Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

TOP 10

VAŠICH NAJOBĽÚBENEJŠÍCH VÝLETOV

1. utajená pravá rastafariánska osada (NOVINKA)

Dovolenka Jamajka utajená rastafari osada

2. Plavba po krokodílej rieke Black River s kúpaním sa v krokodílej zátoke

3. Famózny Jahodový vŕšok v Blue Mountains

4. Vodopády YS Falls

5. 7 Miles Beach v Negrile

6. utajené gana plantáže

7. Downtown Kingston

8. bohomzabudnutá Hellshire Beach

9. lacné nákupy v Mobay a Lucy

10. Bob Marley Múzeum

"S tvými službami sme byli velmi spokojeni, vše klapalo, vše bylo podle itineráře, líbila se nám tvoje snaha dodat nám veškeré informace, proste na jedničku! Dávame jedničku! Jamajka na nás udelala fajn dojem, krásné moře, nádherná krajina, trošku prekvapení pro nás byli místní lidi a jejich někdy agresívní projevy vuči turistum zvlášť pokud si človek zrovna nekoupil jejich nabídku. Určite bych Jamajku doporučila mladým lidem, už jen kvuli zábavě a krásnemu prostředí, ale popravde svoje anglicky nemluvící rodiče bych tam asi neposlala :) Jinak bezva!"

Kristýnka & Jakub, Praha, november 2015

Netvrdím, že Jamajka je najkrajšou krajinou na svete (lebo zas nepoznám všetky krajiny sveta), no som si nastopro istá, že všetko, čo začína na písmeno "J" je JEDNODUCHO JEDINEČNÉ!!!
Či už je to Jamajský JERK CHICKEN, "JUSEJN" BOLT, alebo JUNKANOO SLÁVNOSTI. 

MÁME NAJŠIRŠIU PONUKU NEKOMERČNÝCH FAKULTATÍVNYCH VÝLETOV ZO VŠETKÝCH TOUROPERÁTOROV! 
A sme NAJLACNEJŠÍ v pomere KVALITA - CENA!
(lebo mám súcit k turistom, čo cestujú s malým rozpočtom tak ako som kedysi cestovala ja sama)

Sezóna nám v Marci končí - VYUŽITE MIMOSEZÓNE AŽ 30%né ZĽAVY A DOVOLENKUJTE NA JAMAJKE, keď máte pláž iba pre seba! 

JAMAJKA - všetko čo potrebujete vedieť a vidieť, ganja, reggae, pláže, bezpečnosť

SME NAJSILNEJŠÍ HRÁČ NA TRHU. KOHO TURISTI VOLAJÚ, KEĎ SA VĎAKA CESTOVKÁM A NESERIÓZNYM TOUROPERÁTOROM DOSTANÚ DO PROBLÉMOV ? 

NÁS. 

ANITU & JEJ TEAM PROFESIONÁLOV. 
 
Jamajka všetko čo potrebujete vedieť zaujímavosti
 

VÝLETY - NETRADIČNÉ, NEZABUDNUTEĽNÉ!

Upozornenie: všetky naše výlety poskytujeme len k našim vlastným zájazdom a nie formou doplnkových výletov k zájazdom, zakúpeným v cestovných kanceláriách. Za týchto turistov skrátka odmietame preberať zodpovednosť. Pre turistov, ktorí sa vyberú na Jamajku sami (bez cestovky) a organizujú si všetko svojpomocne, poskytujeme výlety podľa vlastného želania a výberu (za organizačný poplatok 39 EUR/1os. + cena samotného výletu). Ďakujeme za pochopenie.

Treba mať na pamäti 3 podstatné fakty - 

1. Európske cestovné kancelárie Jamajku vôbec nepoznajú a svojim klientom preto ponúkajú len komerčnú klasiku - výlet do Marleyho múzea, vodopády Dunn´s River Falls, ktoré sú dennodenne prepchaté tisíckami Amerických turistov, či pláž Treasure Beach, kde niet čo robiť, niet čo vidieť a je to jedna z najhorších pláží na ostrove. 

2. Miestni touroperátori majú fixné ceny svojich výletov nastavené pre plné AMERICKÉ peňaženky = nehľadia na to, že Vy ako Európan platíte za letenku 900 eur, kým Američan len 250 eur a teda pochopiteľne má na "rozhadzovanie a míňanie" oveľa väčšie vreckové než Vy. My však tento fakt zohľadňujeme - a preto Vám ponúkame fakultatívne výlety takmer O POLOVICU LACNEJŠIE než Jamajskí touroperátori, či cestovky. 

3. My Vám ukazujeme SKUTOČNÚ tvár Jamajky - nekomerčné atrakcie, o ktorých cestovky častokrát vôbec netušia (a mnohokrát o nich netušia dokonca ani samotní Jamajčania!). Atrakcie, ktoré vám svojou jedinečnosťou vyrazia dych! Atrakcie, ktoré čakajú iba na Vás, priatelia! Cestovky a touroperátori umelo vytvorili komerčné atrakcie - my ideme tam, čo vzniklo prirodzene.

KONKRÉTNE INFORMÁCIE O JEDNOTLIVÝCH ATRAKCIÁCH - ich názov, lokalitu, časovú a cenovú dostupnosť - POSKYTUJEME LEN NAŠIM ZÁVäZNÝM KLIENTOM. VÝLETY SÚ OČÍSLOVANÉ.

AKTUÁLNA NOVINKA NA SEZÓNU NOVEMBRE 2017 - APRÍL 2018 : JEDINÁ PRAVÁ RASTAFARIÁNSKA OSADA NA OSTROVE

www.jamajkanita.sk/products/jedina-pravoverna-rastafari-osada-na-jamajke/

 

POZRITE SI MôJ DOKUMENTÁRNY FILM "50 ODTIEŇOV JAMAJKY" (moja prvá veľká túra pre filmový štáb TV Nova!)