Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajka hotely ubytovanie

Escape - NAJTAJNEJŠÍ

CENA: od 17 USD / osobu / noc

bez stravy (možnosť varenia + je tu rodinná reštaurácia)

NEVHODNÉ pre tých, čo sa cítia dobre len v All inclusive rezortoch

Kim je majiteľkou tejto úchvatnej "zašivárne" pri súkromnom zálive už 30 rokov a každý, kto sem kedy prišiel, si chváli jednak útulné ubytovanie, pohostinnosť zamestnancov a vynikajúcu stravu. 

Pokiaľ chcete na Jamajke Božský pokoj a nie ste fanúšikom vyčačkaných predražených hotelov, ale uprednostňujete útulne súkromie, hláste sa nám, dvere máte sem otvorené! :-) Navyše za skvelé ceny!

Escape je dôkazom toho, že dovolenku si možno užiť aj bez akýchkoľvek nútených „turistických“ pascí. 

Ten pocit, keď po poslednej zákrute prídete pred bránu Vášho jamajského útočiska... :-) 

jamajka rodinné vily

Ďaleko od turistických oblastí, nájdete tento kus Jamajského raja. Súkromný pozemok, súkromný záliv a niekoľko domčekov s výhľadom na záliv a more. 

Žiadne obchodíky so suvenírmi ani karaoke večery tu nenájdete. No v lone prírody nájdete to, čo k dokonalej dovolenke skutočne potrebujete - súkromie a pokoj.

jamajka lacné ubytovanie
 

Nie je to iba sen. Je to turistami neobjavená zašiváreň Escape! Naša prírodná svätyňa poteší našich hostí dobrodružstvami a skrytými pokladmi a je ideálnym miestom pre oddych, svadby, svadobné cesty, romantické víkendové pobyty, firemné a rodinné dni plné pohody a zábavy. Oddýchnite si v jednej z našich plážových chatiek a nechajte sa našimi profesionálnymi sprievodcami uniesť na čarokrásne miesta s neturistickými atrakciami, aby sa tak Váš pobyt stal ozajstným dobrodružstvom Vášho života! Radi sa s Vami podelíme o niektoré zo skrytých pokladov, ktoré sme našli za posledných 20+ rokov. Vychutnajte si ktorékoľvek z našich výborných a s láskou pripravených jamajských jedál, vďaka ktorým vaše chuťové bunky budú chcieť ešte viac!

 

Escape sa stal obľúbeným pre svoje nedotknuté a bezchybné plážové zátoky a pozemky, ktoré sú ideálne na kempovanie, zábavné dni, svadobné obrady, rodinné stretnutia... Táto hacienda je „Raj v raji“.  

jamajka svadba svadobná cesta honeymoon
 
 
MIMORIADNE VHODNÉ AJ PRE RODINY S DEŤMI - ZAMESTNANCI HACIENDY DETI ZBOŽŇUJÚ! :-)
 
 
jamajka s deťmi
 

Oddýchnite si od tradičných turistických komerčných miest a vstúpte do prírodného raja. Vytvorte si tie nezabudnuteľné spomienky, či už na raňajky pri nádhernom východe slnka, relax v zátoke alebo prechádzky pod hviezdnou oblohou... 

jamajka ubytování

jamajka hotely penziony vily
 
Naše odľahlé pláže s bielym pieskom spojené s luxusnými chatkami a bezchybne udržiavaným pozemkom robia z tohto miesta oázu skutočnej krásy a prírodného zázraku. K dispozícii sú tu 
 

✓   1 x – 3 izbová vila (môžete si prenajať iba 1 izbu, alebo komplet celú vilu, napr. s priateľmi, či rodinou)

✓   1 x – 4 izbová vila (môžete si prenajať iba 1 izbu, alebo komplet celú vilu, napr. s priateľmi, či rodinou)

✓   2 x – 2 izbová vila (môžete si prenajať iba 1 izbu, alebo komplet celú vilu, napr. s priateľmi, či rodinou)

✓   3 x – 1 izbová chatka

 
 
VÝHODY:  
vynikajúca poloha + čistota + bezpečnosť + nízke ceny

VYBAVENIE

Výhľad na more a záliv - wifi - ventilátor - kuchynka : chladnička, dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, hrnce, poháriky, panvice - sprchový kút - wc - manželská posteľ + 2 x poschodová posteľ 

 
 
 
 

PRE ZAMILOVANÉ PÁRY, KTORÉ TU CHCÚ STRÁVIŤ NAPRÍKLAD SVADOBNÚ CESTU, MÁ ESCAPE ROMANTICKÚ VILKU

Jamajka zájazd jamajka        

 

Existuje jedna vec, ktorá každé idylické miesto odlišuje od toho druhého - PERSONÁL A JEHO PRÍSTUP K VÁM. Všetky najlepšie naplánované dovolenky sa môžu rýchlo rozpustiť bez špeciálnej prísady - výborného prístupu zamestnancov. Escape veľmi precízne vyberá svojich zamestnancov, od kuchárok až po záhradníkov, s dôrazom na príjemné správanie a zdvorilosť voči hosťom.  

Reštaurácia s výhľadom na more je pod palcom skvelých kuchárok! :-) Jemná kombinácia tradičných a moderných jedál sú alfou a omegou tejto domácej stravy a môžete sa tu dosýta najesť jamajských pochúťok.