mať s týmito čokoládovými fešákmi i fajn fotečky na pamiatku ;-)