Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Guayana tobago zájazd

Svetom ešte neobjavený raj. A za pár rokov sa premení na turistické eldorádo...
 
 
"Sú krajiny, o ktorých mnohí ľudia ani netušia, že existujú, alebo kde sa nachádzajú. Týmto krajinám sa z nejakých dôvodov nevenuje toľko pozornosti, čo iným krajinám, hoci majú toho veľa čo ponúknuť. Takouto krajinou je aj Britská Guayana. Sám som bol prekvapený, milo prekvapený, aká je to rôznorodá, živá krajina, s množstvom možností tak pre biznismanov ako i pre bežných cestovateľov. Človek tu očakáva málo a dostane toho veľmi veľa, to je obrovské plus Guayany. Tie príírodné scenérie, bohatá kultúra, dobrí ľudia s veľkým srdcom ľahká dostupnosť k okolitým krajinám Južnej Ameriky a Karibiku, to všetko postavilo Guayanu v mojich očiach na piedestál výnimočnosti. Ďakujem, Guayana!"
 
PRINCE HARRY, vojvoda zo Sussexu
 
 
Spoznajte miesta úplne odlišné od všetkého, čo ste doteraz videli. 
 
Náš najnovší zájazd do málo známej Guyany a na tropický ostrov Tobago je pre všetkých dobrodružných dovolenkárov, ktorí túžia spoznávať málo známe a neturistické skvosty tejto planéty. Pre tých, ktorí uprednostňujú ozajstné dobrodružstvo, ktoré ponúka pohľad na najväčší majestátny Kaieteur vodopád z vtáčej perspektívy, i z úplne tesnej blízkosti.  Skombinujte toto dobrodružstvo v dažďovom pralese s návštevou očarujúceho guayanského Georgetownu, krásnych saván a indiánskych dedín s týždňovým relaxom na prekrásnych plážach ostrova Tobago!
 

 

PREČÍTAJ SI ZAUJÍMAVÝ ČLÁNOK - GUAYANA - dôvody, prečo sa Guayanu určite oplatí navštíviť

GUAYANA - očami princa Harryho

GUAYANA - očami princa Harryho
Eldorádo divokej zveri a nespútanej prírody   Juhoamerický kontinent so svojimi pozostatkami starovekých civilizácií, miliónmi štvorcových kilometrov hustej džungle, ktorá pumpuje kyslík...
Záznamy: 1 - 1 zo 1
guayana tobago zájazd
 
GUAYANA - TOBAGO ISLAND
 
vyžaduje sa, aby ste rozumeli aspoň trochu Anglicky
 dostupné aj pre covid neočkovaných turistov
a nevyžaduje sa ani žiadne očkovanie proti tropickým chorobám
 
 

7 DNÍ VÝLETOV (Guayana)

7 DNÍ RELAXU NA TOP PLÁŽACH (Tobago)

alebo dohodou

 

ORIENTAČNÁ PRIEMERNÁ CENA

 1.577 Eur /os + letenka od 730 eur

(zahŕňa ubytovanie,  lodnú a leteckú medziostrovnú dopravu, let k vodopádu Kaieteur, vybrané najlepšie výlety so sprievodcom, organizačný poplatok)

VÝHODNÉ ZĽAVY PRE VŠETKÝCH NAŠICH EX TURISTOV, 

ktorí v minulosti absolvovali niektorý z našich zájazdov

 

MINIMÁLNY POČET OSOB - 4

(Ak je osôb menej, dopláca sa 170 Eur/os)

 

STUPEŇ NÁROČNOSTI 

(po stránke fyzickej, psychickej, finančnej)

NENÁROČNÉ - STREDNE NÁROČNÉ - NÁROČNÉ

 

TERMÍNY

 Január - Február - Marec

volíte si sami, aké vyhovujú Vám a my sa Vám prispôsobíme (pokiaľ Vami vybraný termín už náhodou nie je obsadený inými turistami)

MIN. POČET DNÍ : 10

 (môže byť kľudne viac, no nesmie byť menej)

 
 

STRAVOVANIE

 Je individuálne a NIE JE V CENE zájazdu - viac info tu: 

www.jamajkanita.sk/jamajka-strava-narodne-jedlo-a-pitie/

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

VÝLETY

vzhľadom na možnosť stretnutia nebezpečných zvierat (tarantule, hady) v odľahlých častiach Guayany sa počas nášho zájazdu týmto oblastiam oblúkom vyhýbame v rámci dodržania bezpečnosti Vás, našich turistov

súkromným lietadlom k vodopádu Kaieteur - hlavné mesto Georgetown highlights - botanická záhrada - zoopark - most milencov - Ghándí monument - rumová destiléria Princa charlesa - Essequibo riečna túra so zastávkami na ostrove leňochodov - vodopády na Guayane aj na Tobagu - starobylá pevnosť - starobylý krásny zámok - kŕmenie lamantínov - jaskyňa s kryštáľovočistým jazerom na kúpanie - kúpanie v kaňone - zlaňovanie v pralese - najkrajšie pláže a zálivy vrátane neturistických - morský chrám

V súčasnosti sú sociálne siete neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Každý deň milióny ľudí zdieľajú svoje pocity, fotografie, videá a ďalšie v takýchto druhoch internetových komunít. Jednou z najpopulárnejších sociálnych platforiem je Instagram. Turisti z celého sveta radi navštevujú rôzne miesta a zdieľajú ich. Jedným z miest, ktoré priťahujú turistov, túžiacich po dychvyrážajúcich fotkách a zážitkoch, je juhoamerická Guayana. Každý rok tisíce dobrodruhov plánujú cestu do Guayany a ak ste jedným z nich, ste na správnom mieste. Tento netradičný zájazd - týždeň dobrodružstiev v Guayane + ďalší týždeň relaxu na prenádherných plážach ostrova Tobago, bude TOP doovlenkou Vášho života a budete o tých zážitkoch rozprávať ešte aj svojim vnúčatám! :-) 
 
 
Vychutnajte si pohľad z vtáčej perspektívy na Guyanu od pobrežia až po dažďový prales, zažite najväčší kvapľový vodopád na svete vo výške 741 stôp na rieke Potaro z 3 rôznych bodov. Potom k vodopádom Orinduik na rieke Ireng, ktorá hraničí s Guyanou a Brazíliou.

 

Fotogaléria: GUAYANA + TOBAGO ISLAND