Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

TOMBOLA

1.CENA 
ORIGINÁL JAMAJSKÝ RUM
 
Jamajský rum Appleton
 
2.CENA 
KNIHY 
"HALÓ THIS IS JAMAICA!"
1. a 2. diel - aj s mojim venovaním
a autogramom
 
Jamajka knihy cestopisy
3.CENA 
ORIGINÁL JAMAJSKÁ KÁVA
 
Jamajská káva z Blue Mountains

DARUJ KNIHU A VYHRAJ!

dovolenka na jamajke je pre mnohých veľkým snom
 
Keď mi moja turistka Zuzana B. nedávno poslala z dovolenky na Jamajke správu: "Anito, nemáš tady nějaké knížky? Nemám co číst...", inšpirovala ma k myšlienke založiť u nás v Negrile u Ansella www.jamajkanita.sk/hotely/u-ansella-najoblubenejsi/ našu vlastnú malú Jamajskú knižnicu :-) 
Veď viete, ako to chodí - ste na dovolenke, opaľujete sa a vegetujete na najkrajšej Jamajskej pláži, wifi signál je mizerný, ale napokon, internetu ste už aj tak prejedení, pozerať na more je síce veľmi ukľudnujúce, ale predsa len - chcelo by to nejaký duševný stimul! 
 
A vtedy si poviete - ach, aká škoda, že som si so sebou do kufra na Jamajku nepribalil/a nejakú fajn oddychovú knižku! Takú, ktorej jazyku by ste rozumeli - teda v Slovenčine, alebo v Češtine...
 
 
 

Vyzývam všetkých Vás, milí naši turistíci, ktorí idete s nami na Jamajku - zoberte, prosím, so sebou z domu aj 1-2 ľahké knižky (nemusia byť nové, ale aspoň nech sú zaujímavé), ktorými by ste po skončení dovolenky mohli prispieť do našej knižnice! Potešíte tak nás, i ostatných dovolenkárov, ktorí prídu na tento Karibský ostrov po Vás a takisto prinesú a zanechajú knihy pre ďalších, čo prídu po nich... Navyše, AUTOMATICKY BUDETE ZARADENÍ DO NAŠEJ TOMBOLY S VÝHRAMI, KTORÉ POTEŠIA KAŽDÉHO! ;-) 

Stačí nechať knihu u Ansella a napísať mi smskou dátum odovzdania a názov knihy - a už len čakať do Vianoc, či sa usmeje na Vás v našej Jamajskej Vianočnej tombole šťastie! ;-) Žrebovať budem ja osobne 17.12.2018 a výsledky môžete sledovať vo videu TU na webstránke, ako aj na FB Jamajkanita. VEĽA ŠŤASTIA NA CESTÁCH PO JAMAJKE AJ V TOMBOLE! ;-)
 
V SÚŤAŽI ZATIAĽ SÚ:
 
LUKÁŠ M. - "Dcery Judášovi" 
MAYA M.   - "Legenda Banské Duliny"  a "Kouzlo noci"
TOMÁŠ C.- "Vysoká hra"
MARKÉTA - "Cesta za štěstím" a "Osud"
MARIÁN Š. - "Krížovky na chvíle pohody" a "Kruh"
ZUZANA B. - "Bábovky"
MARKÉTA F. - "Dotek kouzla" 
HONZA U. - "Inferno"
TOMÁŠ K. - "Rychlopalba"