Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajka pre rodiny s deťmi

 

Nová, deťom prispôsobená verzia najpredávanejšieho poznávacieho zájazdu na Jamajku v SR a ČR v 2018 - 2019!

 
 
 

"Anitka všetko super, nemám slov! Zážitky na celý celučičký život! Táto dovolenka sa nám vryla do každej jednej bunky a zanechá stopy v našich srdciach aj dušiach. Naše detičky si tu rýchlo zvykli a páči sa nám na Jamajke všetkým. Spoluprácu s Jamajkanitou hodnotíme kategóriou A +++++. A jednoznačne na Jamajku s Jamajkanitou! Nech prídu aj ďalšie rodinky :-) "

JUDITA V. s manželom a 2.malými synmi (4r a 9r)

rodinná dovolenka na Jamajke
 

PRE RODINY S DEŤMI OD 1. DO 3. ROKOV MÁME ŠPECIÁLNY PROGRAM

jamajka s deťmi
 

"Bilancujeme, že by sme nemali šancu bez vás vidieť to všetko čo sme videli - to žiadna cestovka nesprostredkuje! Reakcia našich detí: Mami, oci, toto bola najlepšia dovolenka akú sme kedy mali! :-) (a to cestujeme po svete veľa a myslel som si, že Maldivy boli top) Keď to porovnám s cestovkami a výletmi, ktoré v konkrétnej destinácii ponúkajú, služby Jamajkanity sú jednoznačne TOP čo sa týka organizácie, zážitku a cien. Cestovali sme s deťmi 10r a 7r, preto sme pri voľbe výletov kládli dôraz na bezpečnosť. Všetkým, ktorí plánujú navštíviť Jamajku a nechcú sa len pozerať na opitých Američanov naložených celý deň v bazéne, vrelo odporúčame služby Jamajkanita."

PETER K. s manželkou a deťmi (7r a 10r)
 
 
Jamajka s deťmi recenzie
 

"Jamajkanitu sme našli na Facebooku. Sme trojčlenná rodina, teda máme sedemročného syna cestovateľa a nechceli sme byť niekde v rezorte, chceli sme tých 5 dní nášho pobytu na Jamajke využiť čo najlepšie. 

Sme zvyknutí cestovať na vlastnú päsť, no chceli by sme to vyskúšať s vami. Náš syn Maks s nami cestuje od mala a všade, snažíme sa mu ukazovať ako sa žije inde, aké je dôležité spoznávať, učiť sa, milovať a tešiť sa. 

Takže sme zakotvili u vás v Kingstone :-) 

Kingston je mesto mnohých tvárí - chudoba aj špina, ale aj veľa krásy, prírodnej aj ľudskej. Sme veľmi spokojní, videli sme veľa, zo všetkého troška. Top zážitok bola pre nás Farebná Jamajka, pre nášho syna Maksa opustený ostrov a surfovanie. Mal nás na starosti celé dni tourguide Andre - bol skvelý, venoval sa nám. Perefektné dni. Surfovanie sa nám páčilo a sme radi, že sme si to vyskúšali. Hlavne Maksovi sa splnil sen. Ja som to skúsila naozaj len tak, ale keď budem mať ešte niekedy možnosť, určite je to skvelá zábava. 

Aj vodopád bol super, sme sa okúpali. Po Farebnej Jamajke nám ghetto prišlo ako vcelku kľudné miesto :-) Ale sme, samozrejme, veľmi radi, že sme tam mohli byť a hlavne, že to videl aj Maks. Aj keď on nemá predsudky ani strach. Že majú väčšiu zábavu a musím povedať, že tá škola bola super. Viem, že my sme videli to najkrajšie čo sa nám dalo v ghette ukázať. Tak sme si to opäť užili, bolo super! Krásne miesta, naozaj, pláž Secret Beach dokonalá! Jedlo perfektné. 

Nita ďakujeme za perfektnú dovolenku a niekedy nabudúce! "

KLAUDIA K., s manželom a syn Maksim (7 r)

KLIKNI NA FOTKU - ZOBRAZÍ SA VIDEO KLAUDIE S RODINKOU NA JAMAJKE
 
jamajka s deťmi

Po mnohých Vašich žiadostiach o špeciálny zájazd pre rodinky s malými deťmi Vám prinášame tento nový druh zájazdu - tzv. polovičné Capuccino, prispôsobené nárokom rodín s deťmi, ktoré si tiež chcú nielen oddýchnuť, ale aj spoznať a zažiť skutočnú tvár Jamajky. 

Takže, dáte si lahodné MINI CAPUCCINO, priatelia? 

Jamajka pre rodiny s deťmi

 

VEKOVÁ KATEGÓRIA: min 1 - max 65 rokov, nutné byť v dobrej kondícii
TERMÍNY: kedykoľvek (okrem hurikánovej sezóny od 20. Septembra do 1. Novembra)
VÝHODY:
- jedinečné výlety, aké Vám neponúkne žiadna cestovka
  všetko za najnižšiu možnú cenu
- všetko si platíte sami priamo na ostrove - nám okrem organizačného poplatku, ktorý je už zahrnutý v cene zájazdu, neplatíte nič viac
- malé skupinky (max. 8 osôb)
- individuálny prístup ku každému klientovi
- priateľská rodinná atmosféra
- o Jamajke vieme úplne VŠETKO - SME PROFESIONÁLNY TEAM
  (navyše veľmi vtipní a zábavní, čo už ocenili mnohí naši ex turisti! ;-) )
CENA NEZAHŔŇA:
- LETENKU (od cca 590 - 850 EUR)
- cestovné poistenie
- nadštandardné služby
- nadštandardné jedlá a drinky
- covid testy
- plan-to-go-poplatok 50 Eur/rodinu

STORNO POPLATKY 

 

1 TÝŽDEŇ RELAXU, ZÁBAVY A POZNÁVANIA!

poznávacie zájazdy Jamajka

Po prílete na Jamajku Vás taxík odvezie do príjemného hotelíka na najkrajšej Jamajskej pláži s plne vybavenou izbou. Stravovanie máte hneď vedľa hotela. Od nás dostanete kompletnú ponuku možných výletov za najnižšie ceny spomedzi všetkých touroperátorov na Jamajke - a je len na Vás, ktoré si vyberiete. Ste si pánmi svojej dovolenky na Jamajke, v prípade potreby sme Vám však kedykoľvek k dispozícii. 

Pri tvorení tohto zájazdu sme brali do úvahy nároky malých detí od 3. rokov (s menšími cestovať neodporúčame z mnohých dôvodov) do 14. rokov. Tento zájazd sme predbežne otestovali na niekoľkých rodinkách v období August 2018 - Marec 2019 - vychytali sme všetky chyby a koncipovali ho tak, aby ste Vy a Vaša rodinka boli na dovolenke pod ochrannými krídlami spol JAMAJKANITA maximálne spokojní. 

 

A PREČO LEN NA 7 DNÍ ? 

Väčšina našich klientov cestuje s deťmi aj počas školského roka a nechcú, aby ich deti vynechali v škole dlhšiu dobu. 

Pochopiteľne, pokiaľ Vy by ste radi dovolenkovali na Jamajke dlhšie, radi vyhovieme aj Vám (prosíme, zadajte Vami preferovaný počet dní do prihlášky tu dole pod textom)

jamajka zajazd rodina s deťmi

NAŠI SPRIEVODCOVIA DETI MILUJÚ. 
A VAŠE DETI ZAS MILUJÚ NAŠICH SPRIEVODCOV.
PRESVEDČTE SA SAMI ! 
 
jamajka rodiny s detmi
Jamajka výlet do Black River
jamajka pre rodiny s detmi
Jamajka fakultatívny výlet do Black River
Jamajka poznávací zájazd pre rodinu s deťmi
Jamajka poznávací zájazd pre rodiny s deťmi
jamajka zajazd pre rodiny s detmi
zájazd jamajka poznávací
jamajka s detmi
jamajka poznávací zájezd
jamajka s detmi
jamajka surfing
 
 
Klikni na obrázky, zobrazí sa ponuka
 

jamajka ubytovanie

jamajka strava

jamajka doprava

jamajka vylety


Pozrite si FOTOGALÉRIU z našich zájazdov

Prečítajte si RECENZIE našich turistov

 

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

9 Dôvodov prečo cestovať na Jamajku aj s menšími deťmi 

 

 

1. VEĎ SI AJ TAK Z CELEJ DOVOLENKY NEBUDE NIČ PAMäTAŤ!... NAOZAJ?

Na to obyčajne odpoviem slovami "tak prečo deti berú ľudia na ihrisko alebo na hojdačku? Prečo im čítate pred spaním rozprávku, alebo sa s nimi hráte? Veď aj tak si neskôr nič z toho nepamätajú...“

Cestovanie je rovnaké. Ba vlastne je to ešte lepšie! Je to o silnom zážitku. Spoločného vytvárania spomienok. A to je časť, ktorú si budú pamätať. Iste, cestovanie nie je zadarmo, ale spomienky a zážitky, prežité spolu s rodičmi, sú na nezaplatenie!

Malé deti pod 5 rokov si možno nebudú pamätať všetko, čo na Jamajke videli a zažili (ale možno áno!). To, čo budú z Jamajky mať, sú ale Vaše fotografie a videá, pri ktorých si spolu raz zaspomínate, keď budú deti staršie. A tie väčšie deti si zvyknú pamätať veľmi živo všetko čo videli a zažili - veľmi radi na to potom doma spomínajú, rozprávajú o tom starým rodičom aj kamarátom v škole.

 

2. CESTOVANIE UČÍ DETI BYŤ PRISPôSOBIVEJŠÍMI 

Cestovanie s malými deťmi ich vystavuje novému „normálu“. Umožňuje im, aby sa lepšie prispôsobili meniacim sa situáciám a aby boli flexibilnejšie. Chápu, že nie každý hotel je 5 hviezdičkový, chápu, že občas sa skrátka treba najesť v pouličnej vývarovni a neohŕňať nad tým nos, že si treba zvyknúť spať aj na sedadle autobusu, alebo kdesi na letisku keď mešká lietadlo. Cestovné plány niekedy nejdú ako po masle a často sa vyžaduje spontánnosť. To je dôvod, prečo cestovanie pomáha deťom dostať sa z rutiny, vďaka čomu sú prispôsobivejšie.

 

3. CESTOVANIE UČÍ DETI TOLERANTNOSTI

Cestovanie deti učí, že hoci všetci vyzeráme inak, sme rovnakí - keď Vaše dieťa je celé dni v spoločnosti našich zábavných Jamajských tourguidov, ktoré vníma ako "milých ujov, ktorí sú srandovní" :-) , uvedomí si, že "ten veľký čierny ujo bol ku nám taký dobrý!" Predsudky, myšlienky na "inakosť" sa zrazu samočinne rúcajú... Deti, ktoré veľa cestujú, na rasizmus ani len nepomyslia. Cestovanie považujem za veľkú príležitosť naučiť svoje deti o rozmanitosti vo svete. Cestujeme, aby sme deti vychovávali, že hoci ľudia môžu vyzerať inak zvonka, no v podstate všetci sme rovnakí. Keď sa Váš 4 ročný syn hrá na pláži so 4 ročnou Jamajčankou, učí sa, že deti z celého sveta môžu byť  kamarátmi. Na cestách sa deti stretávajú s ľuďmi rôznej farby pleti, náboženstva, veku, sociálneho postavenia. 

 

4. CESTOVANIE JE NAJLEPŠIA ŠKOLA ŽIVOTA

V škole medzi štyrmi stenami býva učenie nuda. O čo zábavnejšie je učiť sa počas cestovania automaticky, prirodzene a nenútene?!? Výlety môžu byť pre deti vzrušujúcejšími, keď sa začnú angažovať. Kde je náš ďalší cieľ na mape? Koľko člnov sme videli v prístave? Aký je toto strom? Čo je to za zviera? atď atď... Verte, že pre deti nie je nič vzrušujúcejšie a efektívnejšie, než učiť sa "za pochodu". Ako raz povedal Benjamin Franklin: „Povedzte mi a ja zabudnem, učím ma a možno si pamätám, zapojte ma a učím sa“.

 

5. CESTOVANIE ICH UČÍ LÁSKE K PRÍRODE

Výlet na člne po rieke plnej krokodílov, to nie je to isté ako vidieť krokodíla na obrázku v knižke alebo v televízore. Zaniesť jedlo opusteným psom na pláži, aj to je o interakcii. Zvieratá, stromy, kvety, vodopády, more, zelenina, ovocie - Vaše deti všetko vnímajú počas cestovania oveľa intenzívnejšie, lebo sa môžu nových vecí dotknúť, ovoňať, počuť, ochutnať..  Cestovanie je skutočne skvelý spôsob, ako deťom priblížiť krásne výtvory a majstrovské diela Matky prírody. 

 

6. CESTOVANIE NÚTI NA PRESTÁVKU OD DIGITÁLNEHO SVETA

Cestovanie dáva Vašim deťom šancu na digitálnu detoxikáciu. Keďže ste buď pri mori alebo na výletoch, málokedy máte čas pozerať do mobilu alebo na internet, pretože si užívate všetko, čo je k dispozícii. 

 

7. CESTOVANIE PODPORUJE V DEŤOCH TVORIVOSŤ

Cestovanie pomáha podnietiť predstavivosť detí a povzbudzuje ich k tvorivosti a zručnosti, ktoré sa rozvíjajú práve počas detstva. Keď poviete deťom, že sa chystáte preskúmať Kingston, mesto pirátov, ich predstavivosť začne pracovať na plné obrátky! Keď im poviete, že idete s nami na opustený ostrov, cítia sa zrazu ako v dobrodružnom filme :-) Pýtajú sa toľko otázok bez ohľadu na to, kam idete, lebo deti skrátka milujú dobrodružstvá.

 

8. DETI DO 12 ROKOV ZADARMO

Vo väčšine ubytovacích zariadení na Jamajke Vás ubytujú v jednej izbe spolu s max. 2 deťmi do 12 rokov, pričom platíte ako keby ste boli v izbe ubytovaní len 2 dospelí. A takisto aj vstupné do mnohých atrakcií na Jamajke, ako aj naše tourguide služby sú pre deti do 12 rokov zadarmo. A to sa už oplatí! 

 

9. CESTOVANIE JE LEPIDLOM VAŠEJ RODINY

Cestovanie po Jamajke poskytuje jeden z najlepších spôsobov, ako si oddýchnuť od stereotypu a zhonu života. Deti majú viac času byť so svojimi rodičmi a rodičia upriamujú všetku pozornosť na svoje deti. Ak sa rozhodnete pre dobrodružné cestovanie po Jamajke a máte doma deti, o ktorých viete, že by to zvládli a užili si to - pokojne ich vezmite so sebou. Pretože spoznávanie iných krajín, to je malý vzácny poklad, ktorý im nikdy nikto nevezme.

 

Myslíme si, že je spravodlivé povedať, že cestovanie s malými deťmi nie je nikdy ľahké a vyžaduje si veľké obete. 

URČITE NEDOPORUČUJEME BRAŤ NA JAMJKU DETI MLADŠIE NEŽ 3 ROČNÉ, 

pretože cestovanie s tak malým dieťaťom po Jamajke nie je ani vhodné, ani bezproblémové (pokiaľ však mienite byť iba v hoteli a na pláži a netúlať sa po žiadnych výletoch na Jamajke, potom je to vhodné aj pre dieťa mladšie než 3 ročné)

 

 

5 Dôvodov prečo s deťmi na Jamajku radšej necestujte

 

1. keď viete, že sú rozmaznané a radi zvyknú trucovať (pričom mnohé z nich trucovanie radi podčiarkujú hádzaním sa o zem)

2. keď viete, že bývajú často choré (či je zima, či je leto, skrátka často)

3. keď viete, že by ich nezaujalo ani len more a tobogány

4. keď viete, že plačú často a radi (viacmenej už zo zvyku)

5. keď viete, že si chcete dovolenku naplno vychutnať s partnerom (no pri deťoch - AKEJKOĽVEK POVAHY - niečo takéto skrátka nebude)