Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka ideálna destinácia na svadobnú cestu

LEN PRE PÁRY
 
 

Latté je nielen lahodná mliečna kávička, ale i ďalší z našich netradičných zájazdov určených pre páry, ktorým sa v hektike života dlhdobo nedarí počať  bábätko. Je známe, že mnoho párov počne práve na dovolenke pri mori hocikde na svete. Zájazd Latté Vám však dáva šance oveľa väčšie vďaka našej špeciálnej strave a nápojom zvyšujúcim plodnosť, ayurvédskym masážam a unikátnym termálnym kúpeľom. 

 

ZÁRUKA MAXIMÁLNEJ DISKRÉTNOSTI 

 

Jamajka zájazd pre snažilky ktoré túžia po bábätku
 
VEKOVÁ KATEGÓRIA: ženy min 27 - max 43 rokov, muži min 27 - max 50 rokov, obidve pohlavia: nutné byť v dobrej kondícii
TERMÍNY: Kedykoľvek v období medzi 1.APRÍL - 1.SEPTEMBER
VÝHODY:
- jedinečné neturistické prostredie, aké Vám neponúkne žiadna
  cestovka, všetko za najnižšiu možnú cenu
- všetko si platíte sami priamo na ostrove - nám okrem organizačného
  a sprievodcovského poplatku, ktoré sú už zahrnuté v cene zájazdu, 
  neplatíte nič viac
- individuálny prístup ku každému klientovi
- priateľská rodinná atmosféra
- o Jamajke vieme úplne VŠETKO - SME PROFESIONÁLNY TEAM
  (navyše veľmi vtipní a zábavní, čo už ocenili mnohí naši ex turisti! ;-) )
CENA NEZAHŔŇA:
- LETENKU (od cca 300 - 600 EUR)
- cestovné poistenie
- nadštandardné služby
UPOZORNENIE: len pre páry (single ženy neberieme)
 

Jamajka dovolenka pre snažilky

 

Všetci vieme, že počať nový život často trvá dlhšie než by si mnohé páry želali - v priemere 6 mesiacov pravidelného skúšania. Dôvodov je veľa, ale jeden najznámejší, prečo dieťatko nie a nie prísť, je každodenný stres. Typické ženy neúspešne sa snažiace sa dlhodobo otehotnieť, sú vo veku nad 36 rokov, majú už rozbehnutú kariéru, partnera, zabezpečené vlastné bývanie, mnohé už majú aj odrastené deti a ku šťastiu im chýba už len to vysnívané bábätko, ktoré nie a nie prísť... Mnohé hľadajú spásu v Centrách asistovanej reprodukcie, vrážajú nemalé peniaze do liečby, študujú všetko na internete... podliehajú panike a tak si v konečnom dôsledku všetok stres ešte samy znásobujú...

 

Jamajka zájazd

 

Nápad urobiť tento špeciálny "fertility-zájazd" prišiel akosi sám od seba - začali nám totiž ako huby po daždi pribúdať páriky turistov, ktoré nám po absolvovaní zájazdu CAPUCCINO už po pár týždňoch hlásili, že si z Jamajky priniesli ten najkrajší suvenír a vrátili sa domov "3 v 2"... ;-) A ďalšie páry počali hneď v prvý mesiac po návrate domov.

Na tom by v podstate nebolo nič zvláštne, keby že sa o bábo neboli "pred Jamajkou" pokúšali už dlhšie a bezúspešne. Jamajské ovzdušie, more a Jamajská strava výrazne prispeli nielen k celkovej pohode, ale i k zdraviu a romantická dovolenka im priniesla vytúžený dlho očakávaný darček!

 

snažilky je tu pre vás šanca otehotnieť v rekordnom čase

 

Ako zájazd LATTÉ prebieha? 

Hneď v prvý deň zredukujeme mieru Vášho stresu na nulu - privezieme Vás na náš slávny Strawberry Hill vysoko v horách Blue Mountains, kde sa dosýta môžete nadýchať sviežeho vzduchu a sýtiť si oči i myseľ všadeprítomnou nádherou... ;-) Ubytujeme Vás v bungalove, v ktorom zvyknú dovolenkovať i prominentní hostia ako herec Robert de Niro, Tom Cruise, i šprintér Usain Bolt. 

www.jamajkanita.sk/products/jamajka-vylety-strawberry-hill-v-blue-mountains/

 

Jamajka Strawberry Hill Blue Mountains

 

Vypnite si telefón, zabudnite na emaily, prácu aj na postovanie fotiek na nezmyselné sociálne siete. Neprezrádzajte nikomu, kde ste a čo robíte - nech náhodná závisť a neprajnosť ľudí nezmarí Vaše možnosti. Nechajte celý svet za dverami a ZAMERAJTE SA LEN A LEN NA SEBA. Tešte sa navzájom zo seba ako keď ste sa stretli prvý krát a zamilovali ste sa do seba ;-)  K dispozícii budete mať ayúrvédske masáže od profesionálnych masérov, vynikajúce jedlá, i lekcie fertility jógy...

 

Jamajka Strawberry Hill Blue Mountains

 

Potom sa presuniete na iné Božské miesto... skromné, jednoduché, ktoré Vášho ducha obdaruje novými impulzmi a novou vitálnou energiou... Budete uprostred hôr, obklopení zaujímavými Jamajčanmi, ktorí Vám ukážu ten pravý zmysel života - a Vaša myseľ zrazu bude voľná ako vtáci v korunách stromov... 

 

Jamajka bez cestovky na vlastnú päsť
 
 

Budeme Vás kŕmiť nezvyčajnými jedlami a nápojmi tej najlahodnejšej chute a v najorganickejšej forme. Jamajka je zlatou baňou na prírodné produkty, ktoré dokážu veľmi efektívne odbúrať z organizmu všetky jedy, naštartovať metabolizmus a nakopnúť reprodukčné orgány. K tomu tradičné Jamajské afrodiziaká... A to je presne to, čo Vy potrebujete! ;-)

 
 
Jamajka aké jedlá ochutnať
 
 

 Takáto dovolenka môže pomôcť párom, pre ktorých stres je kľúčovou prekážkou a dokonca pomáha tým, ktorí čelia skutočne funkčným problémom plodnosti. Budete si môcť dostatočne užiť romantické prechádzky v lone panenskej prírody, oddych, spánok jedlo, milovanie... K tomu povinné kúpanie sa v liečivom termálnom "prameni plodnosti" a sem-tam zaujímavý výletík po okolí...

 
 
Jamajka strava
 
 

Druhú polovicu dovolenky strávite ničím a nikým nerušení na romantickej pláži. Sledovanie úchvatných západov slnka, milostné radovánky na teplom piesku či v pokojných morských vlnách pri východe slnka... Robte čo len chcete a buďte dokonale šťastní! ;-) 

 

Jamajka bez cestovky pre snažilky ktorým sa nedarí otehotnieť

 

Čo dodať na záver? Priemerná Jamajská žena otehotnie v priebehu prvých dvoch mesiacov plánovaného rodičovstva. Vy síce nie ste priemerná Jamajská žena - ale verte, že dovolenka na Jamajke Vás do týchto štatistík plodnosti určite zaradí! ;-) 
 
DRŽÍME VÁM PALCE, milé naše páriky! 
 
 
 
Jamajka ako otehotnieť všetko pre snažilky

PRIHLÁŠKA DO PORADOVNÍKA NA ZÁJAZD LATTÉ