Vyhľadávanie

Kontakt

NITA KIMURI

info@jamajkanita.sk

ZOPÁR VAŠICH REAKCIÍ...

"Tvůj itinerář je zkrátka nejlepší! Nedovedu si představit člověka, který by to podle něj nezvládl. Opravdu klobouk dolů, řídíme se podle něj a vše jde jako po másle! Jsme nadmíru spokojení!! Jste opravdu nejlepší!! :-) Všechny výlety byly parádní, přesuny dle itineráře jsme zvládli jako po másle. Itinerář nás na Jamajku skvěle připravil."

 DANKA T. & DAVID Š., MAREC 2018

-------------------------

"Všechno v itineráři naprosto sedělo! Ještě doma jsem si dle itineráře udělala rozpočet na dovolenou a fakt, všechny uvedené ceny v realitě seděli na cent přesně! Je to obrovská pomoc!" 

DANA Š. s dcérami, FEBRUÁR 2018

-------------------------

jamajka itinerár

"Itinerár nám pomohl hodně, myslím si, že bez něj by sme byly úplne ztraceny. Organizace a komunikace s Anitou, teda organizátorkou našeho zájezdu - Jednička plus 5 hvězdiček ;-) Vždy pomohla a poradila, je zlatá!"  

DENISKA J. & ADELA Č., NOVEMBER 2017

jamajka itinerár

"Díky detailnímu itineráři jsem získala jistotu, že to i přesto, že se na cestu vydávám sama, zvládnu. V kontextu celkových výdajů na této dovolené byl vytvořený itinerář za super cenu a obsahoval skutečně vše. Navíc k tomu zahrnoval i neustálou kontrolu s Anitiny strany, byla jako moje máma, která na mě dohlíží a stará se, zda mám vše a jsem spokojená, někdy dokonce, i zda jsem najedená a nemám hlad:-) "

JANKA Č., MÁJ 2016

VIAC REAKCIÍ TU: www.jamajkanita.sk/odozvy/

Jamajka itinerár na mieru

VÁŠ ITINERÁR NA MIERU 

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O JAMAJKE

 
 

Každý náš klient dostáva ešte pred odletom podrobný informačný materiál, ktorý pozostáva z užitočných informácií (sú súčasťou môjho know-how a nenájdete ich nikde na internete) a podrobného detailného plánu Vašej cesty - itineráru. 

***

Nedajte sa nachytať ľuďmi, ktorí boli na Jamajke raz-dvakrát v živote a teraz sa hrajú na znalcov Jamajky a na internete sa snažia speňažiť to minimum informáciíí, ktoré o našom ostrove majú - nedajú Vám žiadnu záruku bezpečnosti počas Vášho pobytu na ostrove - a čo je na Jamajke pre Vás dôležitejšie než Vaša bezpečnosť? 

Myslite na to.

 Jamajka itinerár

Všetko, čo potrebujete o Jamajke vedieť, sa dozviete jedine od nás, nakoľko fungujeme ako neoficiálna ambasáda Jamajky na Slovensku. 

Vďaka našim komplexným informáciám v itinerároch sa dozviete o Jamajke všetko dôležité. S itinerárom v ruke sa ľudia dokážu  pobybovať po Jamajke bez problému, ušetria veľa času aj peňazí. 

 

PLUS - počas Vášho pobytu na našom ostrove dostávate BONUS -
 MOJE TAJNÉ UŽITOČNÉ TIPY
(ktoré nenájdete dokonca ani v mojom itinerári!) 
 
 
? V KTORÝCH BANKOMATOCH V NEGRILE A V MONTEGO BAY ZLODEJI PRAVIDELNE INŠTALUJÚ SKENERY ?
 
? KDE V NEGRILE NÁJDETE TÚ NAJLEPŠIU A ZÁROVEŇ NAJLACNEJŠIU REŠTAURÁCIU (o ktorej 95 % turistov absolútne ani netuší) ?
 
? V KTORÝCH OBCHODÍKOCH SO SUVENÍRMI DOSTANETE AŽ 40% ZĽAVU AK IM SPOMENIETE MOJE MENO ?
 
? ČO VÁM NAJRÝCHLEJŠIE ZAHOJÍ NEPRÍJEMNÉ ŠTÍPANCE OD MEDÚZY A ČO POMÁHA ODPUDIŤ AGRESÍVNE MUŠKY ?
 
? ČO ŠPECIÁLNE PIJÚ JAMAJSKÍ MUŽI, ŽE SÚ TAKÍ SEXUÁLNE POTENTNÍ ?
 
? AKO SA PREPAŠOVAŤ K BAZÉNU LUXUSNÉHO HOTELA (ktorý stráži sekuriťák) ODKIAĽ JE TEN NAJKRÁSNEJŠÍ VYHĽAD NA CELÉ MONTEGO BAY?
 
? U KOHO KÚPITE NAJLACNEJŠIE OVOCIE (Na JAM je všade neskutočne drahé!) ?
 
? KDE DOSTANETE TIE NAJLACNEJŠIE CIGARETY (Na JAM sú všetky neskutočne drahé!) ?
 
? KEDY NESMIETE ÍSŤ NA KROKODÍLU RIEKU A KEDY URČITE NECHOĎTE NA YS FALLS ? 
 
+veľa ďalších...
 
 
Jamajka itinerár plán cesty tipy na výlety