Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajka poznavaci zajezd na jamajku levne

Nejprodávanější poznávací zájezd na Jamajku 

v ČR A SR V 2018 - 2019 !

 

"Jamajka geniální!!! Užili jsme si dovču na 100% a jsme vážně rádi, že jsme nešly s nějakou CK, ale s tebou Jamajkanito, protože to fakt nemělo chybu a poznali jsme na Jamajce takový místa, že fakt prostě TOP!!! Líp bychom skutečnou tvář Jamajky nespoznaly, fakt klobouk dolu a obrovské DĚKUJEME! Myslíme, že jiná možnost jak poznat Jamajku než s Jamajkanitou NEEXISTUJE."

PETRA D. A JANA H. 

Jamajka dovolenka šikovne a lacno

 

Capuccino je pro ty, kteří rádi spojují příjemné s ještě příjemnějším - v tomto případě poznávání se sladkým nicneděláním. Nehrozí nuda, ale boty se určitě nerozpadnou. Ideální zájezd pro každého, kdo jde na Jamajku poprvé a chce poznat SKUTEČNOU Jamajky.

NETURISTICKÉ ATRAKCE. NETURISTICKÉ PLÁŽE. 

 jamajka dovolenka zájazd

CENA 1.397 Eur /os/ 14 dní zahŕňa 

ubytovanie, 6 x raňajky počas výletného týždňa, dopravu, 15 výletných neturistických miest, top jamajksého tourguida, organizačný poplatok, plan-to-go-poplatok, vstupné na navštívené miesta

alebo

CENA 1.700 Eur /os/ 14 dní zahŕňa

ubytovanie, 6 x raňajky počas výletného týždňa, 8 dní x ALL INCLUSIVE stravovanie, dopravu, 15 výletných neturistických miest, top jamajksého tourguida, organizačný poplatok, plan-to-go-poplatok, vstupné na navštívené miesta

Pozrite si FOTOGALÉRIU z našich zájazdov

Prečítajte si RECENZIE našich turistov

Jamajka mapa Jamajky

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM 

+ 1 TÝŽDEŇ RELAX NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI

ubytovanie v komfortných hoteloch (počas prvého týždňa v hoteli Kingstone vrátane raňajok, ďalší týždeň v hoteli na najkrajšej pláži buď s individuálnym stravovaním mimo hotela alebo s možnosťou All inclusive stravovania)

Jamajka poznávací zájazd

Ak ste rodený pesimista, milujete nóbl hotely, turistické atrakcie a Vaša fyzička nie je práve najlepšia, naše zájazdy by Vás určite sklamali. Sú výhradne pre skutočných dobrodruhov plných entuziazmu a športového ducha, ktorí nemajú s ničím problém a chcú zažívať všetko možné :-)

VEKOVÁ KATEGÓRIA: min 5 - max 65 rokov, nutné byť v dobrej kondícii
TERMÍNY: kedykoľvek (okrem hurikánovej sezóny od 20. Septembra do 1. Novembra)
VÝHODY:
- jedinečné neturistické výlety, aké Vám neponúkne žiadna cestovka
  všetko za najnižšiu možnú cenu
všetko si platíte sami priamo na ostrove - nám okrem organizačného a sprievodcovského poplatku, ktoré sú už zahrnuté v cene zájazdu, neplatíte nič viac
- malé skupinky (max. 7 osôb)
- individuálny prístup ku každému klientovi
- priateľská rodinná atmosféra
- o Jamajke vieme úplne VŠETKO - SME PROFESIONÁLNY TEAM
  (navyše veľmi vtipní a zábavní, čo už ocenili mnohí naši ex turisti! ;-) )
CENA NEZAHŔŇA:
- LETENKU (od cca 539 - 850 EUR)
- cestovné poistenie
- nadštandardné služby
- covid testy

STORNO POPLATKY 


Jamajka poznávací zájazd

Dozviete sa VŠETKO o histórii Jamajky, prírode (faune a flóre, vrátane pikošiek), Jamajčanoch (ich rôznorodosti, mentalite, túžbach, starostiach a bežnom živote vrátane pikošiek), kultúre a tradíciách (vrátane Rastafari, o ktorom vieme absolútne všetko, vrátane pikošiek), rôznych zaujímavostiach, o ktorých sa nedozviete ani z kníh/internetu, ani od cestoviek...

Jamaica Usain Bolt

Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

Keď si pozriete na internete ponuky rôznych (známych aj neznámych z celého sveta) touroperátorov, zistíte, že za iba *7 dňový* poznávací okruh Jamajkou Vám ukážu max. 10 TURISTICKÝCH KOMERČNÝCH atrakcií od 890 eur + letenka! 

Takže, stále platí, že MÁME NAJKVALITNEJŠIU PONUKU ZA NAJNIŽŠIE MOŽNÉ CENY ZO VŠETKÝCH A VÁM ŠETRÍME PENIAZE A UKAZUJEME VÁM KOMPLET CELÚ JAMAJKU - SKUTOČNÚ, NEKOMERČNÚ, NETURISTICKÚ!

 

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár