Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

internetové připojení na Jamajce a sim karty do mobilu Digicel

 

Internet, wifi a SIM-karty na Jamajke

 

V dnešných časoch je už internetové pripojenie vo svete prirodzenou potrebou každého cestovateľa a dovolenkára. Ľudia aj počas svojich ciest chcú byť v kontakte so svojimi blízkymi, informovať ich, že sú v poriadku a v bezpečí, zdieľať s nimi svoje dovolenkové zážitky prostredníctvom fotografií a videí cez sociálne siete a byť skrátka v dosahu.

Na Jamajke fungujú Americké typy zásuviek

 

Wi-fi nájdete vo väčšine lepších ubytovní (guest housoch a hoteloch) a reštauráciích a fastfoodoch, aj keď treba rátať s tým, že v mnohých je internet veľmi pomalý, resp. vypadáva. V Kingstone, v Negrile, v Montego bay a v Black River sú aj menšie internetové kaviarne s počítačmi, kde sa môžete pripojiť už od 150 JD / 15 minút. Vo väčšine miest nájdete aj štátne knižnice, kde je internetové pripojenie už od 1 USD za 30 minút. 

Ak potrebujete surfovať na rýchlom internetovom pripojení, doporučujeme Vám kúpiť si Digicel Jamajskú SIM kartu s predplateným programom. 

Najobľúbenejším je program za 2.000 JD (cca 16 Eur), v ktorom máte 4 GB Internet, 2000 minút volania do Jamajských sietí na 28 dní. Väčšine cestovateľov takýto program bohato stačí a sú s ním maximálne spokojní. 

Jamajská sim karta do telefónu

***

internet na Jamajke Jamajská sim karta do mobilu

 

interetové pripojenie na Jamajke