Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka dovolenka recenzie

EXKLUZÍVNE VÝLETY - NOVINKY NA SEZÓNU 2019/2020 !

 

 
 

Ako iste už viete, JAMAJKANITA nie je žiadna cestovka (preto si môžeme dovoliť najnižšie ceny na trhu, keďže nemáme žiadne marže), ale team expertov na Jamajku a profesionálnych tour guidov. Naša základňa je v hlavnom meste Kingston, meste kráľov, ktoré milujeme nielen my, ale aj Vy, naši turisti, ktorí k nám prichádzate stále na viac a viac dní. 

 

Jamajka King´s House Kingston Nita Kimuri Jamajkanita

 

Rok 2018 bol pre nás mimoriadne bohatý na významné udalosti a inovácie, takže Vás v novom roku 2019 máme opäť čím prekvapiť - a veríme, že opäť príjemne! ribudlo nám rekordných 20 nových atraktívnych výletných miest (je to najviac za celú dobu našej dlhoročnej existencie!) 

Gro z nich nájdete práve v Kingstone a v okolí Kingstonu, meste extrémne bohatom na úchvatné miesta priam volajúce po objektívoch fotoaparátov! Všetky tieto naše najnovšie výlety sú NETURISTICKÉ = zatiaľ nedotknuté masovým turizmom a okrem Vás tu nestretnete žiadnych iných turistov. Žiaľ, nie všetky naše novinky môžeme zverejniť na našom webe, nakoľko chránime posledné rajské mieta pred davmi turistov a sú určené len našej klientele - povieme Vám o nich osobne, priamo na Jamajke. Vďaka našim užitočným kontaktom naďalej pracujeme na rozširovaní našej ponuky. 

 

levné Výlety do Jamajského Kingstonu
 

TU: www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/kingston-blue-mountains/

 

TU: www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/specialne-vylety/

 

Jamajka Kingston King´s house

 

Podpísali sme významné exkluzívne kontrakty nielen s najlepšími Jamajskými špecialistami na vybrané exkluzívne túry (garantujú nám také nízke ceny, za aké ich neponúkajú žiadnym iným turistom, takže máte u nás samé výhody), ale i s tromi najvýznamnejšími Karibskými leteckými spoločnosťami, vďaka ktorým Vám vieme dopriať ešte viac zážitkov aj komfortu. Na trase Montego Bay - Kingston sa už nemusíte viac tiesniť 3 hodiny v autobusoch - máme pre Vás len o čosi drahšie naše Brazílske air taxíky, ktorými cestujete komfortne, let trvá len 30 minút a šetrí Vám drahocenný čas, navyše vidíte Jamajku z vtáčej perspektívy. Viac tu: www.jamajkanita.sk/jamajka-letenky-od-55-eur/

 

Jamajka Kingston Montego Bay flight

 

A viete, čo nás vždy teší? 

Keď naši turistíci, ktorí boli s nami na Jamajke, sú s našimi službami takí spokojní, že chcú cestovať s nami kamkoľvek - a tak sme pre Vás tento rok pripravili ďalšie zaujímavé destinácie - poďte s nami aj na Kubu a na mysteriózne, turistami doposiaľ nespoznané Haiti ! :-) 

Pretože Kuba, kde som strávila kus života (hovorím o rokoch 2000 - 2004, keď som na Kube a v Dominikánskej Republike + Haiti žila u domorodcov a zbierala autentické zážitky pre moju knihu KARIBIK + cestopisné reportáže pre najčítanejšie SK a CZ týždenníky + sprevádzala som tu TV štáb Nová CESTOMÁNIE pri točení dokumentárneho filmu ) ešte stále nemá ŽIADNEHO (!!!) skúseného touroperátora, ktorý by Vám bol schopný poukazovať či už Kubu alebo Haiti z úplne inej perspektívy než ako sú bežní turisti zvyknutí...

 

 

Takže ak chcete spoznať okrem Jamajky už aj Kubu alebo Haiti z pohľadu domorodcov a chcete sa dozvedieť, aká je NEPRIFARBENÁ REALITA ŽIVOTA v týchto Karibských krajinách ( = bez pozlátka, bez prikrášlenia), tak sa nám hláste - SME TU PRE VÁS! ;-) Viac tu: www.jamajkanita.sk/kuba-bez-cestovky-lacno/  a  www.jamajkanita.sk/haiti-bez-cestovky-lacno/

Naši turisti i biznis partneri oceňujú nielen jedinečnosť, originalitu, a punc kvality našich túr, ale tiež promptnosť, s akou sme schopní konať a viesť v prvej línii. Aby sme si udržali túto konkurenčnú výhodu, investujeme neustále do rozširovania nášho logistického centra, takisto do vzdelávania našich tourguidov a špičkových technológií. 

Spol. JAMAJKANITA od Júna 2019 disponuje najmodernejším vyhľadávacím systémom TARGET, vďaka ktorému máme na dosah najaktuálnejšie ceny a najoptimálnejšie riešenia pre Váš let. Bežné letové vyhľadávače na internete častokrát poskytujú neaktuálne ceny alebo také lety, ktoré sú už kapacitne plné. Náš profesionálny vyhľadávací systém TARGET patrí k najkvalitnejším technickým novinkám v Kanade a USA. Ak potrebujete pomoc s vyhľadaním optimálnych leteniek pre Vašu dovolenku, radi Vám pomôžeme. Viac tu: www.jamajkanita.sk/jamajka-lacne-letenky-na-jamajku/

Veľmi si vážime Vašu priazeň a oceňujeme i fakt, že ste s našimi službami v gro prípadoch maximálne spokojní a odporúčate nás i svojim známym.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu sezónu našich spoločných zážitkov z Jamajky.

Váš tvorivý team JAMAJKANITA

ONE LOVE