Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Storno poplatky

 

MÁME NAJNIŽŠIE BEZKONKURENČNÉ CENY ZÁJAZDOV A VÝLETOV NA TRHU VôBEC. 

Ale iste chápete, že ani my si nemôžeme dovoliť poskytovať naše vysoko profesionálne kvalitné služby úplne zdarma. 

Pretože tak ako ani Vy, ani my nežijeme len z lásky a zo vzduchu...

 
 

"PLAN-TO-GO" poplatok

30 EUR/individuálneho cestovateľa

alebo 50 EUR/2 osoby (ak idete ako pár)

alebo 15 EUR/os (ak idete 3 a viac osôb)

 
 
Počas covid situácie vo svete sme mali toľko zrušených zájazdov, z ktorých sme nezarobili ani jediný dolár, že sme sa rozhodli zaviesť do platnosti "plan-to-go" non refundable poplatok 30 Eur/os, ktorý kompenzuje všetku našu námahu a čas, ktorý investujeme vždy do prípravy a organizácie Vášho zájazdu a našej vzájomnej prvotnej komunikácie a v prípade, že sa rozhodnete na zájazd necestovať, je aspoň symbolickou odmenou za našu všetku snahu.
 
Pracujeme v tomto priemysle, pretože sme nadšení pre to, čo robíme; pri plánovaní Vašich dovoleniek trávime nekonečné hodiny - My nie sme iba obyčajní "booking travel agenti" - sme profesionáli, ktorí každý deň robia doslova zázraky pre ľudí (keď Vám napríklad na počkanie nájdeme nádherný hotel, kde noc stojí 150 USD a my Vám to vybavíme za 50 USD!)
 
Berieme to veľmi osobne, keď sa náhodou nášmu turistovi dovolenka nepáči na plných 100%, aj keď to bolo mimo našu kontrolu. Pretože nám záleží na Vašej spokojnosti. Turisti, ktorí s nami spolupracovali, vedia, koľko času a odborného poradenstva sme im investovali PRED - POČAS - aj PO dovolenke. 
Vedia, že nám na nich záleží, tiež vedia, že to, čo pre nich robíme, je na nezaplatenie.
 
Neúčtujeme si tento poplatok, lebo by sme boli chamtiví alebo aby sme klienta tlačili do rezervácie; naopak, zabezpečujeme, aby klient vedel, že v tomto prípravnom pred-dovolenkovom procese mu poskytujeme patričné hodnoty a že spolupracujeme v dobrej viere, že dovolenka aj v čase covidu bude realizovateľná.
 
Poplatok nám umožňuje vykonať niekoľko vecí: 
prijať menej klientov a poskytnúť im osobnú a bezproblémovú skúsenosť s cestovaním, poskytnúť spravodlivú náhradu za náš čas a odborné znalosti a umožniť nám skutočne pracovať pre klienta tak, aby ešte v samotnej príprave dovolenky dostával vždy najlepšie ceny a výnimočné hodnoty.

 

"Plan-to-go" poplatky nám umožňujú kompenzovať ušlý zisk za rezervácie ubytovania, dopravy, výletov a tourguidov v prípade, že si dovolenku z akýchkoľvek dôvodov rozmyslíte hneď v počiatku zrušiť - poplatok je  našou primárnou odmenou za pred-dovolenkové obsiahle konzultácie (emaily, telefonické konzultácie) a s nimi spojený náš čas, ktorý Vám venujeme, naše odborné znalosti a naše nezaujaté odporúčania šité na mieru Vašim individuálnym potrebám.

Berte to, prosíme Vás, na vedomie s najväčším možným porozumením, ako aj fakt, že profesionálne cestovky majú tento poplatok až vo výške 100 až 500 Eur. 

 

ZÁLOHA = je súčasťou uvedených cien jednotlivých zájazdov

199 Eur / osobu nad 15 rokov

99 Eur / osobu od 8 do 15 rokov

v prípade odstúpenia od zájazdu či už z Vašej strany, alebo z našej strany - 

1. KEDYKOĽVEK PREDTÝM, NEŽ OD NÁS OBDRŽÍTE VÁM NA MIERU VYPRACOVANÝ ITINERÁR 

    vrátenie zálohy vo výške 100% 

2. PO TOM, ČO UŽ SME VÁM POSLALI VÁM NA MIERU VYPRACOVANÝ ITINERÁR 

     vrátenie organizačného poplatku vo výške 0% = 0 Eur / os po obdržaní itineráru