Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka Negril hotely

Negril - NEJOBLÍBENĚJŠÍ

CENA: od 35 USD / osobu / noc

bez stravy (v blízkosti sú reštaurácie)

NEVHODNÉ pre tých, čo sa cítia dobre len v All inclusive rezortoch

 

KDE BOLO, TAM BOLO, bola raz jedna utajená osada strýka Ansella. Hneď pri tyrkysovom mori s plážou bielou ako Kolumbijský kokaín, obklopená nádhernými tropickými kríkmi. Za bránami tejto pevnosti stretnete turistov z Čiech, Slovenska, Rakúska, Kanady, dokonca i Japonska a všetci sa tu zlietajú ako muchy na med! (aj keď teda, tým medom je v tomto prípade výborný pomer ceny a kvality tohto ubytovania, plus ľahko dostupná ganja.. ;-) ) Plne vybavené krásne romantické chatky priamo na najkrajšej Jamajskej pláži 7 Miles Beach sú hneď pri mori. 

Jamajka Negril ubytování

"úplná čerešnička na torte pre nás bol nakoniec 5-dňový oddych v Negrile a ubytovanie u Ansella, ktoré nám zabookovala Anitka. Nie preto, že by sme boli zvyknutí len vylihovať na pláži (každú z našich dovoleniek trávime v pomere cca 3/4 túlaním sa po krajine a len 1/4 na pláži a aj to už nás tam mrle žerú :-D ) ale pre to, že to ako keby sme prišli na inú Jamajku...  Po príchode na ubytovanie nás hneď Ansell a Beverly ponúkli po dlhej ceste dobre vychladeným pivom ☺ len tak – na privítanie Beverly nám namiesto nami zabookovanej lacnejšej chatky ponúkla za pôvodnú cenu chatku väčšiu a hneď prvú od pláže, takže každú raňajšiu kávičku sme si vychutnávali na prázdnej pláži pred chatkou a bolo to úžasné ☺ (na predchádzajúcich ubytovaniach ktoré sme si bookovali sami cez booking.com to bolo skôr opačne – objednaná krásna izba a po príchode doslova pivnica, že sme sa museli hádať s domácimi a riešiť kompenzáciu) Beverly sa veľa krát  prišla spýtať či je všetko v poriadku, či niečo nepotrebujeme, pokecali sme si v rámci možností našej angličtiny ☺ "

IVETKA A MILOŠ
 
jamajka zajazdy

Jamajka Negril u Ansela ubytování

jamajka negril ubytovanie

 

"Je to tu úplne mega brutálne úžasné! Toto je úplne najkrajšie miesto v Negrile, kde sme mohli byť! Ešte aj baby z hotela zaváhali, že sa neubytovali tu a je im to ľúto, takže sú celé dni tu s nami u Ansella. Parádne miesto!"

MIRKA, FERI, PEŤO, DÁVID, LENKA, ĽUBKA A TINKA

Jamajka ubytovanie Negril

jamajka negril ubytovanie

Jamajka lacné ubytovanie

 "Ubytko u Ansella bylo super! Nádherná zahrada, kousek od moře, klid a pocit bezpečí, možnost stravování v blízkém okolí.....Díky bohu, že v sousední osadě Westport Cottages u Josepha neměly pro nás ubytování, to byl už od pohledu děs....."

DANKA a dcéry DITA & ELIŠKA

jamajka negril u ansella

"Je to tady milé, klidné, čisté, blízko do mesta, je to jak ráj - z postele přímo do pruzračného moře. Má to tady rodinnou atmosferu, všichni lidi u Ansella jsou hodní, ochotní, je to tu paráda!  A voda je teplounká! Chodíme ráno do pekárny na čerstvý coco bread, na kafíčko a válíme se v moři. Relaxujem a odpočíváme."

LENKA R. a ONDREJ

"Máme se tady skvěle! Joyce nám dělá každý den čerstvý fresh džus, dneska jsme jí dali nejaké peníze na nákup a ona nám navarila ten nejlepší Jamajský obed! Taková starostlivá babča! :-) Chyžná Cindy je taky moc milá paní, hezky se tu o nás stará. Takže máme se fajn, válíme se na pláži, sedávame na terase, sem-tam dáme ganju, užíváme pohodu, pruzračne modré moře a je to prosto skvělý!"

PAVEL B. a ROBERT

jamajka negril ubytovanie u ansella

"Ansellovci nás pozvali na rodinnú večeru, bolo to veľmi chutné! Akurát za to nič nechceli, Ansell hovoril, že robieva pre hostí Vianočné párty a tiež za to nič nechce, má to tu celé taký príjemný rodinný ráz... Veľmi sa nám tu páči, nikde ani noha, už sme si tu "adoptovali" 3 psíkov, ktorí nás chránia pred dotieravými plážovými predavačmi. Užívame, je tu parádne!"

Slováci Tinka, Mirko a Janko

 

Jamaica Negril Ansell Tatchwalk cottages

"Je to tu úplne mega brutálne úžasné! Toto je úplne najkrajšie miesto v Negrile, kde sme mohli byť! Ešte aj baby z hotela zaváhali, že sa neubytovali tu a je im to ľúto, takže sú celé dni tu s nami u Ansella. Parádne miesto!"

MIRKA, FERI, PEŤO, DÁVID, LENKA, ĽUBKA A TINKA

Jamajka dovolenka Negril lacné ubytovanie

Česi Maya a Luky, Honzík a Markétka - 2 páry na svadobnej ceste = zažili u nás kopec zábavy! :-D 
 
Jamajka levní ubytování Negril
 
Izby sú plne vybavené - vlastné sociálne zariadenie, chladnička, wifi. 
 

 FREE WIFI + TEPLÁ VODA + ČISTOTA + BEZPEČNOSŤ + UTERÁKY

PERFEKTNÁ LOKALITA A NÁDHERNÉ PROSTREDIE A PRIATEĽSKÝ ÚSTRETOVÝ PERSONÁL SÚ ZÁRUKOU VAŠEJ SPOKOJNOSTI ! :-)

Jamajka Negril u Ansella
 
Pláž máte hneď pri chatke

negril jamajka hotely

Jamajka lacné ubytovanie Negril

 

Výhody: 
 
- vynikajúci ústretový personál vďaka ktorému sa tu cítite "ako doma" 
- nemusíte behať po okolí a hľadať kde je wifi
- ste priamo na pláži
- pláž je súkromná = nemajú na ňu prístup turisti z iných hotelov 
- pláž je nepreľudnená a aj od otravných plážových vekslákov tu máte svätý pokoj
- je tu ticho, čo oceníte najmä v noci (v hoteloch na pláži bývajú hlučné párty do neskorého rána a ich klienti sa sťažujú, že nemôžu spať - u Ansella to však nehrozí)
 
 
levní ubytování v Negrile na pláži na Jamajke
 
jamajka ubytovanie u Ansela

 

IZBY U ANSELLA

IZBA č.5

IZBA č.5
Room 5 Sea view with verandah This room have a kitchenette with stove, small refrigerator,  pots and utensils. Contains two twin beds, private bathroom, cable TV air conditioner. Hot/cold water.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April 15th - Dec. 14th) - US$ 95

IZBA č.6

IZBA č.6
Room 6 Sea view with verandah  This room have a kitchenette with stove, small refrigerator, pots and utensils. Contains one double bed, private bathroom,  cable TV and air conditioner. Hot/cold water.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April 15th - Dec. 14th) - US$...

IZBA č.7

IZBA č.7
Room 7 Secluded Area This room contains two twin beds, private bathroom, small  refrigerator and ceiling fan. Hot/cold water.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 70 Summer (April 15th - Dec. 14th) - US$ 65  

IZBA č.9

IZBA č.9
Rooms 9 Three-room studios with kitchenette, private bathroom with shower. All studios have cable television also air conditioning. Each of the studios can accommodate three people. Additional charge of $10 per night for third person.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April...

IZBA č.10

IZBA č.10
Room 10 Three-room studios with kitchenette, private bathroom with shower. All studios have cable television also air conditioning. Each of the studios can accommodate three people. Additional charge of $10 per night for third person.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April...

IZBA č.11

IZBA č.11
Room 11 Three-room studios with kitchenette, private bathroom with shower. All studios have cable television also air conditioning. Each of the studios can accommodate three people. Additional charge of $10 per night for third person.   Winter (Dec. 15th - April 14th) - US$ 110 Summer (April...
Záznamy: 1 - 6 ze 6

Fotogaléria: VY A MY U ANSELLA