Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Na Vašom komforte Jamajkanite záleží

 

Celé roky ste v rámci okružných zájazdov Capuccino zažívali diskomfort počas 3-hodinového presunu z Montega Bay do Kingstonu local busmi, v ktorých sa tiesni často dvakrát toľko ľudí ako je sedadiel... 

Gro z Vás ste nám prichádzali do Kingstonu zničení a neraz i šokovaní hororovou jazdou šoférov týchto "pojazdných krematórií". Ano, vždy to bol tak či onak zážitok, ktorý sme Vám dopriali aj preto, že sme Vám šetrili peniaze. Či to za to stálo, na to si odpovedzte sami.

Každopádne, spol. JAMAJKANITA sa stále posúva vpred a snažíme sa naše zájazdy zdokonaľovať ako sa len dá. Preto sme si povedali, že zážitok z local busu môžete mať radšej na inej, kratšej trase (určite Vám ho doprajeme, buďte bez obáv! ;-) ) a na presun z Montega Bay do Kingstonu Vám odteraz ponúkame niečo omnoho štýlovejšie a stále za pomerne nízku cenu...  

POZRITE SI NAŠE NOVÉ VIDEO! 

interCaribbean Airways Jamaica

TREVOR SADLER

CEO interCaribbean Airways

 

Generálny riaditeľ najpopulárnejších Karibských aeroliniek je našou pravou rukou pri leteckej preprave Vás, našich turistov na okolité Karibské ostrovy ako aj pri vnútroštátnych komfortných letoch na trase Kingston - Montego Bay a späť. Na základe Vášho dopytu vieme zabezpečiť prepravu nielen jednotlivcov, párikov a menších skupiniek, ale aj športových teamov, delegácií, i firemných kolektívov.

 

Jamajka let Montego Bay Kingston

NAŠI PREMIÉROVÍ SLOVENSKÍ HOSTIA NA PALUBE NÁŠHO LIETADLA InterCaribbean Airways 

rodina pána Miroslava F.

Jamajka let Montego Bay Kingston InterCaribbean Airways

NAŠI PREMIÉROVÍ ČESKÍ HOSTIA NA PALUBE NÁŠHO LIETADLA InterCaribbean Airways 

LUCIE Š. a MIKULÁŠ K.

 

Hovorí sa, že čas sú peniaze - počas Vašej dovolenky na Jamajke, ktorá utečie ako voda, to platí dvojnásobne. Kingston je zlatá baňa na atrakcie a zážitky, čím skôr sem prídete, tým viac času budete mať na objavovanie tohto Kráľovského mesta. Naše 30 miestne air taxíky lietadlá Embraer MB 120 spol. InterCaribbean Airways sú Vám k dispozícii každý deň, 7 dní v týždni, s jedným ranným odletom z MoBay denne.

OBJEDNÁVAJTE TU: intercaribbean.com/

Jamajka lacné letenky na Jamajku Montego Bay Kingston

Vychutnajte si možnosť vidieť celú Jamajku z vtáčej perspektívy za takúto lacnú cenu (pre porovnanie, vyhliadkové lety helikoptérou stoja od 230 USD/os) a prídite nám do Kingstonu oddýchnutí, spokojní a pripravení na veľké Kingstonské dobrodružstvá! Tešíme sa na Vás, milí turisti! :-) 

Vaša JAMAJKANITA v spolupráci s Trevorom Sadlerom, CEO InterCaribbean Airways

Jamajka lety letenkyMontego Bay Kingston