Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

zdravie z Božej lekárne

 

ZDRAVIE Z BOŽEJ LEKÁRNE NA JAMAJKE

 
Jamajkanite na Vašom zdraví záleží! Možno je to tým, že ja (Nita) som odjakživa hypochonder, sledujúc svoj zdravotný stav nonstop celý život a preferujem zdravý životný štýl (nepijem, nefajčím, neberiem drogy, nejem junk food...), ktorý prospieva mojej vitalite a cítim sa maximálne na 20... :-) 
 
Preto inklinujem k liečivej sile prírody a uprednostňujem pred chémiou a lieky "Zdravie z Božej lekárne" - prírodný detox organizmu a bylinková záhradka sú skrátka súčasťou môjho života, tak na Slovensku ako aj na Jamajke. Je všeobecne známe, že Jamajskí rastamani sa držia Starého zákona, ktorí hovorí: "Boh stvoril zo zeme liečivé byliny a múdry muž ich nebude odmietať..." 
 
 

Prince Imani z rasta osady žije na úpätí hôr, kde sa dosýta môže nadýchať čerstvého čistého vzduchu nielen človek, ale aj samotné stromy a rastlinky. Žiadny smog, žiadne pesticídy, žiadna chémia... Len blahodarná sila prírody a všetko v BIO kvalite! 

 
Ak dôverujete v liečivú silu prírody a máte akékoľvek zdravotné problémy a radi by ste vyskúšali Jamajské liečivé bylinky z ekologicky absolútne čistého prostredia vysoko v horách nad morom, u Princa Imaniho máte šancu nazbierať si vlastnoručne lístky z rôznych druhov stromov a bylín s najsilnejšími liečivými účinkami! 
 
 
 

Princ Imani Vám ukáže a predstaví všetky liečivé stromy a rastliny, ktoré vo svojej BIO záhradke pestuje, vysvetlí Vám, ktorá rastlina je na čo dobrá, a pohostí Vás svojim tradičným Jamajským "roots tonic", ktorý pripravuje fermentáciou z nasušených koreňov. Chutí síce odporne ale je zdravý ako repa! :-) 

 
 
 
 

Napríklad taký soursop... v španielsky hovoriacich krajinách nazývaný graviola. Plod i lístky tohto stromu majú extrémne široké spektrum liečivých účinkov a vo svete prevláda názor, že je mimoriadne účinný v boji proti rakovine. Mnohí lekári dokonca tvrdia, že účinnejší než chemoterapia. 

 
 
 
 

Naši turisti si vždy so sebou odnášajú aj fľašku "detox smoothie" drinku :-) 

Vedeli ste, že tuna kaktus je oveľa účinnejší na detox organizmu než klasické aloe vera? 

 
 

Ukážeme Vám všetky zázraky Jamajskej prírody a liečivé bylinky od výmyslu sveta... 

 
 
 

Naša klasická pohodička u Princa Imaniho je vždy mimoriadnym zážitkom pre každého z Vás! :-) 

 
 
 

POZRITE SI JAMAJSKÉ LIEČIVÉ STROMY A RASTLINKY U PRINCA IMANIHO V NAŠOM NAJNOVŠOM TV DOKUMENTE O JAMAJKE TU:

www.rtvs.sk/televizia/archiv/13325/182709#102

RTVS Cestou necestou Jamajka