Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka zájazd

"ESPRESSO" 

pre single cestovateľov, ktorí nemajú s kým cestovať

 
 
OKAMIH, NA KTORÝ STE TAK DLHO ČAKALI, JE KONEČNE TU !
Na naše zájazdy s Jamajkanitou sa konečne môžu hlásiť aj všetci sólo cestovatelia, ktorí nemajú parťáka a radi by sa k niekomu pridali. :-) A tak možno našli i svoju životnú lásku, či nových priateľov na celý život :-)
 
 
Celé roky nám chodia prihlášky od ľudí, ktorí sú sami a z nejakého dôvodu nemajú s kým cestovať. Žiaľ, celé tie roky sme ich museli odmietať z jednoduchého dôvodu - na zájazdoch máme vždy páriky, rodinky, skupinky priateľov a pridávať k nim jedného sólo im cudzieho človeka nie je zrovna šťastný nápad (keďže páriky, rodinky a skupinky priateľov sú vždy zohraté teamy a niekto navyše by im mohol narúšať ich atmosféru). 
 
Ďalší podstatný dôvod nášho odmietavého postoja k sólo / single záujemcom  bol aj ten, že celá cena zájazdu by sa pre nich enormne predražila - na izbe by museli byť celý pobyt sami = platiť si ju celú sami, keďže náklady za izbu by si nemali s kým podeliť... A je rozdiel ak platíte 14 dní za izbu sám/sama plnú cenu, trebárs 70 USD / deň ( = 14 dní = 980 USD / os ) alebo v izbe bývate s ďalším cestujúcim a náklady si delíte na polovicu ( = tá istá izba za 14 dní potom vyjde len polovicu, teda 490 USD / os ) A detto zvýšené náklady predstavuje aj doprava (ak za auto musíte platiť sám a nemáte si s kým podeliť náklady)
 
 
No nie každý má to šťastie nájsť si rýchlo niekoho, s kým by mohol cestovať k nám na Jamajku. Tak sme sa tento fakt rozhodli zohľadniť a vytvoriť zájazdy určené VÝHRADNE PRE TÝCH, KTORÍ NEMAJÚ S KÝM CESTOVAŤ.
 

 
 
 
ZÁJAZD ESPRESSO má vlastne ten istý program aj cenu ako Váš najobľúbenejší a najžiadanejší zájazd - naše slávne dobrodružné CAPUCCINO - s tým rozdielom, že jednotlivé skupinky cestujúcich zostavíme VÝHRADNE zo sólo/single cestovateľov, ktorí by inak na Capuccino ísť nemohli.
 
 
ZÁKLADNÁ PODMIENKA : 
 
MINIMÁLNY POČET PRIHLÁSENÝCH NA KAŽDÝ TERMÍN MUSÍ BYŤ ASPOŇ 4 ĽUDIA (ak sú prihlásení 3, či menej osôb, zájazd sa v danom termíne nebude konať). Zloženie skupinky nie je podstatné (môžu byť samí muži, samé ženy, alebo muži aj ženy)
 
MAXIMÁLNY POČET PRIHLÁSENÝCH NA KAŽDÝ TERMÍN NESMIE PRESIAHNUŤ VIAC NEŽ 8 ĽUDÍ.
 
NEKOMBINUJEME DOKOPY SLOVÁKOV S ČECHMI ! Tieto kombinácie sa nám v minulosti neosvedčili, preto v každej skupine môže byť iba 1 NÁRODNOSŤ = BUĎ IBA SAMÍ SLOVÁCI, ALEBO IBA SAMÍ ČESI 
 
 
 
 
 
 
jamajka poznávací zájazd
 

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár