Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

zika virus

KOMÁRE A MUŠKY V CELOM KARIBIKU SÚ POMERNE NEBEZPEČNÉ

5 NAJČASTEJŠÍCH SEXUÁLNE PRENOSNÝCH CHORôB MEDZI JAMAJČANMI: 

HPV, Genitálny herpes, Trichomoniáza, Kvapavka a Chlamýdie

JAMAJKA ZDRAVIE

 

Jamajka zdravie

 

Zákerné choroby ako cholera, malária alebo tuberkulóza, boli kedysi na Jamajke metlou ľudstva. No v dôsledku lepšej výživy a celej rady lekárskych a hygienických opatrení boli tieto nebezpečenstvá natrvalo zažehnané. Veľmi rozšírenými sú však rôzne infekcie. Najviac je takých, ktoré spôsobuje kontakt s jedovatými morskými živočíchmi a taktiež infekcií, prenášaných sexuálnym stykom, ktorých následkom sú pohlavné choroby. Preto treba byť vždy opatrný a dbať o prevenciu.

JAMAJKA je dnes moderná krajina s takmer nulovým výskytom tropických chorôb a preventívne očkovania NEPOTREBUJETE. Najčastejšími zdravotnými problémami býva vyčerpanosť v dôsledku dehydratácie, úpal a pohlavné zápaly a infekcie.

jamajka vírus zika

NAJNOVŠÍM STRAŠIAKOM PRE DOVOLENKÁROV JE ZIKA VÍRUS - o všetkých podrobnostiach a nebezpečenstvách, súvisiacich s týmto vírusom, podrobne informujem všetkých mojich klientov v ITINERÁRI v bode č.5:

Voda – hygienicky nezávadná a pitná. Nie je potrebné kupovať fľaškovú vodu, nakoľko je z rovnakého zdroja ako tá z vodovodných kohútikov.

Takisto hygiena miestnych jedál má vysoký štandard – hnačky ani virózy Vám nehrozia

ODPORÚČAM vziať si so sebou tieto lieky:

ACYLPIRÍN, IBALGIN, ZODAC, ČIERNE UHLIE, FENISTIL GEL – radšej 2 ks, ak by Vás náhodou popŕhlila medúza, a REPELENTNÚ INDULONU.

KRÉMY NA OPAĽOVANIE si NEBERTE ŽIADNE!!! V Karibiku tie naše nie sú účinné a na JAM kúpite max. kvalitné za 8 – 10 USD.

dôsledky neuváženého opaľovania bývajú vskutku tragikomické!!! :-)