Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

SKVELÁ NOVINKA! CESTOVNÝ WIFI ZOSILOVAČ už od 39,99 USD!

high speed wifi repeater

high speed wifi repeater

wifibooster

KÚPITE TU: 

www.wifigeniusboaster.com/products/wifi-genius-repeater-instantly-double-your-wifi-range

internetové připojení na Jamajce a sim karty do mobilu Digicel

 

INTERNET NA JAMAJKE

 
V dnešných časoch je už internetové pripojenie vo svete prirodzenou potrebou každého cestovateľa a dovolenkára. Ľudia aj počas svojich ciest chcú byť v kontakte so svojimi blízkymi, informovať ich, že sú v poriadku a v bezpečí, zdieľať s nimi svoje dovolenkové zážitky prostredníctvom fotografií a videí cez sociálne siete a byť skrátka v dosahu.
 
Wi-fi nájdete vo väčšine lepších ubytovní (guest housoch a hoteloch) a reštauráciích a fastfoodoch, aj keď treba rátať s tým, že v mnohých je internet veľmi pomalý, resp. vypadáva. V Kingstone, v Negrile, v Montego bay a v Black River sú aj menšie internetové kaviarne s počítačmi, kde sa môžete pripojiť už od 150 JD / 15 minút. Vo väčšine miest nájdete aj štátne knižnice, kde je internetové pripojenie už od 1 USD za 30 minút. 
 
Ak potrebujete surfovať na rýchlom internetovom pripojení, doporučujeme Vám kúpiť si Digicel Jamajskú SIM kartu s predplateným programom. 
 
Najobľúbenejším je program za 2.000 JD (cca 16 Eur), v ktorom máte 4 GB Internet, 2000 minút volania do Jamajských sietí na 28 dní. Väčšine cestovateľov takýto program bohato stačí a sú s ním maximálne spokojní. 
 
 
Jamajská sim karta do telefónu
 
***
 
internet na Jamajke Jamajská sim karta do mobilu
 
interetové pripojenie na Jamajke