Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka Negril hotely

Negril - NEJOBLÍBENĚJŠÍ

CENA: od 35 USD / osobu / noc

bez stravy (v blízkosti sú reštaurácie)

NEVHODNÉ pre tých, čo sa cítia dobre len v All inclusive rezortoch

 

KDE BOLO, TAM BOLO, bola raz jedna utajená osada strýka Ansella. Hneď pri tyrkysovom mori s plážou bielou ako Kolumbijský kokaín, obklopená nádhernými tropickými kríkmi. Za bránami tejto pevnosti stretnete turistov z Čiech, Slovenska, Rakúska, Kanady, dokonca i Japonska a všetci sa tu zlietajú ako muchy na med! (aj keď teda, tým medom je v tomto prípade výborný pomer ceny a kvality tohto ubytovania, plus ľahko dostupná ganja.. ;-) ) Plne vybavené krásne romantické chatky priamo na najkrajšej Jamajskej pláži 7 Miles Beach sú hneď pri mori. 

Jamajka Negril ubytování

"úplná čerešnička na torte pre nás bol nakoniec 5-dňový oddych v Negrile a ubytovanie u Ansella, ktoré nám zabookovala Anitka. Nie preto, že by sme boli zvyknutí len vylihovať na pláži (každú z našich dovoleniek trávime v pomere cca 3/4 túlaním sa po krajine a len 1/4 na pláži a aj to už nás tam mrle žerú :-D ) ale pre to, že to ako keby sme prišli na inú Jamajku...  Po príchode na ubytovanie nás hneď Ansell a Beverly ponúkli po dlhej ceste dobre vychladeným pivom ☺ len tak – na privítanie Beverly nám namiesto nami zabookovanej lacnejšej chatky ponúkla za pôvodnú cenu chatku väčšiu a hneď prvú od pláže, takže každú raňajšiu kávičku sme si vychutnávali na prázdnej pláži pred chatkou a bolo to úžasné ☺ (na predchádzajúcich ubytovaniach ktoré sme si bookovali sami cez booking.com to bolo skôr opačne – objednaná krásna izba a po príchode doslova pivnica, že sme sa museli hádať s domácimi a riešiť kompenzáciu) Beverly sa veľa krát  prišla spýtať či je všetko v poriadku, či niečo nepotrebujeme, pokecali sme si v rámci možností našej angličtiny ☺ "

IVETKA A MILOŠ
 
jamajka zajazdy
 

"V Negrile sme si uživali čarovné chalúpky na brehu mora a čo je na nezaplatenie - boli sme tam úplne sami, úplný klídek. U Ansella v negrile je to neskutočný raj, určite sa tam ešte radi vrátime, veľmi ťažko sa nám odtiaľ odchádzalo. Ten kľud čo tam bol, tie západy slnka.. ani sa nám odtiaľ nikam nechcelo chodiť, lebo prešli sme sa jeden deň po pláži ale všade inde bolo veľa turistov, tak sme sa vrátili vždy k Ansellovi a trávili tam čas v kľude."

LENKA A ROBERT
 

Jamajka Negril u Ansela ubytování

jamajka negril ubytovanie

"Je to tu úplne mega brutálne úžasné! Toto je úplne najkrajšie miesto v Negrile, kde sme mohli byť! Ešte aj baby z hotela zaváhali, že sa neubytovali tu a je im to ľúto, takže sú celé dni tu s nami u Ansella. Parádne miesto!"

MIRKA, FERI, PEŤO, DÁVID, LENKA, ĽUBKA A TINKA

Jamajka ubytovanie Negril

jamajka negril ubytovanie

Jamajka lacné ubytovanie

 "Ubytko u Ansella bylo super! Nádherná zahrada, kousek od moře, klid a pocit bezpečí, možnost stravování v blízkém okolí.....Díky bohu, že v sousední osadě Westport Cottages u Josepha neměly pro nás ubytování, to byl už od pohledu děs....."

DANKA a dcéry DITA & ELIŠKA

jamajka negril u ansella

"Je to tady milé, klidné, čisté, blízko do mesta, je to jak ráj - z postele přímo do pruzračného moře. Má to tady rodinnou atmosferu, všichni lidi u Ansella jsou hodní, ochotní, je to tu paráda!  A voda je teplounká! Chodíme ráno do pekárny na čerstvý coco bread, na kafíčko a válíme se v moři. Relaxujem a odpočíváme."

LENKA R. a ONDREJ

"Máme se tady skvěle! Joyce nám dělá každý den čerstvý fresh džus, dneska jsme jí dali nejaké peníze na nákup a ona nám navarila ten nejlepší Jamajský obed! Taková starostlivá babča! :-) Chyžná Cindy je taky moc milá paní, hezky se tu o nás stará. Takže máme se fajn, válíme se na pláži, sedávame na terase, sem-tam dáme ganju, užíváme pohodu, pruzračne modré moře a je to prosto skvělý!"

PAVEL B. a ROBERT

jamajka negril ubytovanie u ansella

"Ansellovci nás pozvali na rodinnú večeru, bolo to veľmi chutné! Akurát za to nič nechceli, Ansell hovoril, že robieva pre hostí Vianočné párty a tiež za to nič nechce, má to tu celé taký príjemný rodinný ráz... Veľmi sa nám tu páči, nikde ani noha, už sme si tu "adoptovali" 3 psíkov, ktorí nás chránia pred dotieravými plážovými predavačmi. Užívame, je tu parádne!"

Slováci Tinka, Mirko a Janko

Jamaica Negril Ansell Tatchwalk cottages

"Je to tu úplne mega brutálne úžasné! Toto je úplne najkrajšie miesto v Negrile, kde sme mohli byť! Ešte aj baby z hotela zaváhali, že sa neubytovali tu a je im to ľúto, takže sú celé dni tu s nami u Ansella. Parádne miesto!"

MIRKA, FERI, PEŤO, DÁVID, LENKA, ĽUBKA A TINKA

Jamajka dovolenka Negril lacné ubytovanie

Česi Maya a Luky, Honzík a Markétka - 2 páry na svadobnej ceste = zažili u nás kopec zábavy! :-D 
 
Jamajka levní ubytování Negril
 
Izby sú plne vybavené - vlastné sociálne zariadenie, chladnička, wifi. 
 

 FREE WIFI + TEPLÁ VODA + ČISTOTA + BEZPEČNOSŤ + UTERÁKY

PERFEKTNÁ LOKALITA A NÁDHERNÉ PROSTREDIE A PRIATEĽSKÝ ÚSTRETOVÝ PERSONÁL SÚ ZÁRUKOU VAŠEJ SPOKOJNOSTI ! :-)

Jamajka Negril u Ansella
 
Pláž máte hneď pri chatke

negril jamajka hotely

Jamajka lacné ubytovanie Negril

 

Výhody: 
 
- vynikajúci ústretový personál vďaka ktorému sa tu cítite "ako doma" 
- nemusíte behať po okolí a hľadať kde je wifi
- ste priamo na pláži
- pláž je súkromná = nemajú na ňu prístup turisti z iných hotelov 
- pláž je nepreľudnená a aj od otravných plážových vekslákov tu máte svätý pokoj
- je tu ticho, čo oceníte najmä v noci (v hoteloch na pláži bývajú hlučné párty do neskorého rána a ich klienti sa sťažujú, že nemôžu spať - u Ansella to však nehrozí)
 
 
levní ubytování v Negrile na pláži na Jamajke
 
jamajka ubytovanie u Ansela

 

IZBY U ANSELLA

IZBA č.5

IZBA č.5
Room 5 Sea view with verandah This room have a kitchenette with stove, small refrigerator,  pots and utensils. Contains two twin beds, private bathroom, cable TV air conditioner. Hot/cold water.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April 15th - Dec. 14th) - US$ 95

IZBA č.6

IZBA č.6
Room 6 Sea view with verandah  This room have a kitchenette with stove, small refrigerator, pots and utensils. Contains one double bed, private bathroom,  cable TV and air conditioner. Hot/cold water.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April 15th - Dec. 14th) - US$...

IZBA č.7

IZBA č.7
Room 7 Secluded Area This room contains two twin beds, private bathroom, small  refrigerator and ceiling fan. Hot/cold water.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 70 Summer (April 15th - Dec. 14th) - US$ 65  

IZBA č.9

IZBA č.9
Rooms 9 Three-room studios with kitchenette, private bathroom with shower. All studios have cable television also air conditioning. Each of the studios can accommodate three people. Additional charge of $10 per night for third person.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April...

IZBA č.10

IZBA č.10
Room 10 Three-room studios with kitchenette, private bathroom with shower. All studios have cable television also air conditioning. Each of the studios can accommodate three people. Additional charge of $10 per night for third person.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April...

IZBA č.11

IZBA č.11
Room 11 Three-room studios with kitchenette, private bathroom with shower. All studios have cable television also air conditioning. Each of the studios can accommodate three people. Additional charge of $10 per night for third person.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April...
Záznamy: 1 - 6 ze 6

Fotogaléria: VY A MY U ANSELLA