Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

panama

PREKVAPENIE ROKA JE TU!!! 

JAMAJKANITA Vás pozýva na báječný trip 

Exotická fascinujúca PANAMA 

14 dní od 979 eur (+ letenka od 451 eur) 

V CENE je ubytovanie s raňajkani + doprava + vybrané výlety

PREČO ZVOLIŤ PANAMU A NIE KOSTARIKU ?
 

Alebo beriete kombi 7 DNÍ PANAMA + 7 DNÍ  JAMAJKA od 999 eur (+ letenky 451 a 325 eur) ? 

To je len na Vás. 

Na nás je tak ako vždy zabezpečiť Vám i v týchto covid časoch BEZPROBLEMOVÚ dovolenku, ktorá Vás nabije pozitívnou energiou. 

VHODNÉ AJ PRE RODINKY S MALÝMI DEŤMI OD 1. ROKA !!! MÁME PRE VÁS ŠPECIÁLNY PROGRAM AJ PRE TÝCH NAJMENŠÍCH.

jamajka jamajkanita panama recenzie

"Po nikdy sa nekončiacom „pandemickom“ väzení, v ktorom sme sa všetci ocitli (nechtiac), sme mali pálčivú túžbu cítiť sa opäť slobodný a cestovať.

Bolo dosť ťažké, ale nie nemožné, nájsť niekoho, kto tak ako my je statočny/optimisticky a verí, že ak niečo naozaj chcete, cesta a možnosti sa otvoria najmä ak to má byť ...... a takto sme nasli Jamajkanitu :-)

Nie sme typickí turisti so sklonom k all inclusive rezortom a radšej spoznávame krajiny oveľa autentickejšie a dobrodružnejšie s miestnymi obyvateľmi a ich kultúrou a tradíciami.

Takže keď sme zbadali Anitin web s obrovským výberom rôznych druhov jednotlivých denných výletov po Jamajke, okamžite sme sa toho chytili !!!!

Anita je skutočný klenot, hrdý na to, že prezentuje svoje dovolenky a výlety, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každého, jeho vkusu a spokojnosti.

Flexibilita, keď môžete povedať a vylepšiť svoju osobnú dovolenku a každý jej deň do detailov, je jediná svojho druhu !! (Myslím, že nepoznám žiadnu cestovnú kanceláriu, ktorá by ponúkla tento druh flexibility).

Akonáhle sme teda vybrali dátumy, rezervovali si lety a dokončili rozvrh cesty (7 dní PANAMA a 7 dní JAMAICA), vydali sme sa na našu cestu.

A aká to bola cesta !!!! ... stačí spomenúť niekoľko zážitkov:

PANAMA: domorodý kmeň v dedine Embera, rieka tkajúca dažďovým pralesom objavujúca neuveriteľne bohatú flóru a faunu, nezabudnuteľné túry a zip šnúry v Antone Valle (s leňochodmi), opičie ostrovy, Panamský prieplav, historický prístav v provincii Colon (svetové dedičstvo UNESCO) , šnorchlovanie na ostrove Isla Mamey, starom meste Panamy - Casco Viejo a mnohých ďalších.

JAMAICA: od Modrých hôr, Strawberry Hill, Port Antonio až po Kingston, kde sme podnikali treky do džungle, vodopády, kakaové plantáže a továreň na rum, krokodíly, termálne pramene, surfovanie s Rastafariánmi, dom Devon House a nádherné karibské pláže, aby sme vymenovali len niekoľko ... ..

Môžete si len predstaviť, že po celej tejto dennej dávke dobrodružstva a vzrušenia sa nám naozaj nechcelo ísť domov :-)

Chceli by sme vysloviť OBROVSKÉ ĎAKUJEM hlavne Anite (a samozrejme jej tímu) za to, že je naša dovolenka skutočne NEZABUDNUTEĽNÁ!!!

Anita nielenže pozná Jamajku dokonale (viac ako niektorí miestni obyvatelia), keďže veľa rokov cestovala a žila tam, tiež sa o vás stará, akoby ste boli jej vlastná rodina. Podelí sa so svojimi poznatkami, skúsenosťami a mnohými tajnými tipmi pred, počas a po vašej dovolenke.

Skutočne môžem povedať, že to nie je náš posledný výlet s Jamajkanitou ... jediná otázka je, kedy a kde ĎALEJ !!!

Dôrazne odporúčame každému, kto hľadá niečo skutočne veľkolepé a iné !!!

Bon Voyage "

DANIELA V., DANIELA S. ZUZANA Š. a MANOLIS

-----------------------------

NÁŠ PREMIÉROVÝ ZÁJAZD PANAMA + JAMAJKA

Záznamy: 1 - 9 zo 220
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

panama zajazd

TERMÍNY: (cena leteniek z Viedne cez Amsterdam do Panamy a späť je od 452 eur do 570 eur)

OD APRÍLA 2022 

panama zajazd jamajkanita
 
Pridajte sa k našim skupinkám príma ľudí zo SR a ČR a zažite s nami náš vypeckovaný (žiadna cestovka nemá taký bohatý program!!!) 
zájazd PANAMA
 

Platí sa vopred len 30 eur/os plan-to-go poplatok

www.jamajkanita.sk/jamajka-zajazdy/poplatky-a-storno-poplatky/

všetko ostatné si platíte priamo v destinácii počas zájazdu.

Plus kupujete si letenku (aerolinky vracaju peniaze ak je situácia vážna)

Pripoistenie za 27 eur je nutné pre prípad, že by ste let zrušili Vy.

Čiže ak vypukne korona, neprichádzate o žiadne veľké sumy - iba 30 eur plan to go poplatok je nevratný.

Ďalej sa pri všetkých našich zájazdoch platí organizačný poplatok 149 e/os, keďže nežijeme len z lasky a zo vzduchu a je to naša provízia za organizáciu od A po Z. Doteraz sa vždy (zajazdy Jamajka, Panama..) platil vopred, no teraz keďže je situácia aká je, tak sa platí 7 dní pred odletom, kedy sú si už ludia istí, že poletia.

Letenky sú bod č. 1, keďže tí, ktorí už majú letenky, majú u nás aj rezervované miesta. Bez leteniek nedržíme miesta (podotýkame ale, že nemáme od aeroliniek žiadne provízie)

 

panama zájezd

PANAMA PROGRAM NA 14 DNÍ 
(sami si môžete zvoliť čo vidieť chcete a čo nie)
 
Panama City tour - staré mesto Casco Antiguo - panamský prieplav -
Výlet člnom na ostrov plný opíc - najkrajšie ostrovy v strednej Amerike = San Blas s pôvodnou Indiánskou komunitou Kuna Yala - návšteva Indiánskeho kmeňa Embera v ich indianskej rezervácii - Coiba národný park - možnosť potápania a lovenia gigantických rýb - sledovanie veľrýb - romantické údolie Anton s nenáročným horským výstupom a famoznym výhľadom na údolie pri východe slnka - Santa Fe - jaguare, oceloty, pumy, hady, tarantuly (skuseneho sprievodcu máte preto, aby sa Vám v džungli a v divočine nič zlé nestalo, spoznáte faunu a flóru s najväčším rešpektom k prirode) - mestečko Boguete kúsok od hranice s Kostarikou je rajom turistov obľubujúcich vysokohorskú turistiku, vodopády a úchvatnu prírodu (podobná tej v Kostarike) - kávová túra - možnosť výletu na nezvyčajný ostrov Escudo de Veraguas 
 
panama zajazd jamajkanita
 
*A*L*E*B*O* :
‼️Po 7.dňoch v Paname 2h prelet na Jamajku (spiatočný za 325 eur) a za 7 dní s nami uvidíte to najzaujímavejšie z Jamajky) ‼️
 
jamajka panama jamajkanita
 

panama
 
Panama je právom považovaná za klenot strednej Ameriky a veľké plus je, že :
 
JE OVEĽA LACNEJŠIA než susedná Kostarika (napr. vstupné do atrakcií je buď zadarmo alebo do 7 usd, kým v Kostarike či na Jamajke 25-50 usd) 
 
OVEĽA MENEJ PREPLNENÁ TURISTAMI v Paname nie je všade toľko turistov ako v Kostarike/Jamajke, čo mnohí určite uvítajú 
 
MÁ ČO PONÚKNUŤ, prekrásne panenské plaže a ostrovčeky, perfektné vysokohorské treky, vodopády a jazerá, domorodé indianske kmene, bohatú kultúru, históriu, architektúru, gastronómiu atď. 
 
LETECKÉ SPOJENIA FUNGUJÚ - kým z iných exotických krajín často lety rušia a ľudia tam uviaznu, priame lety z Panamy do Európy pekne fungujú ako Švajčiarske hodinky 
 
C19 TESTY VÁM UROBIA ROVNO V PANAME NA LETISKU tesne pred check inom - a to je veľké plus keďže aerolinky vyžadujú pri odlete najviac 4h stary test‼️ v susednej Kostarike nič také neexistuje a mnohých Europanov skrátka nevpustili do lietadla a drahý malér bol na svete! 
 
 

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár