Vyhľadávanie

Kontakt

ANITA BALEJÍKOVÁ

nitakimuri@azet.sk

NEGRIL

V minulosti to bol hlavný pirátsky prístav, odkiaľ sa pod vedením slávneho korzára Calico Jack Rackhama útočilo na lode vezúce poklady z kubánskej Havany - v súčasnosti je Negril kráľovstvom zlisovanej turistiky, patriaci k strediskám „par excellence“. Sú tu najskvostnejšie jamajské pláže, najkrajšie západy slnka, najlepší nočný život... Negril sa stal esenciou života a ducha Jamajky – umelecká bohéma, bary, spev, kozmopolizmus, ľahké drinky a ešte ľahší muži... K tomuto odvaru niekdajšieho hipisáckeho koloritu patria desiatky drobných galérií, preplnené chcenými gýčmi, pestré fasády typických rastafariánskych Ital-reštaurácií, plus exluzívne zábavné nočné podniky. Toto všetko dohromady tvorí archu pohody, plávajúcu na hladine Karibského mora. Duch legendárnych „detí kvetov“ tu zrejme ostane naveky. Heslo Negrilu znie jednoznačne: Jedzte a pite, smejte sa a milujte, zabávajte sa a buďte šťastní!

V jednom okamihu tu možno nájsť najväčší luxus, najväčšie svinstvo, najväčšiu mravnosť, i najväčšie neresti, lomoz a vresk, krásu a špinu. Človek sa stráca v tomto nebi a je to pohodlné, lebo nik sa o vás nezaujíma. Môžete sa zabávať, môžete zaháľať, smiať sa, plakať, robiť všetko, čo vás teší... a nik sa ani len nepozrie, čo robíte, lebo tisíce ľudí robia to isté čo vy a každý tak, ako sa mu to páči.

/úryvok z mojej knihy Haló, this is Jamaica!/

 

JAMAJKA ZÁJAZD 

ESPRESSO

PRE PLÁŽOVÝCH "POVAĽAČOV" 

 
Typ zájazdu: Pobytový
 
Cena: v priemere 540 eur/os (ubytovanie na 14 dní + doprava z letiska a na letisko)
 

Negril

 
Espresso obľubujú dovolenkári, ktorí potrebujú len veľmi málo k tomu, aby načerpali novú energiu – a taký týždňový absolútny relax v Jamajskom raji pod palmami túto požiadavku spĺňa na 1OO%!

Potrebujete len plavky, slnečné okuliare a šiltovku, či klobúk. O všetko ostatné sa postará starostlivý personál jednotlivých hotelov. Vy nemusíte absolútne nič! Len sa opaľujte, čľapkajte vo vode, jedzte a pite, bavte sa a vrátite sa dokonale šťastní!

UPOZORNENIE:
K "Malému pressu" spoločnosť Local Guida nepotrebujete – keďže nepodnikáte žiadne výlety.

Termíny: KEDYKOĽVEK (okrem Septembra a Októbra)

Cieľová skupina: IDEÁLNA DOVOLENKA PRE KAŽDÉHO, kto chce iba leňošiť na pláži

Miesto príletu a miesta pobytu: Montego Bay, NEGRIL

Úroveň ubytovania a dopravy: Stredná

Typ ubytovania: www.jamajkanita.sk/hotely/u-ansella-najoblubenejsi/
 
 

hotely negril

jamajské pláže dr cave beach

Kontaktujte nás