Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajkanita

 

ČÍM SME INÍ NEŽ OSTATNÍ ?

 

NIE SME CK - SME TEAM NAJLEPŠÍCH TOUR GUIDOV V KAŽDEJ NAŠEJ DESTINÁCII

 

NA JAMAJKE SME DOMA A ZÁJAZDY ROBÍME UŽ 19 ROKOV

***

MÁME AŽ 98% ÚSPEŠNOSŤ ZÁJAZDOV A SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

***

SME BEZKONKURENČNE PROFESIONÁLNI

***

NAJLEPŠÍ POMER   KVALITA - CENA - ZÁŽITKY

***

SME JEDINÝ TOUROPERÁTOR NA SVETE, KTORÝ ORGANIZUJE KOMPLETNÚ PREHLIADKU KINGSTONU

***

NAJŠIRŠIA PONUKA NETRADIČNÝCH NEKOMERČNÝCH VÝLETOV

***

NEROBÍME MASOVÉ ZÁJAZDY - INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP KU KAŽDÉMU

***

 24 H NONSTOP ASISTENCIA POČAS VÁŠHO POBYTU

***

MÁME VÝZNAMNÉ KONEXIE

 

jamajkanita

Jamajkanita dovolenka

 

 

Sme lídrom na trhu v oblasti poznávacích zájazdov na Jamajku 

1 z najrýchlejšie expandujúcich touroperátorov v rámci Karibiku vôbec.

 

Jamajkanita už 15 rokov drží status 

najférovejší touroperátor na Jamajke. 

MÁME NAJLACNEJŠIE A NA ZÁŽITKY NAJBOHATŠIE ZÁJAZDY NA TRHU ! 

AŽ 80 % NAŠICH EX  TURISTOV SA K NÁM OPAKOVANE VRACIA A IDÚ S NAMI NA ĎALŠIE ZÁJAZDY AJ V 2025 !

jamajka dovolenka poznávací zájazd

Nie sme ani CK, ani CA - nemáme žiadne marže a preto si môžeme dovoliť najnižšie ceny na trhu. 

JAMAJKANITA je renomovaný team expertov na Jamajku a profesionálnych sprievodcov v Karibiku so sídlom v Kingstone a špecializujeme sa na organizovanie neobvyklých poznávacích zájazdov 

Sme špecialisti na NETURISTICKÉ, málo známe dychvyrážajúce miesta a atrakcie všeho druhu.

Jamajka jamajkanita zájazdy

"JAMAJKANITA je budúci Karibský gigant, ktorý má šancu za nasledujúcich 10 rokov vyfúknuť kšefty mnohým silným touroperátorom"... 

zaznelo v Septembri 2019 v Jamajskom parlamente z úst hovorkyne Ministra Turizmu E.Bartletta pani Tyshauny Sewel. 

Vzhľadom na naše bohaté vedomosti, takmer 20-ročné skúsenosti, významné konexie po celej Jamajke a obsahovú štruktúru našich výletov na neturistické miesta Jamajky 

SME JEDINÍ A NEMÁME ŽIADNU KONKURENCIU

 

Stačí, keď si pozriete, aké fotky z dovolenky na Jamajke majú ostatní turisti a aké fotky z rovnakého ostrova majú klienti spol. JAMAJKANITA...

 Každým mesiacom posúvame naše služby na vyššiu a vyššiu úroveň 

aby ste VY, NAŠI TURISTI, dostávali len TEN NAJLEPŠÍ SERVIS a mali TOP DOVOLENKU.

 

Sme rokmi a TISÍCKAMI spokojných turistov overený tour operátor ! 

Neberieme od Vás žiadne peniaze za letenky ani za zájazd vopred !

VŠETKO SI PLATÍTE SAMI - NEHROZÍ RIZIKO AKO PRI CESTOVKÁCH (že zaplatíte zájazd vopred a viac peniaze neuvidíte a zájazd sa neuskutoční)

 

 

JAMAJKANITA ROZŠÍRILA SVOJE PORTFÓLIO O ĎALŠIE PARÁDNE, DOBRODRUŽNÉ DESTINÁCIE! 

VAŠA SPOKOJNOSŤ NÁM ROZŠIRUJE OBZORY. 

 

island hopping st.lucia barbados trinidad a tobago dominica

Pre cestovky ste len turisti, ktorí majú peniaze...

Pre nás ste naši hostia a naši priatelia.

***

PREDSTAVUJEME VÁM 

NÁŠ TEAM EXPERTOV NA JAMAJKU

  

jamajkanita zájazdy jamajka barbados st.lucia

 

ANITA

 

CEO JAMAJKANITA - ČLEN SKUPINY LION´S EMPIRE - INTERNATIONAL LICENCED TOUR GUIDE 

HLAVNÝ ORGANIZÁTOR VAŠICH DOVOLENIEK - BEZPEČNOSTNÝ ANALYTIK

 

je srdcom a hlavou teamu Jamajkanita. Od 19 rokov putovala sama na vlastnú päsť krížom krážom po svete ako travel reportérka zameraná na tie najodstrašujúcejšie, najdrsnejšie krajiny s najhoršou reputáciou a najvyššou mierou kriminality. Haiti, Jamajka a Kolumbia sú jej TOP srdcovkami.

"Odstrašujúce krajiny ma odjakživa priťahovali najviac :-) Žijem v duchu hesla Kto veľa riskuje, veľa získava a ak dobrodružstvo nie je aspoň trochu nebezpečné, potom to nie je dobrodružstvo"

 Anita ako autorka cestopisných reportáží a kníh (3 o Jamajke, 1 o Kube a Dominikánskej republike) sa práve vďaka svojim vtipne podaným bohatým cestovateľským zážitkom dostala do pozornosti filmárov Cestománie, ktorí zháňali pre svoj dokumentárny seriál znalca Jamajky a Kuby. Po tejto vzácnej skúsenosti si Anita uvedomila, ako veľmi ju sprevádzanie ľudí po Karibiku napĺňa radosťou a povýšila toto nadšenie na vyšší level - absolvovala celosvetovo uznávaný kurz a stala sa držiteľom Medzinárodnej sprievodcovskej licencie, ktorá ju oprávňuje sprevádzať kdekoľvek na svete ako aj školiť nových sprievodcov. 

Vybudovala si svoj profesionálny team - v každej destinácii má len tých najšpičkovejších licencovaných tour guidov, akých v danej destinácii vôbec možno nájsť. 

Anita sa vďaka svojmu šikovnému teamu profesionálnych sprievodcov môže naplno venovať celej organizácii zájazdov, výberu nových destinácií a tvorbe know how, ktoré obdrží každý náš turista v obsiahlych 80 stranových itinerároch. Tieto Vám Anita píše každému na mieru podľa individuálnych prianí a predstáv o dokonalej dovolenke. 

Ako hlavný bezpečnostný analytik nášho teamu osobne preveruje každú destináciu a každý jeden výlet, pričom vyhodnocuje mieru rizika a potenciálne nebezpečenstvá, ktoré by Vám v danej oblasti mohli hroziť. 

 

Navyše, Anita sa v roku 2020 stala šťastnou, spokojnou maminou jamajského synčeka, ktorý je pre ňu absolútnou prioritou a tak osobné sprevádzanie turistov už patrí k minulosti. S absolútnym nadšením sa však každému z Vás venuje individálne online formou (cez whatsapp a fb) a so starostlivosťou jej vlastnou dbá o Vaše dobro intenzívnou online komunikáciou tak, že väčšina z Vás má pocit, že Anita bola na Vašej dovolenke vlastne celý čas s Vami :-) 

 

"Veľmi ste ma prekvapili, jednak máte nesmierne mikrofonický hlas, a na strane druhej ste extrémne zbehlá v živote, skúsená, scestovaná, určite jazykovo vybavená a môžem povedať, že ste veľmi slušná, veľmi milá, veľmi zdvorilá, ste ako keby z inej planéty.. paradox je že Vás tá jamajka nezmenila, asi podľa všetkého, ba naopak, asi Vám viac otvorila oči a viac pokory dala."

ŠTEFAN P., Slovensko

***

"Mně od začátku sedí tvůj styl a musím říct, že díky tobě jsme se na Jamajku fakt těšili :-) Ty tvoje vtípky a hlášky... takový sem nikdy neslyšel! :-))) Jak si říkala, Jamajka je krásná, nebezpečná i docela drahá, ale musíme říct, že si nám pomohla udržet ty náklady v rámci mezí, což je super! Byla dobrá organizace, líbilo se nám, že se nic nezasekávalo, jeli jsme podle časovýho plánu, takže jsme stihli všechno a nic jsme nevypustili, takže super! Pracovalo se nám s tebou v úplně v pohodě, mně vyhovuje, že hodně komunikuješ, kdykoliv se potřebujem na něco zeptat, poradit, tak rychle reaguješ, což je super, a vždycky jsi nám byla nápomocná, takže paráda!"

JOSEF J., Česko

Prečítajte si  5 OSUDOVÝCH MOMENTOV Slovenky žijúcej 20 rokov Na Jamajke

jamajka jamajkanita

Jamajkanita nerobí zájazdy "zbúchané na kolene" z noci do rána.

Každú našu novú destináciu preverujeme zo všetkých uhlov, aby sme vedeli presne do čoho ideme a aké sú všetky riziká, keďže sme to my, kto preberá zodpovednosť za Vašu bezpečnosť. 

Funguje to vždy tak, že Jamajkanita oslovi Ministerstvo turizmu danej krajiny, keďže táto inštitúcia víta vhodnú podporu domáceho turistickeho ruchu a vždy rada pomôže. 

Predstavím im celý projekt. 

Dostávam z Ministerstva možnosť na pozvanie osobne navštíviť danú destináciu a jej top atrakcie, plus všetky materiály (vrátane promo fotiek a videí) plus odporúčanie na najzdatnejších profesionálnych sprievodcov (každý z nich ma vlastnú zabehnutú tour agentúru a sprevádza kvantum turistov na dennej báze už celé roky) 

Vyberiem z odporúčaných vždy najlepšieho tour guida, ktorý spĺňa široké spektrum náročných kritérií na post tour guida v teame Jamajkanita. 

Vypracujeme spolu atraktivny program, pričom volíme systém čo najviac neturistickych atrakcií a čo najviac muziky za čo najmenej peňazí. 

A až po celom tomto náročnom procese môžeme vyrukovať s ponukou novej destinácie na svetlo sveta. 

 
 
 

TOUR LEADERI - VAŠI SPRIEVODCOVIA

Jamajkanita združuje len tých najlepších sprievodcov akých možno v danej destinácii nájsť. Je to práve Anita, kto starostlivo a zodpovedne vyberá z množstva sprievodcov vždy en tých najlepších z najlepších, aby sme mali garanciu bezproblémových túr a aby ste pod ich vedením mohli zažiť nielen fantastické netradičné poznávacie výlety, ale celkovo parádnu dovolenku, ktorá sa stane TOP dovolenkou Váššho života. 

Samozrejme, treba brať do úvahy, že aj tí najlepší sú len ľudia a sem tam aj oni môžu urobiť nejakú chybičku, ktorá však nikdy nemá vplyv na Vašu bezpečnosť, či stabilitu a kvalitu Vašej dovolenky. Snažíme sa však všetci na maximum, aby Vaša dovolenka s nami bola čo najlepšia a bezkonkurenčná.

Vedieme Vás neturistickými krkahájmi, džungľou, horskými priesmykmi, vždy spoľahlivo, či už peši alebo na konskom chrbte, poznáme názvy a špecifiká všetkých živých tvorov, od jedovatých cez mäsožravé až po liečivé rastliny, nikdy nás nepočujete hystericky jačať, keď nám popod nos prebehne šváb, potkan veľký ako mačka, jašterica, had, či pavúk veľký ako mobil.. Keď v mangrovníkových bažinách zašuchoce trojmetrový krokodíl, my sa tomu tešíme a neskolabujeme na infarkt ako sa to stáva mnohým iným "sprievodcom"... S pokojom angličana s Vami vlezieme do diery v skalnom previse a brodíme sa ľadovou vodou v jaskyni, len aby sme Vám ukázali vzácne druhy netopierov či utajené tyrkysové jazero.

NÁROKY A KRITÉRIÁ NA NAŠICH SPRIEVODCOV SÚ EXTRÉMNE VYSOKÉ! 

vzdelaní v turistickom priemysle - inteligentní - zodpovední - spoľahliví - dochvíľni - ústretoví - priateľskí - komunikatívni - vtipní a zábavní - a v neposlednom rade i atraktívni! ;-) 

 

"Chtěl bych Vám poděkovat za to, jak jste se o nás celou dobu starala, Nito, vše co bylo domluvené, bylo na místní poměry až překvapivě časově přesné a bez chyby, mluvím o vašem teamu, všichni se o nás starali od začátku do konce jejich "pracovní doby" a líbilo se mi jak několikrát zmínili slovo "zodpovědnost", prostě jak jsem poznal Jamajku, tak jste je asi vycvičila na jiný level :) Všichni byli všude přesně na minut v tu dobu, kdy měli být, to se nevidí ani v Evropě... a myslím, že z Vás mají fakt respekt a té práce si váží a baví je :-)"

MARTIN B. s manželkou, Česko

 

MY sme tí, ktorí preberajú za Vás zodpovednosť a spoľahlivo Vás vždy vedieme najrizikovejsimi oblasťami.

A môžeme si to dovoliť - pretože ako jediní tieto oblasti poznáme. Dokonale.

NEPOZNÁME STRACH.

POZNÁME LEN NEUTÍCHAJÚCU VÁŠEŇ Z EXTRÉMNYCH DOBRODRUŽSTIEV, VĎAKA KTORÝM VÁS UČÍME MILOVAŤ JAMAJKU A ĎALŠIE NAŠE DESTINÁCIE.

 

Ich prívetivý charakter a nákazlivý úsmev zmiešaný s ich dynamickou odbornosťou predstavujú víťazný vzorec pre naše skutočne nezabudnuteľné zájazdy. 

 

AUTENTICKÁ DOVOLENKA JE O AUTENTICKOSTI 

a keď máte po boku našich domorodých exotických atraktívnych tourguidov, aj Vaše fotky majú potom šmrnc a pridanú hodnotu.

jamajka jamajkanita vylety
 

VAŠA ĎALŠIA NAJČASTEJŠIA OTÁZKA: 

"Budem Vašim sprievodcom rozumieť?"

vyžaduje sa, aby ste rozumeli aspoň trochu Anglicky

Všetci naši sprievodcovia sú vyškolení na to, aby s Vami rozprávali pomaly, pravou angličtinou (nie dialektom patois) a zrozumiteľne a pokiaľ niekto nerozumie, trpezlivo Vám všetko opakujú až kým pochopíte. 

Dokonca aj turisti, ktori okrem "hello" nevedeli vôbec nič, všetko zvládli, pretože gro info o jednotlivých navštívených miestach o ktorých Vám hovorí sprievodca v Angličtine, máte aj tak v Slovenskom jazyku v itinerári, takže naši turisti vždy vedia o čom je reč. Napokon, na Jamajku nejdete kvôli tomu, aby ste sa porozprávali - hlavným cieľom našich túr je umožniť Vám dostať sa na úchvatné miesta kam by sa človek bez nášho sprievodcu nedostal, fotiť si tieto miesta, vychutnávať si ich plnými dúškami a zbierať zážitky na celý život.

 

JAMAJKA

jamajkanita sprievodcovia tourguidi

"Andre je úplně supr, hodně jsme si povídali, snažil se nám na všechno vždycky zodpovědet, řekl nám spoustu zajímavých věcí, všude se nám snažil poradit, naučil nás něco z patois, to byla taky sranda, takže Andreho hodnotíme naprosto pozitívně, to je v pohodě týpek a i Andre říkal, že taky byl spokojenej s náma :-)"

PEPO J. a TÝNA, Česko

***

" tour guide Horace sa nám celý čas venoval, veľmi rozumne rozmýšľa, je kľudný, skromný a naozaj pozorný, stále sa nás pýtal, či niečo nepotrebujeme, či je všetko v poriadku... užili sme si s ním všetky výlety, veľmi dobre sprevádza, takže máme zážitkov dosť. Bolo to super a zaujímavé to bolo hlavne tým, že všade sme boli na výletoch sami, nestretli sme žiadnych iných turistov, takže ďakujeme."

STANO A MAJKA, Slovensko

***

"Richard byl úplně výborný, skvělý, úplně nejlepší, pořád nás fotil, dohlédal na nás, úplně super." 

KRISTÝNA A LUKÁŠ, Česko

***

"Chris je vážne Top tourguide, inteligentný, zhovorčivý, priateľský a veľmi dobre sme si pokecali, má super angličtinu. Svoju premiérovú túru - s nami - zvládol na jednotku a Jamajkanite prajeme, aby takýchto sprievodcov mala na tucet."

PETER K. s rodinkou, Slovensko

***

"Dave je úžasný člověk, z kterého sálá krásná energie, tak jako ze spousty dalších tvých local guidu, s kterými jsme se na Jamajce díky tobě seznámili. Starej rasta Dave je boží, jak z filmu!"

 RADEK s rodinkou z Čiech

***

"Peťo je jeden úžasný, milý, pokorný človek, ktorý nás od prvého momentu bral ako svojich priateľov. Porozprával nám toho veľa o celej Jamajke, aj o živote na ostrove. Bolo vidieť a aj cítiť, že sa teší z toho, že nám to tu môže ukázať. Peťo odviedol perfektnú prácu, nemáme čo vytknúť alebo skritizovať a verte mi, že keby bolo čo, určite vám to napíšem. Peťo bol ako člen našej rodiny a nám bolo cťou ho spoznať a veľmi mu ďakujeme, že sa nám venoval."

PETER K. s rodinkou, Slovensko

***

"Sprievodca Damian bol úžasný! Ten bol fakt super! Ja som toľkokrát chcela umrieť a nevrátiť sa už a ostať tam, lebo keď som si predstavila tú cestu späť, tak mi bolo fakt ťažko, ale nedovolil mi ani tam zostať, ani tam umrieť, ani nič :-) Pekne ma vliekol za ruku po tých najťažších úsekoch, lebo to bolo fakt brutálne kde sme boli :-) Damian vystartoval do tych kopcov jak s vrtulou v ….. Asi po 10 minutach som sa ho cela zadychana pytala “preco bezime????” On prekvapeny, ze “ja bezim? “ Kým on spravil 1 krok a ja som musela 4!!!! Potom sa mi prisposobil. Asi trpel pri mne :-) 

Teplo bolo jak sviňa, strašné horúčavy... a to kde sme my liezli...po bambusovom kmeni okolo skál nad vodou, po rebríkoch.. akože bolo to brutálne, bolo to neskutočné, bolo to krásne! A Damian bol skvelý! Nakŕmil nás cestou kadejakým ovocím, čo kde odšklbol, nám všetko ukazoval, nám z palmy pozhadzoval kokosové orechy, nasekal nám ich tam mačetou, pili sme čerstvú kokosovú vodu.. Akože fakt bol super ten Damian, naozaj, ten bol výborný, možno dokonca najlepší zo všetkých tých tour guidov.. On a Chris, Horace... títo boli fakt super. Takže my sme boli s výletom maximálne spokojní, unavení, ale všetko sme prežili. Ďakujeme za výlet!"

IVANA A DUŠAN, Slovensko

***

 

DOMINICA

jamajka

SHAY

"Tour guide Shayguy je parádny týpek, bol úplne perfektný, veľmi komunikatívny a veselý. Snaží sa poradiť, so všetkým pomôcť, s týmto tg je to fakt výhra, je veľmi pohodový, je veľmi zlatý, zábavný, takže sme absolutne spokojní, výlety s ním boli úplne parádne."

HELGA S RODINOU, Slovensko

***

 

ST. LUCIA

jamajka st.lucia zájazd

LOUIS

"Díky tour guidovi Louisovi jsme na Svaté Lucii trošku přičichli k mentalitě místních lidí a velmi jsme ocenili místa, které nám Louis ukázal. Sami by jsme neměli šanci takové místa najít. Mí kluci nakonec program na Svaté Lucii hodnotili tak, že nejlepší byla místa, která nám ukázal právě Louis. 

Úlně největší zážitek ale byl když nás Louis vzal na vodopády do džungle, to nám žádný guide book neukázal, takže i  díky jemu, potažmo Vám. Myslím že i jiná místa bychom nechytili, doprava v jižní části Lucie byla kapku složitější takže tour s naším průvodcem zpětně mega oceňuji, moji kluci Luise hrozně žrali a když ještě více  dospěje bude to pan průvodce !"

 
MARTINA N. s rodinou, Česká Republika
 
***
 
 
 

TOBAGO

jamajka zájazdy dovolenka

DAVID

 

"Děkujeme, Tobago absolutně Top, nádherné místo, výlet s Davidem úplně famózní a průvodce David naprosto luxusní 

skvělý, ukázal nám cely ostrov  . krasna a pro mě srozumitelná angličtina, vše ná, ukázal, doporučil, vysvětlil, objel cely ostrov, vše fotil, toho můžete vřele doporucovat dal! jinak Tobago nejkrásnější ostrov na jakem jsem kdy byla a jela bych sem klidně znovu"

PAVLÍNA s rodinou, Česká republika

***

 

ZANZIBAR

zanzibar dovolenka zájazd

ARNOLD

"Náš tour guide Arnold bol perfektný, všetko nám poukazoval, na všetko odpovedal, boli sme s ním veľmi spokojní, veľmi milý, zlatý, dokonca nám dal aj kontakt na seba, že keby náhodou sme s niečím potrebovali pomôcť, tak akože nie je problém, za 10 min príde."

IVETA s partoiu, Slovensko

 

***

 

 
MADAGASKAR
 
madagaskar zájazd
 

RICHARD

 

"Richard je a bol úplne dokonalý, sprievodca telom i dušou! Boli sme fascinovaní, koľko toho o Madagaskare vie a ako všetko dokonale pozná! Vsetko bolo dobre naplanovane hlavne vdaka Anite, pretoze je to velka krajina a Richard nám stihol ukázať vela krasnych miest a priniesli sme si vela zazitkov, na ktore nikdy nezabudneme. Richard rozprava velmi dobre po cesky, takze to bola velka vyhoda. Madagaskar bez sprievodcu si neviem ani predstavit. V tejto krajine je to dolezity faktor. Vdaka Richard za tvoju snahu a trpezlivost. !"

DOMINIKA A MICHAL, Slovensko

 

***

 

SRI LANKA

sri lanka tour guide

ROSHAN

"Roshan je super sprievodca. Hlavne ako sofer nema chybu. Jazdi nie pomaly, ale nie je to na ukor bezpecnosti. Prave ta sviznost , predvidavost a jeho  reakcie su pre bezpecnost cestujucich vzhladom na sposob jazdy na Srilanke devizou. A ako clovek je mily,pozorny,  ustretovy, skromny, usmiaty, komunikativny a vsetko vyriesi k nasej spokojnosti. Neviem co by sa mu dalo vytknut ani ako clovekovi. Takych ako on je malo. Mozno keby nechcel tolko fotiek :-).Ale fakt je perfektny."

JOZEF A PRIATELIA, Slovensko

***

 

TURECKÝ OLUDENIZ

oludeniz dovolenka

IBRAHIM

"Ibrahim nám ochotne so všetkým pomohol a poradil, je to zlatúšik, dokonca pre jedného z nás pripravil aj narodeninové prekvapenie, doniesol tortu a zaspieval happy birthday! Je to správny človek na správnom mieste."

MONIKA R. a 12 parťákov, Slovensko

 

 

 

VŠETKY RECENZIE