Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

NA VAŠOM KOMFORTE NÁM ZÁLEŽÍ

 

Celé roky ste v rámci okružných zájazdov Capuccino zažívali diskomfort počas 3-hodinového presunu z Montega Bay do Kingstonu local busmi, v ktorých sa tiesni často dvakrát toľko ľudí ako je sedadiel... 

 

 

Gro z Vás ste nám prichádzali do Kingstonu zničení a neraz i šokovaní hororovou jazdou šoférov týchto "pojazdných krematórií". Ano, vždy to bol tak či onak zážitok, ktorý sme Vám dopriali aj preto, že sme Vám šetrili peniaze. Či to za to stálo, na to si odpovedzte sami.

Každopádne, spol. JAMAJKANITA sa stále posúva vpred a snažíme sa naše zájazdy zdokonaľovať ako sa len dá. Preto sme si povedali, že zážitok z local busu môžete mať radšej na inej, kratšej trase (určite Vám ho doprajeme, buďte bez obáv! ;-) ) a na presun z Montega Bay do Kingstonu Vám odteraz ponúkame niečo omnoho štýlovejšie a stále za pomerne nízku cenu...  POZRITE SI NAŠE NOVÉ VIDEO! 

interCaribbean Airways Jamaica

 

TREVOR SADLER

CEO interCaribbean Airways

 

Generální ředitel nejpopulárnějších Karibských aerolinek je naší pravou rukou při letecké přepravě Vás, našich turistů na okolní Karibské ostrovy jako iu vnitrostátních komfortních letech na trase Kingston - Montego Bay a zpět. Na základě Vašeho dotazu umíme zajistit přepravu nejen jednotlivců, párek a menších skupinek, ale i sportovních teamů, delegací i firemních kolektivů.

Jamajka levné letenky Montego Bay Kingston

NAŠI PREMIÉROVÍ SLOVENSKÍ HOSTIA NA PALUBE NÁŠHO LIETADLA InterCaribbean Airways (rodina pána Miroslava F.)

Jamajka levné letenky Montego Bay Kingston InterCaribbean Airways

NAŠI PREMIÉROVÍ ČESKÍ HOSTIA NA PALUBE NÁŠHO LIETADLA InterCaribbean Airways (LUCIE Š. a MIKULÁŠ K.)

 

Hovorí sa, že čas sú peniaze - počas Vašej dovolenky na Jamajke, ktorá utečie ako voda, to platí dvojnásobne. Kingston je zlatá baňa na atrakcie a zážitky, čím skôr sem prídete, tým viac času budete mať na objavovanie tohto Kráľovského mesta. Naše 30 miestne air taxíky lietadlá Embraer MB 120 spol. InterCaribbean Airways sú Vám k dispozícii každý deň, 7 dní v týždni, s jedným ranným odletom z MoBay denne.

OBJEDNÁVAJTE TU: intercaribbean.com/

 

Jamajka lacné letenky na Jamajku Montego Bay Kingston

Vychutnajte si možnosť vidieť celú Jamajku z vtáčej perspektívy za takúto lacnú cenu (pre porovnanie, vyhliadkové lety helikoptérou stoja od 230 USD/os) a prídite nám do Kingstonu oddýchnutí, spokojní a pripravení na veľké Kingstonské dobrodružstvá! Tešíme sa na Vás, milí turisti! :-) 

Vaša Nita v spolupráci s Trevorom Sadlerom, CEO InterCaribbean Airways

lacné letenky na Jamajku

Jamajka lety letenkyMontego Bay Kingston