Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

jamajka ocho rios vylety

 

Čo ste netušili o Ocho Rios? Šokujúce fakty, o ktorých Slováci a Česi nevedia !

 

 
 

BEZPEČNOSŤ : 92 % - SPRIEVODCA NIE JE POTREBNÝ!

OBĽÚBENOSŤ TURISTAMI : 20 %
 
 
NAŠICH TURISTOV SEM NEPOSIELAME, ANI TU NEORGANIZUJEME ŽIADNE VÝLETY
 
 
 

 DENNE tu kotvia obrovské výletné lode, ktoré vyložia 7000 turistov denne! Všetky atrakcie v blízkom okolí sú KOMERČNÉ a non-stop preplnené, a mestá Ocho Rios a Falmouth už so skutočnou Jamajkou dávno nemajú nič spoločné. Navyše, ceny tovarov (napr. suvenírov) a služieb (napr. taxíky) sú tu oveľa vyššie než kdekoľvek inde na Jamajke. Preto sa radšej vyhnite zbytočnému sklamaniu. 

 

NEPREHLIADNITE !
Megaturistické atrakcie ako sú DOLPHIN COVE a SWAMP SAFARI NEROBÍME, nakoľko nepodporujeme trápenie zvierat. Ďalšie megaturistické atrakcie takisto non-stop preplnené davmi turistov ako je MYSTIC MOUNTAINS, DUNN´S RIVER FALLS, či NINE MILE takisto NEROBÍME. Ďakujeme za porozumenie. 

Jamajka Ocho Rios Dunn´s River Falls

Jamajka Dunn´s River Falls

 

Ak divoké zvieratá ako sú papagáje, leguány, hady a krokodíly umiestnené v komerčných atrakciách v blízkosti Ocho Rios a Falmouthu KAŽDÝ DEŇ 365 DNÍ ROČNE deň kvôli spoločným fotografiám nadrapuje 200-300 turistov, je to pre tieto zvieratá neprirodzené a útrapné, rovnako ako keď sa fotíte s nadrogovanými šelmami, či opičkami v Ázii. Zvieratá sú letargické, svoj boj už definitívne vzdali...

Jamajka výlety atrakcie

low cost Jamaica

Jamajka swamp safari villageJamajka swamp safari village

Takéto dovolenkové fotografie, pri ktorých trpia zvieratá, sa nám nezdajú byť ani "krásne", ani "zlaté", ani "obdivuhodné"...

Všetci členovia JAMAJKANITA pochádzame z rodín, kde v nás rodičia odmalička pestovali cit a súcit k nemým tváram. Preto organizujeme len ANIMAL FRIENDLY tours - pre turistov, ktorí zdieľajú podobné hodnoty ako Jamaicanita. Nasledujte nás a my Vám počas našich rôznych túr ukážeme divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí - vo voľnej prírode. Spokojné a šťastné. Inými slovami - ďaleko od Ocho Rios a Falmouthu.