Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajkanita

NAJČÍTANEJŠIE SÚVISIACE ČLÁNKY

KTO VLASTNE SME?

www.jamajkanita.sk/kto-vlastne-sme/

Jamajka recenzie  

AKO SOM SA K TOMUTO VLASTNE DOSTALA?

www.jamajkanita.sk/ako-som-sa-k-tomuto-dostala/

Nita Kimuri Jamajka

ČLÁNKY O JAMAJKANITA V MÉDIÁCH

www.jamajkanita.sk/clanky-o-nas-v-mediach/

Jamajkanita Nita Kimuri Jamajka

NA AKÝCH AUTÁCH VÁS VOZÍME?

www.jamajkanita.sk/nase-vlastne-auta-na-jamajke/

JE JAMAJKA BEZPEČNÁ DESTINÁCIA?

www.jamajkanita.sk/jamajka-bezpecnost-kriminalita/

Jamajka bezpečnosť kriminalita

 

VÝLETY 

NETRADIČNÉ, NEZABUDNUTEĽNÉ!

 
 

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI TÝM, ČO VÁM PONÚKAJÚ CESTOVKY A TÝM, ČO VÁM PONÚKA JAMAJKANITA? 

 

Presne taký ako je rozdiel medzi dovezenými nalakovanými nastriekanými jablkami zo supermarketu a originál voňavými šťavnatými jablkami bez chémie z vlastnej záhradky  

Chcete dostať to, čo majú všetci, alebo niečo

JEDINEČNÉ ???

 

Jamajka low cost Jamaica výlety

PONÚKAME VÁM EXKLUZIVITU. ZAŽIJETE OVEĽA VIAC, NEŽ JE NAPÍSANÉ NA TEJTO STRÁNKE - ABY NAŠE EXKLUZÍVNE MIESTA NEMOHLI INÍ SKOPÍROVAŤ (ako sa snaží istá Česká novovzniknutá agentúra), POVIEME VÁM O NICH OSOBNE PRIAMO NA JAMAJKE.

 

MÁME NAJŠIRŠIU PONUKU NEKOMERČNÝCH UNIKÁTNYCH VÝLETOV ZO VŠETKÝCH TOUROPERÁTOROV! MALÉ SKUPINY. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP. 98% SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV.

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI JAMAJSKÝMI ŠPECIALISTAMI NA VYBRANÉ TÚRY.

Jamajka low cost Jamaica

Ak dovolenkujete v krajine "dreva a vody", je veľký rozdiel mať "fajn dovolenku" alebo "mať najlepšiu dovolenku svojho života". 

Na rozdiel od všetkých ostatných touroperátorov my Vám ukazujeme SKUTOČNÚ tvár Jamajky - v talóne máme množstvo nekomerčných, neturistických atrakcií, kde belochov nestretnete ako je rok dlhý a o ktorých cestovky častokrát vôbec netušia (a mnohokrát o nich netušia dokonca ani samotní Jamajčania!). Atrakcie, ktoré vám svojou jedinečnosťou vyrazia dych! Atrakcie, ktoré čakajú iba na Vás, priatelia! Cestovky a touroperátori umelo vytvorili komerčné atrakcie - my ideme tam, čo vzniklo prirodzene.

Kapacity na vybrané túry a miesta máme striktne limitované - snažíme sa totiž aspoň pár posledných rajských miest na Jamajke udržať mimo komercie = záplava zvedavých turistov by tieto milé príjemné miestečka zničila raz a navždy. Takže prosíme o rešpektovanie tohto nášho snaženia.  

 

VŠETKY NAŠE TÚRY SÚ ANIMAL FRIENDLY.

Ak divoké zvieratá ako sú papagáje, leguány, hady a krokodíly umiestnené v komerčných atrakciách KAŽDÝ DEŇ 365 DNÍ ROČNE deň kvôli spoločným fotografiám nadrapuje 200-300 turistov, je to pre tieto zvieratá neprirodzené a útrapné, rovnako ako keď sa fotíte s nadrogovanými šelmami, či opičkami v Ázii. Zvieratá sú letargické, svoj boj už definitívne vzdali...

Všetci členovia JAMAICANITA pochádzame z rodín, kde v nás rodičia odmalička pestovali cit a súcit k nemým tváram. Preto organizujeme len ANIMAL FRIENDLY tours - pre turistov, ktorí zdieľajú podobné hodnoty ako Jamaicanita. Nasledujte nás a my Vám počas našich rôznych túr ukážeme divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí - vo voľnej prírode. Spokojné a šťastné. 

 

FOTOGALÉRIA Z NAŠICH TÚR TU: 

www.jamajkanita.sk/jamajka-recenzie-vy-a-my/

RECENZIE Z NAŠICH TÚR TU:

www.jamajkanita.sk/jamajka-dovolenka-recenzie/

 

UPOZORNENIE PRE ZÁUJEMCOV O VÝLETY
 Všetky naše výlety sú dostupné len pre našich klientov v rámci našich vlastných zájazdov a nie ako fakultatívne výlety pre širokú verejnosť. KONKRÉTNE INFORMÁCIE O JEDNOTLIVÝCH ATRAKCIÁCH - ich názov, lokalitu, časovú a cenovú dostupnosť - POSKYTUJEME LEN NAŠIM ZÁVäZNÝM KLIENTOM. 
Nevyjadrujeme sa k otázkam ostatných turistov týkajúcich sa možnosti výletov na Jamajke. Ďakujeme za porozumenie.

 

AKTUÁLNA NOVINKA NA NOVÚ SEZÓNU : 

NAJKRIMINÁLNEJŠIE JAMAJSKÉ GHETTO

www.youtube.com/watch?v=0FNzMx0nIxM

 

levné Výlety do Jamajského Kingstonu
 

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/kingston-blue-mountains/

 

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/specialne-vylety/

 

výlety do Black River

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/black-river/

 

Negril výlety

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/negril/

 

výlety do Montego Bay

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/montego-bay/

 

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/svadobne-cesty-a-narodeninove-party/

 

www.jamajkanita.sk/jamajka-festivaly-sviatky-akcie/

 

Mnohí turisti po zlých skúsenostiach so sprievodcami cestoviek kontaktujú nás – PREČO? 

Z jednoduchého dôvodu: sprievodca, ktorý sprevádza  viac než 10 ľudí, sa Vám nikdy nebude individuálne venovať toľko, čo my, keďže my so sebou nikdy neberieme viac než 7 turistov. Riadime sa zásadou – turista, náš pán – a čím menej ľudí v skupine, tým lepšie sa dá uplatniť individuálny prístup. Každý turista má vlastné očakávania a nároky, preto zosúladiť masu ľudí do jedného súrodého celku je nemožné. My prispôsobujeme zájazd potrebám a nárokom našich turistov a nepridržiavame sa striktne rámcového programu – skrátka, ak sa Vám niekde páči, pobudneme tam dlhšie a nebudeme Vás hnať ako štvavú zver, ako je to zaužívané pri zájazdoch, organizovaných cestovnými kanceláriami. Program zájazdu vieme flexibilne prispôsobiť „za pochodu“ podľa Vášho želania. Navyše, sprievodcovia z cestoviek sa Jamajky boja a ani sami sa neodvážia navštíviť mnohé inkriminované miesta, kam Vás bežne vodíme my.

Radi budeme k dispozícii aj Vám!