Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Lacné letenky na Jamajku z Bruselu, lacné letenky na Jamajku z Mníchova

Jamajka - levné letenky na Jamajku
 
 
 
Levné letenky se nekupují na vámi požadované datum, kdy by to Vám vyhovovalo. Levným letenkám se musíte datumově přizpůsobit VY. V praxi to znamená, že sledujete vývoj cen letenek na internetu a HNED JAK VIDÍTE levné letenky, V TEN DEN TŘEBA HNED AJ KOUPIT! Protože internet používají lidé ve všech zemích, čili cena, kterou vidíte při letence dnes, tam už zítra nemusí být - a letenka, co včera stála 550 eur, dnes může být už dávno vyprodána ...
 
Pravidlo úspěchu zní: Rychlejší vyhrává! ;-)
 

 

Neberieme od Vás žiadne peniaze na kúpu leteniek na Jamajku = poradíme Vám kde môžte najvýhodnejšie kúpiť a kupujete si ich sami svojpomocne na taký termín, aký vyhovuje Vám a za takú sumu, akú akceptujete = my potom prispôsobíme celý zájazd dátumom Vášho príletu a odletu

IDEÁLNE SÚ POBYTY NA MINIMÁLNE 10 DNÍ (menej sa neoplatí, len 2 dni potrebujete na aklimatizáciu), ŠTANDARD JE 14 DNÍ, AK CHCETE BYŤ DLHŠIE, NIE JE PROBLÉM, LEN VÁS ZÁJAZD VYJDE VIAC O CCA 100 USD / DEŇ / 2 OSOBY  (za každý deň navyše po 14. dňoch pobytu)
 
Treba brať do úvahy, že najlacnejšie letenky sú vždy najdlhšie lety s 2. - 3. prestupmi, často viac než 30 hodinové a často je nutné v niektorom z prestupových miest (v Kanade, USA) aj prenocovať, teda zvýšené náklady na taxík z letiska do hotela, hotel a potom zas za taxi z hotela na letisko
 
Pri tranzitoch v Kanade už nepotrebujete nič čo sa týka kovidu, no ak máte tranzit v USA, ešte stále je nutné byť očkovaný.
 
 
Drahšie letenky sú iba s jedným pohodlným prestupom, obvykle v Nemecku. 
 
Ak žijete v iných krajinách než v SR alebo ČR, môžete ku nám priletieť úplne inými aerolinkami a inými spôsobmi za iné ceny. 
 
Jamajka letenky
 
Aktuálne ceny najlacnejších leteniek k 20.10.2022
 
 
11.11. - 25.11. - 667 Eur cez USA
 
28.11. - 12.12. - 658 Eur cez Kanadu
 
5.12.  - 19.12. - 707 Eur cez Kanadu
 
10.1. - 24.1.   - 589 Eur cez USA
 
23.1. -  6.2.    - 563 Eur cez Kanadu 
 
23.1. - 6.2.     - 863 Eur cez Nemecko
 
30.1. - 13.2.    - 551 Eur cez Kanadu
 
30.1. - 13.2.   - 778 Eur cez Nemecko
 
14.2. - 28.2.   - 571 Eur cez Kanadu
 
22.2. - 8. 3.    - 571 Eur cez Kanadu
 
27.2. - 13.3.   - 723 Eur cez Nemecko
 
1.3. - 15.3.     - 559 Eur cez Kanadu
 
6.3. - 20.3.     - 559 Eur cez Kanadu
 
CENY SA MENIA KAŽDÝM TÝZDŇOM
 

Spol. JAMAJKANITA disponuje nejmodernějším vyhledávacím systémem TARGET, díky kterému máme na dosah nejaktuálnější ceny a nejoptimálnější řešení pro Váš let.
 
Běžné letové vyhledávače na internetu často poskytují neaktuální ceny nebo takové lety, které jsou již kapacitně plné.
 
Náš profesionální vyhledávací systém TARGET patří k nejkvalitnějším technickým novinkám v Kanadě a USA.
 
Pokud potřebujete pomoc s dohledáním optimálních letenek pro Vaši dovolenou, rádi Vám pomůžeme.
 
Upozornění:
 
naše cenově výhodné letenky jsou dostupné pouze pro naše klienty našich zájezdů a nejsou dostupné široké veřejnosti.
 

Kedy kupovať letenky?

Leťte hladný a unavený. Inými slovami, leťte vtedy, kedy ostatní ľudia neradi lietajú – v čase obeda alebo v noci.

Najlacnejšie dni : Utorok - Streda - Sobota

Najdrahšie dni : Piatok - Nedeľa

Lacné časy letu počas dňa: všetky lety v noci a v čase obedu a večere

Krátke a frekventované lety: približne 30 dní pred odletom až 3 mesiace pred odletom

Dlhšie medzinárodné lety: 1 a pol až 5 a pol mesiaca pred odletom

Podľa rozsiahleho prieskumu je najvhodnejším časom na kúpu letenky utorok, približne o tretej poobede. Do tohto času zvyčajne už všetky letecké spoločnosti dali do obehu akciové letenky a vy budete mať ešte stále z čoho vyberať.

lacné letenky jamajka

Sú last minute letenky najlacnejšie?

Často sa ľudia mylne domnievajú, že najlacnejšie letenky zakúpia na poslednú chvíľu – last minute. Vo výnimočných prípadoch sa tak môže stať, ale zvyčajne letenky, ktoré kúpite tesne pred odletom sú najdrahšie. Je to jednoduché. Kto potrebuje letieť, ten zaplatí.

Lacný let = menšie pohodlie

Priame lety sú vždy najdrahšie. Ak vám neprekáža prestup alebo dva, môžete ušetriť až 50% z ceny letenky. Taktiež letenky z veľkých letísk bývajú často lacnejšie.

 

Používajte súkromný (inkognito) režim vo vašom prehliadači

Tiež sa vám niekedy zdá, že nájdete ponuku či už letenky alebo ubytovania cez booking.com, odídete na obed a keď webovú adresu napíšete znova je tam zrazu iná (99% prípadov vyššia) cena ?  Nebojte sa, vaša pamäť je v úplnom poriadku, to len spoločnosti využívajú hru ľudskej povahy a technológiu a pomocou algoritmu a tzv. cookies súborov vyhodnotili, že to s vašim letom myslíte naozaj vážne a zrejme do danej destinácie chcete naozaj ísť.

V tom prípade vám ponúknu o čosi vyššiu cenu, ktorá vo vás ma evokovať pocit, že tie „najvýhodnejšie“ letenky sa už minuli. Nenechajte sa obalamutiť a využite súkromné okno v prehliadači, ktoré  zabráni zbieraniu cookies zo strany webstránok.  Tzv. okno inkognito si jednoducho otvoríte tak, že v pravom rohu vášho prehliadača kliknete na symbol troch bodiek (…) a vyberte možnosť inkognito (platí pre prehliadače Chrome a Edge v prehliadači Opera kliknete na ikonku vľavo)

 

Kúpa letenky pre viac osôb výhoda aj risk

Počuli ste o tipe, že kupovať vo väčšom sa oplatí ? Vo všeobecnosti to platí nielen pri potravinách ale aj letenkách. Treba byť ale stále obozretný . Niekedy je kúpa letenky napríklad pre 3 osoby výhodnejšia ak ich kúpia spolu, akoby ich mali kupovať osobitne.

Často sa ale stáva, že v danej tarife je už iba jedna alebo dve letenky za nižšiu cenu. Ak vy chcete tri a kupujete ich spolu, systém vám automaticky dá vyššiu cenu za všetky tri. Povieme si to v číslach. V danej tarife je už len jedna letenka za 50 € a ďalšie stoja 100 €. Ak kúpite dve letenky naraz, zaplatíte 200 €. Pri postupnej kúpe bude celková cena 150 €.

Jamajkal evné letenky

Jamajka dovolená levné letenky

Jamajka letenky

MY SME PRIPRAVENÍ !  A ČO VY ?!? ;-)