Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

itinerár Jamajka

"Itinerár nám pomohl hodně, myslím si, že bez něj by sme byly úplne ztraceny. Organizace a komunikace s Anitou, teda organizátorkou našeho zájezdu - Jednička plus 5 hvězdiček ;-) Vždy pomohla a poradila, je zlatá!"

DENISKA & ADELA, November 2017

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O JAMAJKE

 

Ak disponujete vzácnym talentom stratiť sa tak, že Vás nevypátra ani najmodernejšia GPSka, no máte so sebou itinerár, ste zachránení!!! ;-) 
Zvládli to stovky Čechov a Slovákov pred Vami, takže otázka znie: čo ste Vy vari horší???
Isteže nie! 

Každý náš klient dostáva ešte pred odletom podrobný informačný materiál, ktorý pozostáva z užitočných informácií (sú súčasťou môjho know-how a nenájdete ich nikde na internete) a podrobného detailného plánu Vašej cesty - itineráru. 

Nedajte sa nachytať ľuďmi, ktorí boli na Jamajke raz v živote (typickí dovolenkári) a teraz sa hrajú na znalcov Jamajky a na internete sa snažia speňažiť to minimum informáciíí, ktoré o našom ostrove majú - nedajú Vám žiadnu záruku bezpečnosti počas Vášho pobytu na ostrove - a čo je na Jamajke pre Vás dôležitejšie než Vaša bezpečnosť? 

Myslite na to. 

Všetko, čo potrebujete o Jamajke vedieť, sa dozviete jedine od nás, nakoľko fungujeme ako neoficiálna ambasáda Jamajky na Slovensku. 

Vďaka našim komplexným informáciám v itinerároch sa dozviete o Jamajke všetko dôležité. S itinerárom v ruke sa ľudia dokážu  pobybovať po Jamajke bez problému, ušetria veľa času aj peňazí. 

Jamajka itinerár plán cesty tipy na výlety
 
Jamajka itinerár