Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Lacné letenky na Jamajku z Bruselu, lacné letenky na Jamajku z Mníchova

AKTUÁLNE INFO Z 1.1.2021:

 

1. AK MÁTE PROBLÉM DAŤ SA TESTOVAŤ NA KOVID, TAK ĎALEKO NEZÁJDETE (NEZALETÍTE)...  

Letieť na Jamajku alebo Haiti je teraz naozaj Ruská ruleta a zdá sa, že tento rok sa kovid testom zrejme nevyhnete, pokiaľ by ste nás radi navštívili či už na Jamajke, alebo na Haiti. 

A síce tieto dve krajiny zatiaľ preukazovanie sa testami nevyžadujú, ba ani na letisku Vás nik nemá chuť testovať, predsa len, nech už by ste leteli akoukoľvek trasou z Viedne, Budapešti, či Prahy, nejaký ten test (negatívny, pravdaže) ako dôkaz že nie ste "persona non grata" predsa len musíte. Či už cestou do Karibiku, alebo aj nazad.

Jedine že by ste žili vo Švajčiarsku a odlietali by ste z Zurychu cez Kanadu, tak tam od Vás testy zatiaľ pýtať nebudú. Alebo ak žijete a pracujete v Kanade (zahraniční Slováci a Česi), tak tiež bez problému.

Cez USA Európania lietať nesmú už dávnejšie, no a priame lety za dobrú cenu z Británie na Jamajku sú zablokované do 31.1.2021. Zatiaľ... 

 

2. AK NEMÁTE PROBLÉM DAŤ SA TESTOVAŤ NA KOVID, TAK HOR SA ZA DOBRODRUŽSTVOM POD PALMAMI ! 

Jamajka, ani Haiti turistov nebuzerujú (zatiaľ), nevyžadujú od nich žiadne testy a ani si nedávajú námahu testovať Vás po prílete na ostrov. Jediné, čo sa vyžaduje, je prehlásenie Travel Authorization pre Jamajku https://www.jamajkanita.sk/.../jamajka-covid-19-na.../ a možno že Vám nejaký ochotný Jamajčan na letisku i zmeria teplotu (dúfajme spoločne, že to nebude nejaký ten pohľadný týpek či sexi domorodka, z ktorého / z ktorej pohľadu skončíte so studenými obkladmi na čele... )

SUMA SUMMARUM, ak sa viete dostať k nám, tak u nás už sa o nič starať nemusíte, to už sa o Vás radi postaráme my :-) 

Netradičné animal-friendly výlety na úchvatné neturistické miesta - perfektný servis - profi tourguidi - more dobrodružných zážitkov - a to všetko za super ceny! 

Už od 1.079 Eur / os / 14 dní 

= ubytovanie, doprava, polpenzia a až 29 (DVADSAŤDEVäŤ !) nekomerčných bezva výletov s našimi vtipnými profi sprievodcami

 

Takže, drahí priatelia, je to na Vás. Ak chcete prísť a môžete sa dať testovať pred odletom, ste u nás vítaní! 

AKO BOLESTNÉ Vám radi poskytneme zľavu (4 osoby za cenu 3) 

Bude Vám to takto vyhovovať? :-)

 

Držíme Vám všetkým palce, ktorí chcete prísť a idete do toho - pamätajte, Odvážnemu šťastie praje! 

Len v tejto dobe odporúčame radšej dlhší pobyt, aspoň tie 3-4 týždne, v prípade, že by náhodou na niektorom z tranzitných letísk Vás testovali pozitívne a hrozila by Vám 10-14 dňová karanténa, tak Vám stále ostane ešte polovica pobytu k dobru, ktorú si môžete užiť bez toho, že by Vám letenky prepadli a museli by ste si kupovať nové. Čiže ak na dovolenku, tak istotne radšej o týždeň-dva dlhšiu než za starých dobrých časov. 

A Vy, ktorí váhate a dovolenku odkladáte, máte tiež naše pochopenie - teraz sa môžete u nás zapísať do poradovníka ÚPLNE NEZÁVäZNE A BEZPLATNE. A keď budete chcieť a môcť prísť, máte istotu, že tu pre Vás budeme pripravení. 

Zápisy do formulárov sú pri každom našom zájazde. 

Opatrujte sa, buďte zdraví a myslite pozitívne! :-)

Jamajka - levné letenky na Jamajku
 
 
 
Levné letenky se nekupují na vámi požadované datum, kdy by to Vám vyhovovalo. Levným letenkám se musíte datumově přizpůsobit VY. V praxi to znamená, že sledujete vývoj cen letenek na internetu a HNED JAK VIDÍTE levné letenky, V TEN DEN TŘEBA HNED AJ KOUPIT! Protože internet používají lidé ve všech zemích, čili cena, kterou vidíte při letence dnes, tam už zítra nemusí být - a letenka, co včera stála 550 eur, dnes může být už dávno vyprodána ...
 
Pravidlo úspěchu zní: Rychlejší vyhrává! ;-)

eurowings Munich Montego Bay

LEVNÉ LETENKY NA JAMAJKU TRANZITEM V USA
 
V současné době covidu 19 již není možné létat na Jamajku s tranzitem v USA, pokud jste obyvatel země Schengenu. Na internetu sice najdete plno letenek přes USA za zajímavou cenu, ale vždy si dobře podívejte, přes které letiště v jakých zemích je tranzit.
 
Přes USA lze přelétat JEN pokud jste předchozích 14 dní strávili v zemi mimo Schengenu. Velmi příjemnou možností je kombinace dovolené na Jamajce s dovolenou v Mexickém Cancúnu. Mexiko nevyžaduje zatím od turistů nic speciálně ohledně covidu.
 
Pokud jste zahraniční Slováci / Češi, žijící a pracující právě v USA, na Jamajku se letecky dostanete bez problému - jen je NUTNÉ prokázat se Negativním covid testem, ne starším než 10 dní.
 
 
 
LEVNÉ LETENKY NA JAMAJKU TRANZITEM V BRITÁNII
 
Jamajka minimálně do 4.1.2021 zablokovala lety z Británie, takže v úvahu nepřicházejí ani letenky s přestupem ve Velké Británii, ačkoli v nabídce stále najdete přímé lety z Londýna na Jamajku s British Airways
 
 
 
AKTUÁLNĚ MOŽNOSTI LETOV NA JAMAJKU S TRANZITEM V KANADĚ
 
Z Vídně nebo z Prahy nebo z Budapešti - s 2. přestupy, obvykle v Curychu a v Kanadě.
 
CENY LETENEK NA LEDEN - ÚNOR - BŘEZEN - DUBEN 2021 jsou v nabídce od 499 Eur.
 
Negativní covid test se pro obyvatele ČR a SR ZATÍM na této trase nevyžaduje, ALE je vhodné mít ho pro jistotu raději s sebou.
 
Jediné, co Jamajka od turistů vyžaduje pro vstup na Jamajku je vyplněný TRAVEL AUTHORIZATION

www.visitjamaica.com/travelauthorization/

Jamajka lacné letenky na Jamajku cez Toronto

Naši turisti Veronika a Miro a Andrea a Janko cestou domov z Jamajky si v Januári 2020 urobili výlet k Niagarskym vodopádom počas prestupu v Toronte. Dnes kvoli Covidu však počas tranzitu nesmiete opustiť letisko.

Čas tranzitu v Kanade túto sezónu trvá okolo 3,5 hodiny.

Cena letenky sa odráža aj od výberu odletového miesta - nie je totiž jedno, či letíte z Viedne, alebo z Budapešti, alebo z Prahy... Resp. ak žijete v inej krajine než v SR alebo ČR, odlietať budete z iného letiska. 

Ak idete s nami na zájazd CAPUCCINO, ideálne je zvoliť ako miesto príletu Jamajské hlavné mesto Kingston, a nie Montego Bay. 

Spol. JAMAJKANITA disponuje najmodernejším vyhľadávacím systémom TARGET, vďaka ktorému máme na dosah najaktuálnejšie ceny a najoptimálnejšie riešenia pre Váš let. 

Bežné letové vyhľadávače na internete častokrát poskytujú neaktuálne ceny alebo také lety, ktoré sú už kapacitne plné.

Náš profesionálny vyhľadávací systém TARGET patrí k najkvalitnejším technickým novinkám v Kanade a USA.

Ak potrebujete pomoc s vyhľadaním optimálnych leteniek pre Vašu dovolenku, radi Vám pomôžeme.

Upozornenie: 

naše cenovo výhodné letenky sú dostupné len pre našich klientov zájazdov CAPUCCINO, CAPUCCINO MINI, NESCAFÉ a ESPRESSO  a nie sú dostupné pre širokú verejnosť.

VNÚTROŠTÁTNE LETY V RÁMCI JAMAJKY

 

Jamajka Kingston Montego Bay

 

ODKIAĽ - KAM CENA AEROLÍNIE
MONTEGO BAY - KINGSTON OD 55 EUR INTERCARIBBEAN
KINGSTON - MONTEGO BAY OD 50 EUR INTERCARIBBEAN

 

Jamajka dovolenka letenky

Jamajka letenky

MY SME PRIPRAVENÍ !  A ČO VY ?!? ;-)