Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajka workation vacation

"LATTÉ" - WORKATION pre tých, čo majú Home office

 
 
Zájazd LATTÉ sa zrodil z myšlienky vytvorenia dovolenkového pobytu pre všetkých, ktorí sú nútení kvôli kovid pandémiipracovať v Home Office režime a už sú unavení a znudení či deprimovaní z každodenného stereotypu a túžia po zmene. S nami si môžu svoj izolovaný pracovný život osladiť zmenou prostredia + pobyt v tropickej prírode je zároveň akýmsi wellness pobytom. Podporujeme vás vo vašej transformácii prostredníctvom vytváraním zážitkov, s cieľom liečiť izoláciu a podporoovať vašu emocionálnu pohodu.

 

Ešte predtým, ako boli všetci počas pandémie zahnaní do svojej domácej kancelárie, myšlienka práce na diaľku bola čoraz obľúbenejšia. Pojem „digitálni nomádi“ bol vytvorený na označenie prevažne mladých turistov, ktorí využili možnosti pracovnej online spolupráce, cloud computingu, videokonferencií a iných digitálnych inovácií, ktoré ľuďom umožňujú pracovať takmer odkiaľkoľvek. Potom sa v priebehu roku 2020 milióny ľudí zúčastnili neplánovaného globálneho experimentu s prácou na diaľku v rámci povinného Home office fungovania. Výsledkom je pravdepodobne to, že predtým skeptickí zamestnávatelia budú teraz otvorenejší dohodám o práci na diaľku. Keď to skombinujeme s veľkým počtom ľudí, ktorí opustili kanceláriu a pracujú z domu na diaľku, máme ideálnu príležitosť vytvoriť „pracovné“ dovolenky pre digitálnych nomádov a home office pracovníkov.
 
 
Ak ste aj Vy nútení pracovať v režime "home office work", tak potom náš zájazd LATTÉ WORKATION je pre Vás tým ideálnym! :-) Zmena prostredia človeku napokon vždy prospieva :-) 
 
Organizujeme POBYTY 30 DŇOVÉ, 60 DŇOVÉ a 90 DŇOVÉ. Na túto dobu pobytu víza nepotrebujete.
 
Môžete ísť sám/sama, alebo vziať so sebou i rodinných príslušníkov. 
 
Môžete si zvoliť prostredie, aké by Vám najviac vyhovovalo. Chcete bývať na / pri pláži? Alebo v centre Kingsotnu, kde to žije? Alebo uprednostníte radšej ticho hôr a panenskú prírodu všade navôkol? Rozhodnutie je len na Vás. 
Takisto pokiaľ idete na 60 alebo 90 dní, vieme Vám ubytovania pretriedať, ale vždy v jednom máte pobyt na minimálne 30 dní. 
 
 
Takisto si môžete zvoliť level ubytovania - bežnú cenu štandardného ubytovania, alebo niečo honosnejšie za viac peňazí, alebo naopak, niečo úplne skromné za bagateľ? Sme tu pre Vás aby sme Vás usmernili a pomohli Vám pri správnom výbere. 
 
 
A CENA TAKÉHOTO DLHODOBÉHO POBYTU NA EXOTICKEJ JAMAJKE ?
 
Tá závisí naozaj len a len od Vašich preferencií, požiadaviek, rozpočtu. Za 30 dňový pobyt môžete dať 600 Eur, ale aj 3.000 Eur, podľa toho kde budete ubytovaní, čo budete robiť atď. 

 

UBYTOVANIE - LATTÉ WORKATION

Záznamy: 1 - 13 zo 13

UBYTOVANIE - LATTÉ WORKATION - HORY

Záznamy: 1 - 12 zo 12