Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

JAMAJKA BABY-FREE ZÁJAZD

Záznamy: 1 - 11 zo 70
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

JAMAJKA BABY-FREE ZÁJAZD 

ĽADOVÉ FRAPPÉ 

NAJHORÚCEJŠÍ HIT TEJTO SEZÓNY !

 

dovolená na Jamajce pro maminky
 
Zájazd vytvorený na mieru pre všetky unavené mamičky maličkých detí, ktoré si potrebujú aspoň nachvíľu oddýchnuť, načerpať energiu a konečne si riadne pospať! :-) Prídite samy, alebo vezmite aj svojho partnera a užite si vzácne chvíľky osamote, tak ako kedysi - bez detičiek. Jamajka je pre romantiku ako stvorená! ;-) A naše ĽADOVÉ FRAPPÉ je ako dobrý studený obklad na čelo proti bolesti hlavy! ;-) 
 
 

Typ zájazdu: Poznávací-pobytový

Cena:  od 390 eur/os (cena je len orientačná - je to PRIEMERNÁ suma, ktorú ľudia minú za 7 dní)

Cena ZAHŔŇA:

ubytovanie na 7 nocí + všetky výlety + doprava po ostrove + vstupy do atrakcií a local guidi. 

Cena NEZAHŔŇA: poistenie a stravu

Miesto pobytu: NEGRIL - najkrajšia Jamajská pláž 7 MILES BEACH

Ubytovanie: U ANSELLA - Vaše najobľúbenejšie! www.jamajkanita.sk/hotely/u-ansella-najoblubenejsi/

Výlety: podľa Vášho vlastného výberu z našej ponuky

POČAS TÚR HOVORÍME S VAMI PO SLOVENSKY / ZROZUMITEĽNOU ANGLIČTINOU

 

TIETO MAMIČKY SI TO UŽ VYSKÚŠALI! :-) 

Slovenka Majka, žijúca v Paname so svojim Jamajským manželom a ich novorodeným bábätkom Joshuom, ma inšpirovala k vytvoreniu tohoto nevšedného typu zájazdu, keď mi napísala na FB dňa 7.2.2018 - a tak sa stala zároveň premiérovou turistkou, ktorá si ho na vlastnej koži vyskúšala vo Februári 2018. Vzala som ju z Kingstonu do Negrilu, hoci bežne túry začínam o 9 h ráno, Majka spala až do 10:30! To viete, keď každú noc musíte doma x krát vstávať k Vášmu bábätku, nerušený spánok je potom pre Vás tým najvytúženejším relaxom! :-) Hoci Majka od svojho novorodenca mohla odbehnúť len na 2 dni, bolo nám spolu fantasticky! :-) 

jamajský miminko

"S Anitou mi bolo veľmi príjemne, je taká spriaznená duša a naozaj Jamajku veľmi dobre pozná. Ja ako nová mamička som si potrebovala oddýchnuť od malého, tak sme navštívili nejaké miesta v Negrile a naozaj veľmi veľmi sa mi to páčilo! :-) Prostredie u Ansella je veľmi príjemné, veľmi sa mi páčila tam tá jeho súkromná, nikým nerušená pláž, aj v noci keď sme sa šli s Anitou prejsť do baru Woodstock, cítila som sa bezpečne. Voda je tam krásne modrá, čistá... Celkovo tento zážitok hodnotím veľmi pozitívne a určite Anitu odporúčam! :-) " MAJKA R., Panama, FEBRUÁR 2018

*****

Slovenský párik z Bratislavy Barbarka a Marek si tiež dopriali nachvíľku oddych od svojho ročného synčeka Marcusa - vo Februári 2018 boli v poradí druhými našimi hosťami tohto novovytvoreného Baby-free programu a na vlastné oči som sledovala, ako úžasne im takýto relax v našom romantickom raji prospieva! :-) Žiadne nočné vstávanie, žiadne starosti, žiadny stres - len čistokrvná nefalšovaná pohodička, romantické prechádzky po pláži, romantické večere v našej Indonézskej reštaurácii, i spoločná veselá túra so mnou a s tour guidom Andrem. Načerpať novú energiu pomáha ľuďom s novou chuťou vrátiť sa do zabehaných koľají bežného života v ich domovine :-) 

"Po roku sme opäť konečne zažili romantickú večeru vo dvojici - vynikajúca atmosféra, jedlo, servis! 100 bodov! A Jamajka s Nitou a jej radami je úžasná, bezpečná a nezabudnuteľná! Všetko, čo potrebujete, je čítať Itinerár (ktorý nám vypracovala na mieru podľa našej predstavy o dovolenke na Jamajke) a tešiť sa z každého zážitku! Kingston s Anitinym novým tourguidom Richardom sme si naplno užili a keď sme prišli potom do Negrilu, pochopili sme, že kto nevidí Kingston, nepozná skutočnú Jamajku. Najviac sa nám páčila kávička a koláčik v tej najlepšej kaviarničke v Blue Mountains, ktorá po drinku na nádhernom Strawberry Hill podtrhla zážitok z vysokohorskej atmosféry - veľmi príjemné miesto! Čerešničkou na torte bolo nečakané, vrúcne privítanie Anity a Andreho, ktorí nás s úsmevom čakali na stanici, keď sme vystúpili z autobusu z Kingstonu - to sme naozaj nečakali a milo nás to prekvapilo! :-) Navyše, venovali nám svoj čas aj počas nášho pobytu v Negrile. Nitu odporúčam všetkým pohodovým turistom, ktorí radi objavujú nové chute, nové miesta a neboja sa kultúrnych šokov, ktoré tu jednoznačne zažijete. Ak máte to šťastie a sprevádza Vás Anita, určite si naplno užijete túru, nové miesta aj kopu zábavy :-) Plus - keďže Anita Vás ochotne fotí na každom kroku jej vlastným foťákom, nemusíte sa o nič starať, dokonca ani o fotenie - a to je super, lebo o krásne profesionálne fotky máte postarané!" 

Jamajka pro maminky