Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

ČÍM SA ODLIŠUJEME OD OSTATNÝCH?

1. Jamajku dokonale poznáme a robíme zájazdy už 18 rokov!

2. nerobíme masové zájazdy - berieme len pár ľudí a venujeme sa každému individuálne

3. SME JEDINÝ TOUROPERÁTOR V EURÓPE, ktorý organizuje kompletnú prehliadku Kingstonu! Cestovky Vás vezmú len do Marleyho múzea, ale my Vám počas 3.dní ukážeme kompletne celý Kingston.

4. máme najširšiu ponuku netradičných nekomerčných fakultatívnych výletov

MY & NAŠI TURISTI

Záznamy: 55 - 74 zo 143
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

    jamajka dovolenka

 

Ak premýšľate, s kým sa vybrať na Jamajku, kto Vám zorganizuje ten najnezabudnuteľnejší poznávací zájazd na Jamajku, alebo ten najlacnejší pobytový zájazd na Jamajku, už nemusíte ďalej špekulovať - stačí osloviť nás...

PREDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TEAM ŠPECIALISTOV

 

expert   dobrodružná dovolenka   

ANITA BALEJÍKOVÁ

Strategy logistic manager
 

BodyGuide /osobný turistický sprievodca - držiteľka Medzinárodného certifikátu sprievodcu v cestovnom ruchu/, logistic manager a autorka 4. cestopisných kníh o JamajkeVám, cestujúcim na Jamajku, poskytuje všetky potrebné AKTUÁLNE A SPOĽAHLIVÉ informácie, zabezpečuje Vašu dovolenku od A po Z po organizačnej stránke, dôsledne dbá o Vašu bezpečnosť, pohodlie a spokojnosť. Na Jamajku chodí od r.2000 a sprevádzala tu počas filmovania i TV štáby. Pozná každý kút ostrova, nakoľko žila v mnohých domácnostiach, tak u chudobných, ako i u bohatých. www.jamajkanita.sk/produkty/moje-knihy/

VŠETCI TURISTI, KTORÍ SI ŽELAJÚ, ABY SOM ICH SPREVÁDZALA JA OSOBNE, SA MI MUSIA NAHLÁSIŤ V DOSTATOČNOM PREDSTIHU - min. 6. týždňov pred plánovaným odletom - sprevádzam však už len VEĽKÉ ZÁKAZKY, TV A FILMOVÉ ŠTÁBY A PRESTÍŽNE FIRMY.

 

jamajkanita  

Sir GLENDON HARRIS

Counsel manager

Primátor mesta Montego Bay poskytuje našim klientom právnu ochranu v krízových situáciách. Glendon je zároveň majiteľom nášho obľúbeného penziónu Linkage a častokrát hostí významné osobnosti zo sveta šoubiznisu (na foto s raperom 50 Centom, Apríl 2015)

 

jamajkanita  

Mrs. LISA LUE YEN

Homestay manager
 

Zástupkyňa organizácie Homestay, ktorá má na starosti ubytovanie v Jamajských rodinách strednej a vyššej kategórie. Lisa pre Vás vyhľadáva tie najzaujímavejšie priváty a zabezpečuje vhodné ubytovanie najmä pre náročnejších klientov, ktorí túžia svoju dovolenku na Jamajke prežiť nadštandartne a pritom nie v hotelových rezortoch. Je členkou High society Mandeville, ktorá združuje najvplyvnejších a najbohatších Jamajčanov.

 
 

LOCAL GUIDES - PROFESIONÁLNI MIESTNI SPRIEVODCOVIA

Pre tých Vás, ktorí sa chystáte na Jamajku sami a radi by ste spoznali ostrov lepšie než klasickí dovolenkári, sú k dispozícii naši profesionálne vyškolení miestni sprievodcovia - local tour guides. ABSOLÚTNA ŠPIČKA MEDZI JAMAJSKÝMI SPRIEVODCAMI! Dbajú o Vašu SPOKOJNOSŤ A MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ (čo je na Jamajke naozaj dôležité!) Vďaka nim sa dostanete na úchvatné miesta, o ktorých často netušia ani samotní Jamajčania! Naši turisti zakaždým ocenili ich profesionalitu a pomoc, preto veríme, že s ich asistenciou budete spokojní aj Vy. 

Nakoľko každým rokom počet našich klientov - turistov enormne stúpa, stále hľadáme nových, zaujímavých a hlavne vzdelaných Jamajčanov (čo na ostrove nie je jednoduché, keďže gro ľudí nemá ani len dokončenú strednú školu), ktorí by mohli pracovať pre Vás v našom profesionálnom teame. Pravidelne usporadúvame výberové konania a častokrát sa stáva, že obrovským sitom neprejde jednoducho nik - nakoľko moje NÁROKY A KRITÉRIÁ NA MOJICH SPOLUPRACOVNÍKOV SÚ (aj podľa turistov, aj podľa slov mojich local guidov) EXTRÉMNE VYSOKÉ! Z 1000 záujemcov častokrát nedostane šancu ani jeden. A keď už sa podarí nájsť niekoho vhodného, následne prechádza dôkladným školením - teóriu následne musí ovládať i v praxi. Až potom púšťam nového local guida do terénu s Vami, keď som si na 100% istá, že má šancu stať sa profesionálnym local guidom - tých sa, žiaľ, dá zrátať na prstoch dvoch rúk (na Jamajke je dnes už turistický sprievodca, žiaľ, hocikto, len aby zarobil na turistoch peniaze, ale školených, vzdelaných a schopných pracovať v turistickom priemysle je naozaj minimum). PRETO SOM HRDÁ NA MôJ ELITNÝ TEAM LOCAL GUIDOV! 

jamajka zájazdy výlety

AJONI 

Váš Najšikovnejší sprievodca rajom a peklom Kingstonu

Local guide - KINGSTON 

"Ajoni je skvělý, byl náš nejoblíbenější průvodce, stále milý, veselý, kreativní, ochotný, vytrvale pozorně o nás pečoval:-) byl to od vás dobrý výběr pruvodce, choval se dle našich přání, všechno klapalo podle plánu, byli sme velmi spokojeni, lepší servis než váš sme nikdy nezažili, budeme všude doporučovat!"   JITKA a spol. z Čiech

www.youtube.com/watch?v=tQvXDqslAGQ

jamajka zájazdy

ANDRE 

Váš najobľúbenejší sprievodca

Local guide - KINGSTON - BLACK RIVER - MONTEGO BAY 

"Náš najobľúbenejší (mali sme troch) sprievodca Andre je úžasný tým, že zapadá do prostredia človek sa s ním cíti bezpečne. Ale aj ako človek je pohodový, zábavný a dá sa s ním rozprávať nielen o tom, kde sme sa nachádzali ale aj o všeobecných veciach. Vidieť na ňom, že je zažratý do svojej práce a robí ju naozaj srdcom. Ďakujeme!"  ANDREA a MILAN, Slováci z Kodane

www.youtube.com/watch?v=DD6fiti-zjs

jamajka levne

DAVE 

sprievodca Vašim najobľúbenejším výletom po krokodílej rieke

Local guide - BLACK RIVER SAFARI 

"Dave je úžasný člověk, z kterého sálá krásná energie, tak jako ze spousty dalších local guidu, s kterými jsme se na Jamajce díky tobě seznámili. Starej rasta Dave je boží, jak z filmu!" RADEK s rodinkou z Čiech

www.youtube.com/watch?v=XISJaFxeDGA

KELLY 

naša nová posila v sprievodcovskom teame!!!

Local guide - KINGSTON 

Univerzitná študentka Kelly (študuje za zdravotnú sestričku) je našim nielen krásnym doplnkom nášho teamu, ale zároveň šikovná sprievodkyňa, ktorá po kompletnom zaškolení takisto bude sprevádzať Vás, našich turistov.     

low cost dovolenka na Jamajke nie je žiadne terno

AJALIYAH 

náš rozkošný maskot našich túr po Kingstone

Ajoniho dcérka - KINGSTON 

Odkedy sa nášmu local guidovi Ajonimu narodilo toto prekrásne dievčatko, už sa za tie 3 roky stalo akousi tradíciou (alebo módou? :-) ), že pokiaľ sa dá, vždy Vám ju donesie aspoň nachvíľku (najdlhšie si ju užijete pri výlete na rybársku pláž) a hoci je Aja hanblivá, už si zvykla fotiť sa s Vami a Vy ste si totho drobčeka obľúbili natoľko, že jej vždy prinesiete aj nejakú tú hračku. Po svojom ockovi je nesmierne bystrá a už teraz je najlepšou žiačkou v materskej škôlke, za čo dostala aj vyznamenanie a diplom! Je skrátka dokonalým doplnkom nášho atraktívneho teamu ;-)