Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajkanita

 

ČÍM SME INÍ NEŽ OSTATNÍ ?

 

NA JAMAJKE SME DOMA A ZÁJAZDY ROBÍME UŽ 19 ROKOV

***

MÁME AŽ 98% ÚSPEŠNOSŤ ZÁJAZDOV A SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

***

SME BEZKONKURENČNE PROFESIONÁLNI

***

NAJLEPŠÍ POMER   KVALITA - CENA - ZÁŽITKY

***

SME JEDINÝ TOUROPERÁTOR NA SVETE, KTORÝ ORGANIZUJE KOMPLETNÚ PREHLIADKU KINGSTONU

***

NAJŠIRŠIA PONUKA NETRADIČNÝCH NEKOMERČNÝCH VÝLETOV

***

NEROBÍME MASOVÉ ZÁJAZDY - INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP KU KAŽDÉMU

***

 24 H NONSTOP ASISTENCIA POČAS VÁŠHO POBYTU

***

MÁME VÝZNAMNÉ KONEXIE

 

jamajkanita

Jamajkanita dovolenka

 

Sme lídrom na trhu v oblasti poznávacích zájazdov na Jamajku a v Karibiku

1 z najrýchlejšie expandujúcich touroperátorov v rámci Karibiku vôbec.

 

Jamajkanita už 15 rokov drží status 

najférovejší touroperátor na Jamajke. 

 

jamajkanita

 

Nie sme ani CK, ani CA - nemáme žiadne marže a preto si môžeme dovoliť najnižšie ceny na trhu. 

JAMAJKANITA je renomovaný team expertov na Jamajku a profesionálnych sprievodcov v Karibiku so sídlom v Kingstone a špecializujeme sa na organizovanie neobvyklých poznávacích zájazdov 

- ukazujeme Vám NETURISTICKÚ JAMAJKU, ďaleko od preplnených turistických atrakciíí.

 

jamajkanita

"JAMAJKANITA je budúci Karibský gigant, ktorý má šancu za nasledujúcich 10 rokov vyfúknuť kšefty mnohým silným touroperátorom"... 

zaznelo v Septembri 2019 v Jamajskom parlamente z úst hovorkyne Ministra Turizmu E.Bartletta pani Tyshauny Sewel. 

Vzhľadom na naše bohaté vedomosti, takmer 20-ročné skúsenosti, významné konexie po celej Jamajke a obsahovú štruktúru našich výletov na neturistické miesta  Jamajky 

SME JEDINÍ A NEMÁME ŽIADNU KONKURENCIU. 

 

Stačí, keď si pozriete, aké fotky z dovolenky na Jamajke majú ostatní turisti a aké fotky z rovnakého ostrova majú klienti spol. JAMAJKANITA...

 

 Každým mesiacom posúvame naše služby na vyššiu a vyššiu úroveň - aby ste VY, NAŠI TURISTI, dostávali len TEN NAJLEPŠÍ SERVIS a mali TOP DOVOLENKU na našom ostrove.

JAMAJKANITA ROZŠÍRILA SVOJE PORTFÓLIO O ĎALŠIE PARÁDNE, DOBRODRUŽNÉ DESTINÁCIE! 

VAŠA SPOKOJNOSŤ NÁM ROZŠIRUJE OBZORY. 

 

 

 

BARBADOS DOMINICA ST.LUCIA

TOBAGO GUAYANA

 PANAMA - KOLUMBIA

 MADAGASKAR - ZANZIBAR - SEYCHELY

Jamajka island hopping barbados

Pre cestovky ste len turisti, ktorí majú peniaze...

Pre nás ste naši hostia a naši priatelia.

 

***

 

PREDSTAVUJEME VÁM 

NÁŠ TEAM EXPERTOV NA JAMAJKU

  

jamajkanita slovenka na jamajke

Prečítajte si  5 OSUDOVÝCH MOMENTOV Slovenky žijúcej 20 rokov Na Jamajke

 

VAŠA NAJČASTEJŠIA OTÁZKA: 

"Bude nás sprevádzať Nita osobne ?" 

Skúste si odpovedať sami - stíhal by napr. majiteľ spoločnosti Samsung či Coca Cola stáť v obchode a predávať mobily či kokakolu OSOBNE? 

NIE. 

A takisto Nita, ktorá má na starosti celý chod spoločnosti JAMAJKANITA a celú organizáciu Vašich zájazdov, jednoducho pri takom veľkom množstve turistov aké máme, jednoducho nemôže byť osobne k dispozícii. Kým sme mali pár turistov za rok, Nita ich stíhala sprevádzať všetkých sama. To je však už minulosť a preto máte k dispozícii náš špeciálne vyškolený team profesionálnych Jamajských sprievodcov. Okrem toho, na Vašich dovolenkových fotkách exotický Jamajčan po Vašom boku ukáže ďaleko lepšie než biela Európanka...

Projekty na Slovensku aj na Jamajke si vyžadujú svoj čas, Nita sa netají faktom, že NEŽIJE nonstop na Jamajke, ale lieta hore dole medzi SR a Jamajkou niekoľkokrát ročne. A pokiaľ aj je počas Vášho pobytu na Jamajke, má na starosti biznis mítingy + objavovanie nových neturistických miest. Stáva sa však, že Vás nečakane prekvapí svojou návštevou priamo na Vašom hoteli ;-)

jamajka jamajkanita

VIETE, ČO JE VÁM DOKÁŽE POKAZIŤ DOVOLENKU NA JAMAJKE ???

Keď idete na Jamajku s malou dušičkou a spoliehate sa na svojho sprievodcu/sprievodkyňu - a hneď v prvý deň zistíte, že ten Váš tourguide, do ktorého ste vložili všetky nádeje, sa buď bojí všetkého ešte viac než Vy, a/alebo o Jamajke vie len toľko čo Vy, alebo dokonca ešte menej.

Lebo, priatelia, znie to síce tragikomicky, no veru áno, aj takýto "profesionáli" sa po našom ostrove sem tam s turistami motajú. A aj zo spomínaných dôvodov sa motajú len po známych turistických atrakciách, čo je pochopiteľné.

Tourguidi spol. JAMAJKANITA sú "strong soldiers".

Vedieme Vás neturistickými  krkahájmi, džungľou, horskými priesmykmi, vždy spoľahlivo, či už peši alebo na konskom chrbte, poznáme názvy a špecifiká všetkých živých tvorov, od jedovatých cez mäsožravé až po liečivé rastliny, nikdy nás nepočujete hystericky jačať jak postrelený indián, keď nám popod nos prebehne šváb, potkan veľký ako mačka, jašterica, had, či pavúk veľký ako mobil.. Keď v mangrovníkových bažinách zašuchoce trojmetrový krokodíl, my sa tomu tešíme a neskolabujeme na infarkt ako sa to stáva mnohým iným "sprievodcom"... S pokojom angličana s Vami vlezieme do diery v skalnom previse a brodíme sa ľadovou vodou v jaskyni, len aby sme Vám ukázali vzácne druhy netopierov.

Aj keď iní belosi by sami jakziv nešli napr do Kingstonskeho downtownu, CEO Jamajkanita si sem sama chodí veselo nakupovať cez deň i PO ZOTMENÍ. Nita je tá, čo prvá skáče do krokodílej rieky, z útesu do vodopádov, a spoľahlivo Vás prevedie najkriminalnejším ghettom (nie tivoli, ani trench town).

MY sme tí, ktorí preberajú za Vás zodpovednosť a spolahlivo Vás vždy vedú najrizikovejsimi oblasťami Jamajky.

A môžeme si to dovoliť - pretože ako jediní na Jamajke tieto oblasti poznáme. Dokonale.

NEPOZNÁME STRACH.

POZNÁME LEN NEUTÍCHAJÚCU VÁŠEŇ Z EXTRÉMNYCH DOBRODRUŽSTIEV, VĎAKA KTORÝM VÁS UČÍME MILOVAŤ JAMAJKU 

Náš nádherný, divoký rozvoniavajuci ostrov.

Čiernu perlu Karibiku.

 

 

PROFESIONÁLNI 

JAMAJSKÍ SPRIEVODCOVIA

 

Absolútna špička medzi Jamajskými sprievodcami!
 

jamajkanita sprievodcovia tourguidi

Na našich túrach obzvlášť po Kingstone sú Vám k dispozícii profesionálne vyškolení miestni sprievodcovia - tour guides, ktorých som vyškolila na mojich workshopoch.  Dbajú o Vašu spokojnosť a maximálnu bezpečnosť (čo je na Jamajke naozaj dôležité!) Vďaka nim sa dostanete na úchvatné miesta, o ktorých často netušia ani cestovky, ba ani samotní Jamajčania!

Ich prívetivý charakter a nákazlivý úsmev zmiešaný s ich dynamickou odbornosťou predstavujú víťazný vzorec pre naše skutočne nezabudnuteľné zájazdy. 

 

AUTENTICKÁ JAMAJKA JE O AUTENTICKOSTI 

a keď máte po boku našich exotických atraktívnych tourguidov čokoládovej pleti, aj Vaše fotky majú potom šmrnc a pridanú hodnotu.

jamajka jamajkanita vylety

V bezpečných a nenáročných miestach, akými sú Montego Bay a Negril sú akýkoľvek sprievodcovia prakticky zbytoční a turisti hravo zvládajú výlety po Montego Bay a Negrile svojpomocne. Tak Vám šetríme Vaše peniaze. 

 

NÁROKY A KRITÉRIÁ NA NAŠICH SPRIEVODCOV SÚ EXTRÉMNE VYSOKÉ! 

vzdelaní v turistickom priemysle - inteligentní - zodpovední - spoľahliví - dochvíľni - ústretoví - priateľskí - komunikatívni - vtipní a zábavní - a v neposlednom rade i atraktívni! ;-) 

 

"Chtěl bych Vám poděkovat za to, jak jste se o nás celou dobu starala, Nito, vše co bylo domluvené, bylo na místní poměry až překvapivě časově přesné a bez chyby, mluvím o vašem teamu, všichni se o nás starali od začátku do konce jejich "pracovní doby" a líbilo se mi jak několikrát zmínili slovo "zodpovědnost", prostě jak jsem poznal Jamajku, tak jste je asi vycvičila na jiný level :) Všichni byli všude přesně na minut v tu dobu, kdy měli být, to se nevidí ani v Evropě... a myslím, že z Vás mají fakt respekt a té práce si váží a baví je :-)"

MARTIN B. s manželkou, Česko

 

 

VAŠA ĎALŠIA NAJČASTEJŠIA OTÁZKA: 

"Budem Vašim sprievodcom rozumieť?"

vyžaduje sa, aby ste rozumeli aspoň trochu Anglicky

Všetci naši sprievodcovia sú vyškolení na to, aby s Vami rozprávali pomaly, pravou angličtinou (nie dialektom patois) a zrozumiteľne a pokiaľ niekto nerozumie, trpezlivo Vám všetko opakujú až kým pochopíte. 

Dokonca aj turisti, ktori okrem "hello" nevedeli vôbec nič, všetko zvládli, pretože gro info o jednotlivých navštívených miestach o ktorých Vám hovorí sprievodca v Angličtine, máte aj tak v Slovenskom jazyku v itinerári, takže naši turisti vždy vedia o čom je reč. Napokon, na Jamajku nejdete kvôli tomu, aby ste sa porozprávali - hlavným cieľom našich túr je umožniť Vám dostať sa na úchvatné miesta kam by sa človek bez nášho sprievodcu nedostal, fotiť si tieto miesta, vychutnávať si ich plnými dúškami a zbierať zážitky na celý život.

jamajka sprievodca

ANDRE 

Váš najobľúbenejší sprievodca

 KINGSTON - BLUE MOUNTAINS - SPANISH TOWN

Jazyky: Angličtina, základy Slovenčiny

 

"Andre je úplně supr, hodně jsme si povídali, snažil se nám na všechno vždycky zodpovědet, řekl nám spoustu zajímavých věcí, všude se nám snažil poradit, naučil nás něco z patois, to byla taky sranda, takže Andreho hodnotíme naprosto pozitívně, to je v pohodě týpek a i Andre říkal, že taky byl spokojenej s náma :-)"

PEPO J. a TÝNA, Česko

***

Jamajka profesionálni tourguidi Kingston

HORACE

Váš najvtipnejší sprievodca

 KINGSTON - OKOLIE 

Jazyky: Angličtina

 

"Horace je moc fajn. Je velmi přátelský, pohodový klučina, je s ním sranda, je velmi ochotný. Co se týká tourguidu, nelze jednoznačně říct, kdo je lepší, protože každý z nich má své super stránky. Moc jim děkujeme!"

TOMÁŠ Z. a MARUŠKA, Česko

***

Jamajka sprievodca

RICHARD 

ostrieľaný sprievodca prominentných hostí zo Strawberry Hill

BLUE MOUNTAINS 

Jazyky: Angličtina

 

"Richard byl úplně výborný, skvělý, úplně nejlepší, pořád nás fotil, dohlédal na nás, úplně super." 

KRISTÝNA A LUKÁŠ, Česko

***

Jamajka sprievodca

CHRIS 

Váš najnovší sprievodca 

KINGSTON - OKOLIE

Jazyky: Angličtina

 

"Chris je vážne Top tourguide, inteligentný, zhovorčivý, priateľský a veľmi dobre sme si pokecali, má super angličtinu. Svoju premiérovú túru - s nami - zvládol na jednotku a Jamajkanite prajeme, aby takýchto sprievodcov mala na tucet."

PETER K. s rodinkou, Slovensko

***

Jamajka profesionálni sprievodcovia tourguidi Black River

KAPITÁN DAVE 

sprievodca Vašim najobľúbenejším výletom po krokodílej rieke

Najlepší znalec biotopu rieky BLACK RIVER 

Jazyky: Angličtina

 

"Dave je úžasný člověk, z kterého sálá krásná energie, tak jako ze spousty dalších tvých local guidu, s kterými jsme se na Jamajce díky tobě seznámili. Starej rasta Dave je boží, jak z filmu!"

 RADEK s rodinkou z Čiech

***

Jamajka poznávací zájazd

PETER 

Váš šofér a sprievodca v Black River 

Jazyky: Angličtina

 

"Peťo je jeden úžasný, milý, pokorný človek, ktorý nás od prvého momentu bral ako svojich priateľov. Porozprával nám toho veľa o celej Jamajke, aj o živote na ostrove. Bolo vidieť a aj cítiť, že sa teší z toho, že nám to tu môže ukázať. Peťo odviedol perfektnú prácu, nemáme čo vytknúť alebo skritizovať a verte mi, že keby bolo čo, určite vám to napíšem. Peťo bol ako člen našej rodiny a nám bolo cťou ho spoznať a veľmi mu ďakujeme, že sa nám venoval."

PETER K. s rodinkou, Slovensko

***

 

Vaši extra sprievodcovia 

Jamajskou divočinou

DAMIAN

Váš sprievodca divočinou v Bambusovom raji

Jazyky: Angličtina

 

"Sprievodca Damian bol úžasný! Ten bol fakt super! Ja som toľkokrát chcela umrieť a nevrátiť sa už a ostať tam, lebo keď som si predstavila tú cestu späť, tak mi bolo fakt ťažko, ale nedovolil mi ani tam zostať, ani tam umrieť, ani nič :-) Pekne ma vliekol za ruku po tých najťažších úsekoch, lebo to bolo fakt brutálne kde sme boli :-) Damian vystartoval do tych kopcov jak s vrtulou v ….. Asi po 10 minutach som sa ho cela zadychana pytala “preco bezime????” On prekvapeny, ze “ja bezim? “ Kým on spravil 1 krok a ja som musela 4!!!! Potom sa mi prisposobil. Asi trpel pri mne :-) 

Teplo bolo jak sviňa, strašné horúčavy... a to kde sme my liezli...po bambusovom kmeni okolo skál nad vodou, po rebríkoch.. akože bolo to brutálne, bolo to neskutočné, bolo to krásne! A Damian bol skvelý! Nakŕmil nás cestou kadejakým ovocím, čo kde odšklbol, nám všetko ukazoval, nám z palmy pozhadzoval kokosové orechy, nasekal nám ich tam mačetou, pili sme čerstvú kokosovú vodu.. Akože fakt bol super ten Damian, naozaj, ten bol výborný, možno dokonca najlepší zo všetkých tých tour guidov.. On a Chris, Horace... títo boli fakt super. Takže my sme boli s výletom maximálne spokojní, unavení, ale všetko sme prežili. Ďakujeme za výlet!"

IVANA A DUŠAN, Slovensko

***

 

Naši Jamajskí spolupracovníci

 

Politici, majitelia aeroliniek, majitelia hotelov, penziónov, i najlepší Jamajskí špecialisti na vybrané túry
 

jamajkanita

Počas Vašich zájazdov na Jamajke sa stretávate s mnohými ľuďmi, ktorí takisto patria do teamu Jamajkanita, hoci len ako externí spolupracovníci. Sú to ľudia, ktorých ste si obľúbili a píšete nám svoje pozitívne skúsenosti s nimi vo Vašich recenziách. Poctivo a dôkladne sme vybrali tých najlepších ľudí od fachu, ktorí nám pomáhajú robiť Vašu dovolenku na Jamajke skutočne bezkonkurenčne dokonalou a sme im za to, samozrejme, vďační.

Či už je to Trevor, Delroy, Glendon, Prince Imani, Icah, Carlos, Jaedon, William, Vanessa, Sean di Boss, Dane di Blood, Empress, Sudden, Mark, Ansell, Despacito, Ian, Moureen, Diana, Tyshauna, Ala, Iku, Devon, Kirk, Aris, či Ganja King... 

Na ich mená si spomeniete, keď s týmito skvelými ľuďmi budete tráviť nezabudnuteľné chvíle počas našich výletov po Jamajke.

 

Aj Vy chcete ŽIŤ A PRACOVAŤ NA JAMAJKE ? 7 šokujúcich faktov, ktoré Vám otvoria oči

Prečítajte si článok OD KRIMINÁLNIKOV U GUVERNÉROVI

A pozrite si naše 3 KNIHY O JAMAJKE, ktoré si treba prečítať ešte pred Jamajkou