Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

NAJČÍTANEJŠIE SÚVISIACE ČLÁNKY

KTO VLASTNE SME?

www.jamajkanita.sk/kto-vlastne-sme/

Jamajka recenzie  

AKO SOM SA K TOMUTO VLASTNE DOSTALA?

www.jamajkanita.sk/ako-som-sa-k-tomuto-dostala/

Nita Kimuri Jamajka

VAŠE FOTKY Z NAŠICH DRONOV

www.jamajkanita.sk/jamajka-extra-drony-vase-nezabudnutelne-fotografie-z-jamajky/

Jamajka dron

ČLÁNKY O JAMAJKANITA V MÉDIÁCH

www.jamajkanita.sk/clanky-o-nas-v-mediach/

Jamajkanita Nita Kimuri Jamajka

NA AKÝCH AUTÁCH VÁS VOZÍME?

www.jamajkanita.sk/nase-vlastne-auta-na-jamajke/

prenájom auta na Jamajke

TOP 10 JAMAJSKÝCH VÝLETOV

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety-po-jamajke-kingston/top-10-jamajskych-vyletov/

Jamajka rasta osada výlet

JE JAMAJKA BEZPEČNÁ DESTINÁCIA?

www.jamajkanita.sk/jamajka-bezpecnost-kriminalita/

Jamajka bezpečnosť kriminalita

*EXTRA

Jamajka dovolenka recenzie
 

Ako iste už viete, JAMAJKANITA nie je žiadna cestovka (preto si môžeme dovoliť také nízke ceny, keďže nemáme žiadne marže), ale team 7. profesionálnych tour guidov a odborníkov na Jamajku, ktorí sú tu pre Vás kedykoľvek potrebujete na našom ostrove s čímkoľvek pomôcť. Naša základňa je v Kingstone, meste kráľov, ktoré milujeme nielen my, ale aj Vy, naši turisti, ktorí k nám prichádzate.

Rok 2018 je pre nás mimoriadne bohatý na významné udalosti a inovácie, takže Vás v novej sezóne (November - Apríl) máme opäť čím prekvapiť A veríme, že opäť príjemne! 

Iba produktové novinky by vydali na samostatnú kapitolu; pribudlo nám rekordných 23 nových atraktívnych výletných miest (z toho až 17 NEKOMERČNÝCH = neturistických, kde okrem Vás nestretnete žiadnych iných turistov), a vďaka našim veľmi užitočným kontaktom ďalej pracujeme na rozširovaní našej ponuky. Je to najviac za celú dobu našej dlhoročnej existencie. 

Dlhodobo podporujeme Jamajskú ekonomiku tým, že našim turistom poskytujeme možnosť bývať v rodinných ubytovniach Jamajčanov, (a nie v Amerických hoteloch) a spoznávať nekomerčné, neturistické atrakcie a utajené skvostné miesta (namiesto komerčných atrakcií ako sú Dunn´s River Falls, Mystic Mountain, Pelican Bar a ďalšie, ktoré všetky vlastnia Američania). 

Jamajka King´s House Kingston Nita Kimuri Jamajkanita

Podpísali sme významné exkluzívne kontrakty s tromi najvýznamnejšími Karibskými leteckými spoločnosťami, vďaka ktorým Vám vieme dopriať ešte viac zážitkov aj komfortu. Na trase Montego Bay - Kingston sa už nemusíte viac tiesniť 3 hodiny v maximálne nepohodlných local busoch - máme pre Vás len o čosi drahšie naše Brazílske air taxíky, ktorými cestujete komfortne, let trvá len 30 minút a šetrí Vám drahocenný čas, navyše vidíte Jamajku z vtáčej perspektívy. Do našej ponuky pribudla i spolupráca s touroperátormi z Bahamských ostrovov, Kajmanských ostrovov, Turks and Caicos a Dominikánskej Republiky, veríme, že privítate túto jedinečnú možnosť za priaznivé ceny objavovať počas dovolenky na Jamajke aj tieto ostrovčeky. 

Naši turisti i biznis partneri oceňujú nielen jedinečnosť, originalitu, a punc kvality našich túr, ale tiež promptnosť, akou sme schopní konať a viesť v prvej línii. Aby sme si udržali túto konkurenčnú výhodu, investujeme neustále do rozširovania nášho logistického centra, takisto do vzdelávania a špičkovej techniky.

Veľmi si vážime Vašu priazeň a oceňujeme i fakt, že Vás pribúda nielen na Jamajke, ale aj na našom FB Jamajkanita a robí nám radosť poznanie, že sme si nikdy nemuseli fanúšikov kupovať a aj tak Vás je tu už vyše 1000 - budeme sa i naďalej snažiť prinášať Vám tu zaujímavé rady, tipy a novinky z nášho ostrovčeka.

Modernizujeme naše itineráre, ktoré Vám "šijeme na mieru" a snažíme sa zdokonaľovať každý detail, len aby Vaša dovolenka na Jamajke pod našim patronátom bola ako mi dnes jeden z našich klientov M.K. v správe napísal (citujem) "Nejlepších 10 dní v mým živote!!!" 

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu sezónu našich spoločných zážitkov z Jamajky.

Vaša Nita

ONE LOVE