Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

SME BEZ KONKURENCIE

 
 

NIEČO O TÝCH, KTORÍ NÁS KOPÍRUJÚ...

 

Kopírovanie kreatívnych nápadov a know-how je vo svete bežné. Dokonca aj medzi našimi turistami sa našli takí, ktorým takéto kopírovanie nie je cudzie. Radi by sme sa poďakovali tým, ktorí sa rozhodli ísť v našich šľapajách - je to pre nás pocta, že to, čo robíme, robíme skvele a inšpirujúco, keď nás ľudia potrebujú imitovať a inšpirovať sa našimi vlastnými nápadmi. 

 

Držíme palce, nakoľko robiť seriózne a vydarené zájazdy a túry po nebezpečnej a drahej Jamajke si vždy vyžaduje dlhé roky skúseností a praxe v teréne. A naše hodnoty a dlhoročné skúsenosti - tie sa skopírovať nikdy nedajú (pretože ich nosím v hlave ;-) ) Slovami biznismanov: 

 

"Je to ako keď si dedinský obchod v Dolnej Strehovej (či kdekoľvek inde) zaumieni dosiahnuť úroveň Britského reťazca Tesco Store... Vtipné, hoci... MISSION IMPOSSIBLE." 

 

Či je etické kopírovať a kradnúť cudzie know-how, na to nech si každý odpovie sám. Každopádne, vždy si dotyčného človeka vo vlastnom záujme najprv poriadne preklepnite ešte predtým, než naletíte a zveríte sa do jeho rúk (najmä, ak ste neskúsený cestovateľ - skúsení a ostrieľaní cestovatelia vždy vedia odhadnúť, komu veriť a komu nie a nenaletia na sladké sľuby). PÝTAJTE SA! NA VŠETKO! PÝTAJTE SI AUTENTICKÉ FOTKY A VIDEÁ zo všetkých miest, na ktoré Vám dotyčná osoba ponúka výlety (v skutočnosti mnohí podnikavci ponúkajú výlety na miesta, kde ani nikdy sami neboli) JE NA FOTKÁCH/VIDEÁCH AJ OSOBA, ktorá Vám chce zorganizovať Vašu dovolenku na Jamajke? Koľko VLASTNÝCH TURISTOV má na svojich fotkách/videách? Je totiž rozdiel ak len 10 alebo 1.000.... A vždy, vždy, vždy sa rozhodujte na základe spoľahlivosti odpovedí... ABY VAŠA DOVOLENKA NA JAMAJKE BOLA VYDARENÁ A NESKONČILA TRAGÉDIOU.

 
 
3 KRITÉRIÁ PODĽA KTORÝCH SI SPRÁVNE VYBRAŤ : 
 
 
Jamajka lacná dovolenka v Karibiku