Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

U CHRISA, Secret Beach - NAJNOVŠÍ

CENA: od 25 USD / osobu / noc

 

"U Chrise je to moc hezké a Chris i jeho rodina jsou fajn. Je tady klid, široko daleko nic, takže na klidný odpočinek jako dělané! Chodíme na tu nejbližší pláž, kde je rybářská vesnička, protože ta je bez řas, tam chodí místní, žádný turisté. "

IVKA P. a JAKUB Č.

***

 

UBYTOVANIE SA NACHÁDZA PRI NETURISTICKEJ PLÁŽI, KDE TURISTOV NESTRETNETE. 

VIAC SA DOZVIETE TU:

www.jamajkanita.sk/products/skoro-ako-negril-exkluzivna-novinka-2019/

 

V blízkosti našej novo-objavenej neturistickej pláže, ktorá je ďaleko od turistických letovísk a preto tu môžete zažiť tú pravú autentickú Jamajku, sme pre Vás našli tento útulný 2-izbový domček, ktorý máte k dispozícii celý len pre seba. 

Chris tu vyrastal so svojou mamou, dnes žije v Kingstone aj so svojou rodinkou a o dom sa stará so svojim ocinom (ktorého korene siahajú do Anglicka a Portugalska! :-) ). Človek sa tu od prvého okamihu cíti "ako doma" - Chris všetkých hostí víta osobne a my si na ňom veľmi ceníme maximálnu ústretovosť a promptnosť, s akou reaguje na akékoľvek naše požiadavky. 

Aj Vy máte šancu prísť sem a vyskúšať si aké to je "nebyť turistom, ale žiť ako Jamajčania" :-) 

Veríme, že budete spokojní! 

 

 

VYBAVENIE

Klimatizácia - Internet - Káblová TV - Kúpeľňa s vaňou a aj s teplou vodou - WC - Práčka - Fén - Šampón - Vešiaky - Kávovar - Základné vybavenie kuchynky (vrátane hrncov, panvíc, oleja, soli, korenia, tanierov a príboru) - Mikrovlnná rúra - Chladnička - Sporák - Uteráky 

 

 

 FREE WIFI + TEPLÁ VODA + ČISTOTA + BEZPEČNOSŤ

PERFEKTNÁ LOKALITA A NETURISTICKÉ AUTENTICKÉ JAMAJSKÉ PROSTREDIE SÚ ZÁRUKOU VAŠEJ SPOKOJNOSTI ! :-)