Vyhledávání

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

zanzibar dovolenka jamajkanita

 

 NAŠE AFRICKÁ DESTINACE - ZANZIBAR.
 
 
 

Že ZANZIBAR je napadnutý masovou turistikou??? 

Nie ten Zanzibar, ktorý spoznavate s Jamajkanitou.

Nikto vľavo,

Nikto vpravo..

Majte túto Africku nádheru IBA PRE SEBA.

Bez topánok. Bez oblečenia. Bez problémov.

Ostrovný život. Bezponožkový štýl.

Pláž ako útočisko pred hektickou civilizáciou.

Vždy je niekde leto. 

zanzibar dovolenka recenzie

"Kedže som dostala možnosť cestovať s Anitou, rada napíšem svoje hodnotenie. 

Mam maleho 3-rocneho syna s ktorym som nevedela kde dovolenkovat toto leto len v podvedomí som šípila že by to mohla byť rovno exotika, ceny v EU podla mna na týždennu dovolenku vysoke, a ked som začala sledovať Jamajkanitu nedalo mi to. 

Na Anite sa mi od začiatku páčilo že stačí len prisť a uvidite, a tak aj bolo, pomohla mi uplne od začiatku, od kupy letenky po vybavenie a zorganizovanie celej dovolenky, nevedeli sme do čoho ideme a už nie vobec s malym dieťaťom, ale za ten adrenalín to stalo. A môžem zhodnotiť že nelutujem. Aj napriek počasiu ake sme tam mali (sem tam dáždik, sem tam dážd, vetrík, vietor, mraky) aleeeee bolo aj slniečko. 2 týzdne ubehli ako voda, ale užili sme si to ako sa najviac dalo, výletiky, ich jedlá, nápoje, živočíchy, ale najme celkový ten život v Afrike, ich mentalita, ich zmýšlanie, ich prístup k životu. Anita mi ukázala že ano dá sa cestovať kde len chceme aj s malým, a preto sa teším na dalšiu nasu spoluprácu, veľká spokojnosť od A po Z, dakujeme všetci 3 :-) "

ZANZIBAR
 
vyžaduje sa, aby ste rozumeli aspoň trochu Anglicky
 
 dostupné aj pre covid neočkovaných turistov 
nevyžaduje sa žiadne očkovanie proti tropickým chorobám
 
 

5 DNÍ VÝLETOV 

5 DNÍ RELAXU NA TOP PLÁŽACH 

alebo dohodou

 

ORIENTAČNÁ PRIEMERNÁ CENA

 670 Eur / os / 10 dní + letenka od 641 eur

(zahŕňa ubytovanie,  pozemnú dopravu, vybrané najlepšie výlety so sprievodcom, organizačný poplatok)

VÝHODNÉ SLEVY PRO VŠECHNY NAŠE EX TURISTY,
 
kteří v minulosti absolvovali některý z našich zájezdů
 
 
 
 

MINIMÁLNY POČET OSOB - 4

ak sú osoby iba 3, poplatok je vyšší o 70 Eur / každú os nad 15 rokov 

ak sú osoby iba 2, poplatok je vyšší o 150 Eur / každú os nad 15 rokov

 

 

STUPEŇ NÁROČNOSTI 

(po stránke fyzickej, psychickej, finančnej)

NENÁROČNÉ - STREDNE NÁROČNÉ - NÁROČNÉ

 

TERMÍNY

 September - Október - November - December - január - Február

volíte si sami, aké vyhovujú Vám a my sa Vám prispôsobíme (pokiaľ Vami vybraný termín už náhodou nie je obsadený inými turistami)

MIN. POČET DNÍ : 7 

(môže byť kľudne viac, no nesmie byť menej)

TERMÍNY s najlacnejšími letenkami:

21.11. - 3.12. - 641 eur

25.11.  7.12. - 666 eur

7.12. - 19.12. - 641 eur

12.12. - 24.12. - 641 eur

5.1. - 17.1. - 715 eur

9.1. - 21.1. - 690 eur

13.1. - 25.1. - 666 eur

23.1. - 4.2. -690 eur

2.2. - 14.2. - 699 eur

zájazdy robíme aj cez Vianoce a Silvester

len treba počítať, že letenky vtedy stoja nad 1.000 eur

 
 

UBYTOVANIE S RAŇAJKAMI 

 vždy pri najkrajších plážach a to buď drahšie za cca 90 eur/noc/izba (plne vybavená, na pláži) alebo lacnejšie za cca 45 eur/noc/izba (plne vybavena, ale od pláže do 200 m) 

STRAVOVANIE

 raňajky máte zabezpečené a ostatná strava sa kupuje mimo ubytovania, kedy a na čo máte chuť. Jedlo v reštike stoji obvykle 15.000 - 20.000 tzs (6 az 8 eur), radi Vam poradíme kde sa dá dobre najesť za 10.000 (4 eur) 

 

 

VÝLETY

Masajská dedina - orientačná túra po Kendwe - orientačná túra po Nungwi - farma s korením - Maalum jaskyňa - Rock restaurant v mori - ostrov Billa Gatesa

 

PRŮVODCI
 
Na každém ostrově vybíráme vždy ty nejlepší z nejlepších, abychom měli garanci bezproblémových túr, samozřejmě je třeba brát v úvahu, že i ti nejlepší jsou jen lidé a sem tam i oni mohou udělat nějakou chybu. Snažíme se však všichni na maximum, aby Vaše dovolená s námi byla co nejlepší.

zanzibar zájazd

ARNOLD, ZANZIBAR - v anglickom jazyku

"Náš tour guide Arnold bol perfektný, všetko nám poukazoval, na všetko odpovedal, boli sme s ním veľmi spokojní, veľmi milý, zlatý, dokonca nám dal aj kontakt na seba, že keby náhodou sme s niečím potrebovali pomôcť, tak akože nie je problém, za 10 min príde." 

IVETA S PRIATEĽMI, Február 2023

jamajkanita prihláška

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

Viete čo je vtipné?? Že všetci, ktorí robia výlety po Zanzibare a Tanzanii celé roky, majú keď si pozriete ich ponuky, všetci navlas rovnaké výletné miesta - ale že úplne všetci!
 
A Jamajkanita si tam vyrazi na 10 dňovú oddychovú dovolenku.. Zapáči sa jej tam, predĺži si pobyt na dlhodobo.. 
A rozhodne sa túto zaujímavú destináciu prebádať na vlastnú päsť a zaradiť do svojho biznis repertoáru..
A hoci su Zanzibar je zaplienený masovým turizmom, JAMAJKANITA predsa len objavila parádne pláže a atrakcie, kde budete turistami IBA VY.
 

"Kombinácia tejto destinácie a vášho talentu aj z obyčajnej palmy na pláži vyčarí adrenalinový zážitok a je jednoznačnou zárukou, že to musí byť pecka…zažili sme vás na Jamajke, takže viem čo človek môže očakávať a nuda to rozhodne nebude!"

PETER K. s rodinkou
 
 

zanzibar dovolenka zájazd

zanzibar zájazd

"Na Zanzibare je úžasne, krásne a teplo, voda je úžasná, len tie raňajky sú fakt veľmi spomalené, oni si to robia po svojom, aj wifi je taká spomalená. 

K výletom po Kendwe, Nungwi, Masai village, Mnemba a okruh východným pobrežím...

Náš tour guide Arnold bol perfektný, všetko nám poukazoval, na všetko odpovedal, boli sme s ním veľmi spokojní, veľmi milý, zlatý, dokonca nám dal aj kontakt na seba, že keby náhodou sme s niečím potrebovali pomôcť, tak akože nie je problém, za 10 min príde. Aj výlet do masajskej dedinky bol zaujímavý, dokonca lacnejší o 5 usd/os než sme čakali. výlet do Nungwi bol krásny, zoo aj akvárium sa nám páčili, len teda do vody ku korytnačkám sme sa neodvážili keď nás upozorňovali, že nás môžu kusnúť. Stretnutie s vašimi známymi Slovákmi, žijúcimi na Zanzibare, Jankou a Davidom úplne super super, na čokoľvek sme sa pýtali, tak nám na všetko perfektne odpovedali, mali sme záujem dozvedieť sa o Zanzibare čo najviac a úžasné odpovede. mali sme krásnu prehliadku, všetko nám vysvetlila, a môžem povedať že sme strávili jeden veľmi úžasný krásny deň, pretože ostali sme s nimi až do desiatej do večera, boli sme na západ slnka a potom nám zohnali taxík do hotela, proste úžasný deň.

Ubytovanie Poa Poa v Kiwengwe, fantastické, to je sto a jedna v porovnaní s tým čo sme mali v Kendwe, len tá voda, no, stále odliv, tak ešte že sme mali v Kiwengwe ten bazén.

Výlet po východnom pobreží bol takisto super, boli sme s tour guidom Alawim veľmi spokojní, bol milý, zlatý, vzal nás na spice farmu, aj do reštaurácie The Rock, aj zaplávať si do krásnej jaskyne, takže všetko perfekné,

Tá voda tam je proste nádherná úžasná, krásna, takže sme si užili plávanie, takisto sa nám páčila aj tá plavba lodičkou po tom oceáne, bolo to zábavné, všetci sme spokojní, všetkým sa nám páčilo, a aj sprievodca bol zlatý, počkal nás kým sme si niečo pokúpili na pitie, na jedenie, takže všetko fajn.

Všetko bolo fakt super, je fajn prísť niekde a mať všetko naplánované a nič nehľadať, je pravdou, že je to trochu drahšie, ale je to zorganizované, prišiel tour guide, milý zlatý, všetko vybavili, napríklad čo sa týka spice farmy, zistil, že naša angličtina nie je až tak ok, tak pohotovo vymenil anglického sprievodcu za človeka čo hovoril po polsky a tomu sme rozumeli, tak organizačne fakt super. 

Máme ale dve rady, aby si ďalší turisti pobrali so sebou radšej veľké bankovky, či usd alebo eurá a hneď na letisku v zmenárni si zameniť za šilingy, vyjde to tak lacnejšie než stále vyberať z bankomatu, lebo akonáhle majú malé bankovky, zameniť sa dajú, ale idú na nízke bankovky s menším kurzom, čiže nevýhodne. Takže brať si 50ky, stovky. A ďalšia vec je, že v Kendwe bolo geniálne, pretože keď bol aj odliv, voda nebola ďaleko a dalo sa kúpať, no v Kiwengwe bol odliv viac menej stále, lebo voda prišla napríklad v noci keď sme spali, alebo vtedy keď sme boli na výlete, tak sme sa prechádzali po dne oceánu a kúpať sa nedalo. My sme boli spokojní, nám sa páčilo, robili sme si dlhé prechádzky, debatovali sme sa s masajmi, všeličo nám ukazovali, rozprávali, proste pekné veci. Z našej strany veľká spokojnosť, no toto Vám môže niekto vytknúť. "

 

 

 
 

Fotogaléria: ZANZIBAR