Vyhledávání

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

EXKLUZÍVNE VÝLETY - NOVINKY NA ROK 2019 !

 
 

Ako iste už viete, JAMAJKANITA nie je žiadna cestovka (preto si môžeme dovoliť najnižšie ceny na trhu, keďže nemáme žiadne marže), ale team expertov na Jamajku a profesionálnych tour guidov. Naša základňa je v Kingstone, meste kráľov, ktoré milujeme nielen my, ale aj Vy, naši turisti, ktorí k nám prichádzate stále na viac a viac dní. 

 

Jamajka Kingston Jamajkanita

 

Rok 2018 je pre nás mimoriadne bohatý na významné udalosti a inovácie, takže Vás v novom roku 2019  máme opäť čím prekvapiť - a veríme, že opäť príjemne! ribudlo nám rekordných 27 nových atraktívnych výletných miest (je to najviac za celú dobu našej dlhoročnej existencie!) 

Gro z nich nájdete práve v Kingstone, meste extrémne bohatom na úchvatné miesta priam volajúce po objektívoch fotoaparátov! Všetky tieto naše najnovšie výlety sú NETURISTICKÉ = zatiaľ nedotknuté masovým turizmom a okrem Vás tu nestretnete žiadnych iných turistov. Žiaľ, nie všetky naše novinky môžeme zverejniť na našom webe, nakoľko chránime posledné rajské mieta pred davmi turistov a sú určené len našej klientele - povieme Vám o nich osobne, priamo na Jamajke. Vďaka našim užitočným kontaktom naďalej pracujeme na rozširovaní našej ponuky. 

 

Jamajka Kingston King´s house

 

Podpísali sme významné exkluzívne kontrakty nielen s najlepšími Jamajskými špecialistami na vybrané exkluzívne túry (garantujú nám také nízke ceny, za aké ich neponúkajú žiadnym iným turistom, takže máte u nás samé výhody), ale i s tromi najvýznamnejšími Karibskými leteckými spoločnosťami, vďaka ktorým Vám vieme dopriať ešte viac zážitkov aj komfortu. Na trase Montego Bay - Kingston sa už nemusíte viac tiesniť 3 hodiny v maximálne nepohodlných local busoch - máme pre Vás len o čosi drahšie naše Brazílske air taxíky, ktorými cestujete komfortne, let trvá len 30 minút a šetrí Vám drahocenný čas, navyše vidíte Jamajku z vtáčej perspektívy. 

Naši turisti i biznis partneri oceňujú nielen jedinečnosť, originalitu, a punc kvality našich túr, ale tiež promptnosť, s akou sme schopní konať a viesť v prvej línii. Aby sme si udržali túto konkurenčnú výhodu, investujeme neustále do rozširovania nášho logistického centra, takisto do vzdelávania našich tourguidov a špičkovej techniky.

Veľmi si vážime Vašu priazeň a oceňujeme i fakt, že ste s našimi službami v gro prípadoch maximálne spokojní a odporúčate nás i svojim známym.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu sezónu našich spoločných zážitkov z Jamajky.

Váš tvorivý team JAMAJKANITA

ONE LOVE

 

Jamajka guvernérov palác King´s house
 
NÁVŠTEVA PALÁCA JAMAJSKÉHO GUVERNÉRA

www.jamajkanita.sk/products/jamajka-exkluzivna-navsteva-jamajskeho-guvernera-nita-kimuri/

 

Jamajka Krajina anjleov Jamaica Angel land
 
KRAJINA ANJELOV
 
 
Jamajka výlet katamaránom Kingston Jamaica catamaran
 
JAHODY V ČOKOLÁDE
 
 
Jamajka ghetto tour Kingston
 
 
NAJKRIMINÁLNEJŠIE JAMAJSKÉ GHETTO
 
 
Jamajka Kingston island
 
 
OSTROV ROBINSONA CRUSOEA
 
 
Jamajka Kingston Jamaica budget vacation
 
 
1 DEŇ V JAMAJSKEJ RODINE
 
 
Jamajka hory Blue mountains hiking
 
DOBRODRUŽSTVÁ V BLUE MOUNTAINS
 
 
VODOPÁDY, KTORÉ NIKTO NEPOZNÁ
 
Jamajka low budget Kingston tour spa wellness
 
NAJSTARŠIE TERMÁLNE KÚPELE
 
Jamaica The valley of death
 
ÚDOLIE SMRTI
 
 
SÉRIA "KINGSTON NIGHT BLAST"
 
Jamajka Kingston reggae night bar
 
VEČER V NAJLEPŠOM REGGAE BARE
 
 
Jamaica Kingston night blast gym
 
VEČER V NAJLEPŠOM FITNESSCENTRE
 
 
Jamajka Kingston low budget tours
 
VEČER V NAJLEPŠEJ JAMAJSKEJ ŠKOLE TANCA