Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka najväčšie zaujímavosti

JAMAJKA ZAUJÍMAVOSTI

 
Jamajka je iný svet. Pochopíte ju len ak o nej budete vedieť čo najviac.
 

TIETO MIESTA NA JAMAJKE SKRÁTKA MUSÍTE VIDIEŤ!

NETRADIČNÉ, NEZABUDNUTEĽNÉ!

 
 
 

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI TÝM, ČO VÁM PONÚKAJÚ CESTOVKY A TÝM, ČO VÁM PONÚKA JAMAJKANITA? 

 

Presne taký ako je rozdiel medzi dovezenými nalakovanými nastriekanými jablkami zo supermarketu a originál voňavými šťavnatými jablkami bez chémie z vlastnej záhradky  

Chcete dostať to, čo majú všetci, alebo niečo

JEDINEČNÉ ???

 

Byť na Jamajke a ísť na výlet napr. na loďku s preskleným dnom, na Treasure Beach, vodopády Dunn´s River Falls, do Bob Marleyho múzea, či do baru Rick´s Café je také "výnimočné" asi ako keby ste šli do lesa a stretli na ceste mravce... ( = na také výlety chodí každý kto je na Jamajke)
 
JAMAJKANITA Vám však vždy ponúka niečo naozaj JEDINEČNÉ !
 
 
 

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI JAMAJKANITA A CESTOVKAMI? 

Čítajte TU: www.jamajkanita.sk/rozdiel-medzi-nami-a-cestovkami/

 

Jamajka low cost Jamaica výlety

PONÚKAME VÁM EXKLUZIVITU. ZAŽIJETE OVEĽA VIAC, NEŽ JE NAPÍSANÉ NA TEJTO STRÁNKE - ABY NAŠE EXKLUZÍVNE MIESTA NEMOHLI INÍ SKOPÍROVAŤ (ako sa snaží istá Česká novovzniknutá agentúra), POVIEME VÁM O NICH OSOBNE PRIAMO NA JAMAJKE.

 

MÁME NAJŠIRŠIU PONUKU NEKOMERČNÝCH UNIKÁTNYCH VÝLETOV ZO VŠETKÝCH TOUROPERÁTOROV! MALÉ SKUPINY. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP. 98% SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV.

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI JAMAJSKÝMI ŠPECIALISTAMI NA VYBRANÉ TÚRY.

Jamajka low cost Jamaica

Ak dovolenkujete v krajine "dreva a vody", je veľký rozdiel mať "fajn dovolenku" alebo "mať najlepšiu dovolenku svojho života". 

Na rozdiel od všetkých ostatných touroperátorov my Vám ukazujeme SKUTOČNÚ tvár Jamajky - v talóne máme množstvo nekomerčných, neturistických atrakcií, kde belochov nestretnete ako je rok dlhý a o ktorých cestovky častokrát vôbec netušia (a mnohokrát o nich netušia dokonca ani samotní Jamajčania!). Atrakcie, ktoré vám svojou jedinečnosťou vyrazia dych! Atrakcie, ktoré čakajú iba na Vás, priatelia! Cestovky a touroperátori umelo vytvorili komerčné atrakcie - my ideme tam, čo vzniklo prirodzene.

Kapacity na vybrané túry a miesta máme striktne limitované - snažíme sa totiž aspoň pár posledných rajských miest na Jamajke udržať mimo komercie = záplava zvedavých turistov by tieto milé príjemné miestečka zničila raz a navždy. Takže prosíme o rešpektovanie tohto nášho snaženia.  

 

VŠETKY NAŠE TÚRY SÚ ANIMAL FRIENDLY.

Ak divoké zvieratá ako sú papagáje, leguány, hady a krokodíly umiestnené v komerčných atrakciách KAŽDÝ DEŇ 365 DNÍ ROČNE deň kvôli spoločným fotografiám nadrapuje 200-300 turistov, je to pre tieto zvieratá neprirodzené a útrapné, rovnako ako keď sa fotíte s nadrogovanými šelmami, či opičkami v Ázii. Zvieratá sú letargické, svoj boj už definitívne vzdali...

Všetci členovia JAMAICANITA pochádzame z rodín, kde v nás rodičia odmalička pestovali cit a súcit k nemým tváram. Preto organizujeme len ANIMAL FRIENDLY tours - pre turistov, ktorí zdieľajú podobné hodnoty ako Jamaicanita. Nasledujte nás a my Vám počas našich rôznych túr ukážeme divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí - vo voľnej prírode. Spokojné a šťastné. 

 

POTREBUJETE SPOĽAHLIVÉ RADY OHĽADOM JAMAJKY?

Objednajte sa na telefonické poradenstvo s našim expertom! 

TU: www.jamajkanita.sk/jamajka-dovolenka/objednaj-si-konzultaciu-s-expertom/

 

FOTOGALÉRIA Z NAŠICH TÚR TU: 

www.jamajkanita.sk/jamajka-recenzie-vy-a-my/

RECENZIE Z NAŠICH TÚR TU:

www.jamajkanita.sk/jamajka-dovolenka-recenzie/


 

levné Výlety do Jamajského Kingstonu
 

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/kingston-blue-mountains/

 

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/specialne-vylety/

 

výlety do Black River

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/black-river/

 

Negril výlety

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/negril/

 

výlety do Montego Bay

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/montego-bay/

 

 

Mnohí turisti po zlých skúsenostiach so sprievodcami cestoviek kontaktujú nás – PREČO? 

Z jednoduchého dôvodu: sprievodca, ktorý sprevádza  viac než 10 ľudí, sa Vám nikdy nebude individuálne venovať toľko, čo my, keďže my so sebou nikdy neberieme viac než 7 turistov. Riadime sa zásadou – turista, náš pán – a čím menej ľudí v skupine, tým lepšie sa dá uplatniť individuálny prístup. Každý turista má vlastné očakávania a nároky, preto zosúladiť masu ľudí do jedného súrodého celku je nemožné. My prispôsobujeme zájazd potrebám a nárokom našich turistov a nepridržiavame sa striktne rámcového programu – skrátka, ak sa Vám niekde páči, pobudneme tam dlhšie a nebudeme Vás hnať ako štvavú zver, ako je to zaužívané pri zájazdoch, organizovaných cestovnými kanceláriami. Program zájazdu vieme flexibilne prispôsobiť „za pochodu“ podľa Vášho želania. Navyše, sprievodcovia z cestoviek sa Jamajky boja a ani sami sa neodvážia navštíviť mnohé inkriminované miesta, kam Vás bežne vodíme my.

Radi budeme k dispozícii aj Vám! 

 

10 MÝTOV O JAMAJKE

Ak si myslíte, že všetci Jamajčania húlia trávu, sú čierni, majú dredy a počúvajú reggae, toto video Vám povie, aká je pravda...

PREČO JAMAJČANIA PREFERUJÚ TUČNÉ ŽENY

AKO PRICHÁDZAJÚ JAMAJČANKY K SVOJIM SUPER ÚČESOM ?