Vyhledávání

Kontakt

NITA KIMURI

info@jamajkanita.sk

jamajkanita

ČÍM JSME JINÍ NEŽ OSTATNÍ?

 JSME NA JAMAJCE DOMA A DĚLÁME ZÁJEZDY JIŽ 18 LET

-------------------------

MÁME AŽ 98% ÚSPĚŠNOST ZÁJEZDŮ A SPOKOJENOST KLIENTŮ

-------------------------

SME BEZKONKURENČNĚ PROFESIONÁLNÍ 

-------------------------

 NEJLEPŠÍ POMĚR KVALITA - CENA - ZÁŽITKY 

-------------------------

 JSME JEDINÝ TOUROPERÁTOR NA SVĚTĚ,KTERÝ ORGANIZUJE KOMPLETNÍ PROHLÍDKU KINGSTONU 

-------------------------

 MÁME NEJŠIRŠÍ NABÍDKU NETRADIČNÝCH NEKOMERČNÍCH VÝLETŮ

-------------------------

NEDĚLÁME MASOVÉ ZÁJEZDY - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU

  -------------------------

24 H NONSTOP ASISTENCE BĚHEM VAŠEHO POBYTU  

-------------------------

MÁME VÝZNAMNÉ KONEXE

jamajkanita

 

 

POZRITE SI MNOŽSTVO FOTIEK Z NAŠICH ZÁJAZDOV 

POZRITE SI TIETO VIDEÁ Z NAŠICH TÚR - NAŠI TOUR GUIDI V AKCII !!!

PRIHLÁSTE SA NA ODBER VIDEÍ z nášho kanálu JAMAICA NITA:
 
 
A NEZMEŠKAJTE UŽ ANI JEDNO NOVÉ ZAUJÍMAVÉ VIDEO! 

Nita Kimuri Jamajkanita

 

Ak premýšľate, s kým sa vybrať na Jamajku, kto Vám zorganizuje ten najnezabudnuteľnejší poznávací zájazd na Jamajku, alebo ten najlacnejší pobytový zájazd na Jamajku, už nemusíte ďalej špekulovať - stačí osloviť nás...

Milujeme PROGRES. Preto napredujeme. Každým rokom, každým mesiacom viac a viac, posúvajúc naše služby na vyššiu a vyššiu úroveň - aby ste VY, NAŠI TURISTI, dostávali len TEN NAJLEPŠÍ SERVIS a mali TOP DOVOLENKU na našom ostrove.

 

PREDSTAVUJEME VÁM NÁŠ TEAM ŠPECIALISTOV

    

Jamajka Nita Kimuri

 

  

 

Sir GLENDON HARRIS

Counsel manager

Bývalý primátor mesta Montego Bay poskytuje našim klientom právnu ochranu v krízových situáciách. Glendon je zároveň majiteľom nášho obľúbeného penziónu Linkage a častokrát hostí významné osobnosti zo sveta šoubiznisu (na foto s raperom 50 Centom, Apríl 2015)

 

Mrs. LISA LUE YEN

Homestay manager
 

Zástupkyňa organizácie Homestay, ktorá má na starosti ubytovanie v Jamajských rodinách strednej a vyššej kategórie. Lisa pre Vás vyhľadáva tie najzaujímavejšie priváty a zabezpečuje vhodné ubytovanie najmä pre náročnejších klientov, ktorí túžia svoju dovolenku na Jamajke prežiť nadštandartne a pritom nie v hotelových rezortoch. Je členkou High society Mandeville, ktorá združuje najvplyvnejších a najbohatších Jamajčanov.

 

 

PROFESSIONAL TOUR GUIDES

naši miestni sprievodcovia

POČAS TÚR HOVORÍME S VAMI PO SLOVENSKY / ZROZUMITEĽNOU ANGLIČTINOU

 

Na našich túrach obzvlášť po Kingstone sú Vám k dispozícii profesionálne vyškolení miestni sprievodcovia - local tour guides, ktorých som vyškolila na mojich workshopoch. Absolútna špička medzi Jamajskými sprievodcami! Dbajú o Vašu spokojnosť a maximálnu bezpečnosť (čo je na Jamajke naozaj dôležité!) Vďaka nim sa dostanete na úchvatné miesta, o ktorých často netušia ani cestovky, ani samotní Jamajčania!

"Preč sú časy, kedy som mala len pár turistov a mohla som si dovoliť sprevádzať ich osobne! Rapídny nárast turistov ako aj obrovské množstvo biznis povinností, ktoré jednoducho musím stíhať, mi jednoducho neumožňuje byť Vám k dispozícii osobne, hoci som častokrát len pár hodín cesty od Vás.  A napokon - keď už ste raz na Jamajke, vyzeralo by smiešne ak by som Vás sprevádzala ja - BELOŠKA (plus, mám nejakú sebakritiku, takže nechcem Vám pokaziť fotky mojim zjavom... :-) ) AUTENTICKÁ JAMAJKA JE PREDSA O AUTENTICKOSTI - A KEĎ MÁTE PO BOKU MOJICH EXOTICKÝCH SEXY TOURGUIDOV ČOKOLÁDOVEJ PLETI, AJ VAŠE FOTEČKY MAJÚ POTOM SVOJ SEXY ŠMRNC A PRIDANÚ HODNOTU - čo poviete?!?  Fotky z našich túr nájdete tu: https://www.jamajkanita.sk/vy-a-my/ "  NITA KIMURI

V minulosti sme mali v teame local tour guidov vo viacerých mestách, no dospeli sme k záveru, že v bezpečných a nenáročných miestach, akými sú Black River a Negril, sú akýkoľvek tour guidi prakticky zbytoční. 

NÁROKY A KRITÉRIÁ NA NAŠICH TOUR GUIDOV SÚ EXTRÉMNE VYSOKÉ! 

vzdelaní v turistickom priemysle - inteligentní - zodpovední - spoľahliví - dochvíľni - ústretoví - priateľskí - komunikatívni - vtipní a zábavní - a v neposlednom rade i atraktívni! ;-) 

ANDRE 

Váš najobľúbenejší sprievodca

Local guide - KINGSTON - BLUE MOUNTAINS - RASTA OSADA - MONTEGO BAY 

Jazyky: Angličtina, pokročilá Slovenčina

"Náš najobľúbenejší (mali sme troch) sprievodca Andre je úžasný tým, že zapadá do prostredia človek sa s ním cíti bezpečne. Ale aj ako človek je pohodový, zábavný a dá sa s ním rozprávať nielen o tom, kde sme sa nachádzali ale aj o všeobecných veciach. Vidieť na ňom, že je zažratý do svojej práce a robí ju naozaj srdcom. Ďakujeme!"  

ANDREA a MILAN, Slováci z Kodane

-------------------------------------------------------------------

jamajka zájazdy last minute

HORACE

Váš najnovší sprievodca

Local guide - KINGSTON - BLUE MOUNTAINS - RASTA OSADA

Jazyky: Angličtina, základy Slovenčiny

"Horace mal s nami premiéru na Jahodovom vŕšku, na kávovej plantáži, v botanickej záhrade, Marleyho múzeu a v Devon House. Bol zdvorilý a milý, bude z neho super tour guide!"  

KATKA a PETER, Slovensko

-------------------------------------------------------------------

AJONI 

Váš sprievodca rajom a peklom Kingstonu

Local guide - KINGSTON 

Jazyky: Angličtina

"Práce Ajoniho byla opravdu skvělá, je všímavej, pracovitej, je to takovej ten pouličný pes co šteká ale nekouše :-) Milý hodný kluk, snaží se, je prívětivej, jezdí bezpečne, cítili jsme se s ním bezpečne, co je to nejpodstatnejší pro každýho turistu. A s Andrem jsme se docela nasmáli! :-) Je to true rasta, pohodář, kluk do nepohody, hodně vypráví, je hodně uvolnenej. Co se týče našich local guidu a výletu s nima, byli jsme maximálně spokojeni!!!"

PAVEL a ROBERT z Čiech

-------------------------------------------------------------------

lowcost zájezd na Jamajku

PRINC IMANEEH 

sprievodca žijúci v jedinej pravej rasta osade na Jamajke

Local guide - RASTAFARIÁNSKA OSADA

Jazyky: Angličtina

"Princ Imaneeh nám byl v rasta osadě skvělým společníkem. Má široký přehled nejen o historii, ale také o aktuálním světovém dění. Díky jeho smyslu pro humor jsme se i hodně nasmáli. Na jeho verandě s tím nejkrásnějším výhledem na údolí jsme s ním strávili pohodové odpoledne." 

DANKA a DAVID z Čiech

-------------------------------------------------------------------

jamajka levne

DAVE 

sprievodca Vašim najobľúbenejším výletom po krokodílej rieke

Local guide - BLACK RIVER SAFARI 

Jazyky: Angličtina

"Dave je úžasný člověk, z kterého sálá krásná energie, tak jako ze spousty dalších tvých local guidu, s kterými jsme se na Jamajce díky tobě seznámili. Starej rasta Dave je boží, jak z filmu!"

 RADEK s rodinkou z Čiech

-------------------------------------------------------------------

jamajka výlety

RICHARD 

naša nová posila v sprievodcovskom teame

Local guide - KINGSTON a BLUE MOUNTAINS

Jazyky: Angličtina

"Richard je perfektný! Sme s ním moc spokojní! Naša túra s ním bola na 1*, Kingston s Richardom bol skrátka úžasný, užili sme si to najmä vďaka nemu! Ďakujeme!" 

BARBARA A MAREK, Slovensko

-------------------------------------------------------------------

LOCAL GUIDES - PROFESIONÁLNI MIESTNI SPRIEVODCOVIA

POČAS TÚR HOVORÍME S VAMI PO SLOVENSKY / ZROZUMITEĽNOU ANGLIČTINOU

Na našich túrach obzvlášť po Kingstone sú Vám k dispozícii moji profesionálne vyškolení miestni sprievodcovia - local tour guides. ABSOLÚTNA ŠPIČKA MEDZI JAMAJSKÝMI SPRIEVODCAMI! Dbajú o Vašu SPOKOJNOSŤ A MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ (čo je na Jamajke naozaj dôležité!) Vďaka nim sa dostanete na úchvatné miesta, o ktorých často netušia ani samotní Jamajčania! Naši turisti zakaždým ocenili ich profesionalitu a pomoc, preto veríme, že s ich asistenciou budete spokojní aj Vy. V KINGSTONE, RASTA OSADE AKO AJ NA STRAWBERRY HILL je prítomnosť tour guida doslova nevyhnutná - buď kvôli potrebe konexií, alebo Vašej bezpečnosti.

V minulosti sme mali v teame local guidov vo viacerých mestách, no neseriózny prístup Chevrona (Black River) a Roana (Negril) nás prinútil rozlúčiť sa s nimi a zamyslieť sa. Bol to veľmi pozitívny posun k lepšiemu, pretože sme dospeli sme k záveru, že v bezpečných a nenáročných miestach, akými sú Black River a Negril, sú akýkoľvek local guidi prakticky zbytoční - všetky atrakcie tam podľa môjho itineráru hravo zvládate absolvovať svojpomocne, bez local guidov (s výnimkou krokodílej rieky, kde máte nášho šikovného lodivoda tour guida Davea), a tým pádom Vám šetríme slušnú sumu peňazí!

NÁROKY A KRITÉRIÁ NA MOJICH TOUR GUIDOV SÚ EXTRÉMNE VYSOKÉ A PRETO SOM HRDÁ NA MôJ ELITNÝ TEAM LOCAL GUIDOV! 

vzdelaní v turistickom priemysle - inteligentní - zodpovední - spoľahliví - dochvíľni - ústretoví - priateľskí - komunikatívni - vtipní a zábavní 

 

 

ROZKLIKNITE SI MENU "O NÁS" A ZOBRAZÍ SA VÁM KOMPLETNÝ ZOZNAM PODSÚBOROV

jamajkanita

zájazd na Jamajku Nita Kimuri

lacné letenky na Jamajku z Mníchova