Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

MÁME NAJLACNEJŠIE A NA ZÁŽITKY NAJBOHATŠIE ZÁJAZDY NA TRHU ! 

AŽ 80 % NAŠICH EX  TURISTOV SA K NÁM OPAKOVANE VRACIA A IDÚ S NAMI NA ĎALŠIE ZÁJAZDY AJ V 2025 !

 

Sme rokmi a TISÍCKAMI spokojných turistov overený tour operátor ! 

Neberieme od Vás žiadne peniaze za letenky ani za zájazd vopred !

VŠETKO SI PLATÍTE SAMI - NEHROZÍ RIZIKO AKO PRI CESTOVKÁCH (že zaplatíte zájazd vopred a viac peniaze neuvidíte a zájazd sa neuskutoční)

 

jamajkanita prihláška

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

  zájazd Karibik island hopping barbados dominica  

 

mini ISLAND HOPPING zájazd 

BARBADOS + ST.LUCIA + DOMINICA

alebo
BARBADOS + TOBAGO + DOMINICA
 
alebo
BARBADOS + ST.LUCIA + TOBAGO
 
 
 
 
3 NAJKRAJŠIE MALÉ OSTROVY VÝCHODNÉHO KARIBIKU 
V 1 DOVOLENKE!!!
 
 
(resp. iba 2 ostrovy a v akejkoľvek kombinácii chcete)
 
 
EXOTICKÝ OKRUH KARIBIKOM - mini Island Hopping s Jamajkanitou za bezkonkurenčné ceny!
 
Ideálna dovolenka pre novomanželskú svadobnú cestu, ale i pre rodinky a priateľov.
 
 
island hopping barbados st lucia dominica
 
island hopping jamajkanita
 

"Okruh troma karibskými ostrovmi s Jamajkanitou sa nám veľmi páčil. Pôvodne sme chceli ísť na Jamajku, ale keď som našla možnosť ísť tento karibský okruh, hneď ma zaujal, keďže radi spoznávame nové krajiny. A bolo to dobré rozhodnutie, ďakujeme Anite za super dobrodružstvo. Každý ostrov je úplne iný, má inú atmosféru, ľudí aj prírodu.

Anitin tím tour guidov bol skvelý a vďaka nim sme za krátku dobu stihli pozrieť veľa krásnych miest a priniesli sme si kopu zážitkov. Najviac sa nám páčila príroda na Dominike a pláže na Barbadose."

 
JANKA S RODINKOU, Bratislava, Január 2023
 

"Vrelo doporučujeme! Po skúsenostiach z Jamajky, Martiniku, Dominiky a Barbadosu... je to super! neskutočná pohoda, ktorú Jamajkanita vyčaruje... o komplet program postarané s veľkou gráciou!

Netreba sa báť, žiadne bariéry, ani skryté háčiky, parádny program, perfektní sprievodcovia, komplet servis... 

Za nás TOP.. 

A pomer cena - kvalita je neskutočne pozitívna."

HELGA D. S RODINKOU, Trenčín, Február 2023

 
island hopping st.lucia barbados trinidad a tobago dominica
 

Nie je Karibik ako Karibik. Ísť na dovolenku do Karibiku pre väčšinu turistov znamená absolvovať vždy rovnaké ostrovy, rovnaké trasy, rovnaké zážitky. A vo finále majú všetci potom rovnaké fotky z rovnakých miest. 

Jamajkanita nikdy nešla touto cestou.

Odjakživa sa vyhýbam miestam, kde sa človek podkýna o davy turistov a naopak, vyhľadávam pre Vás miesta, kde nestretnete nikoho, lebo sú "od ruky" a málokomu sa tam chce merať cestu. Alebo miesta, ktoré som objavila úplnou náhodou a častokrát o nich netušia ani samotní domorodci.

Jamajka je notoricky turistický ostrov, napriek tomu tu stále máme pre Vás plno neznámych úchvatných miest, kam Vás vodíme počas Vašej dovolenky. 

Nápad robiť Vám dovolenku v rovnakom štýle aj na iných Karibských ostrovoch sa stretol s úspechom - premiérovú sezónu sme odštartovali v Januári 2023 a všetky zájazdy prebehli úspešne s Vašou veľkou spokojnosťou. 

Prvotne sme zvolili kombináciu Barbados (áno, ten je megaturistický a drahý, ale má krásne pláže, priateľskú atmosféru a hlavne sú tam z EÚ najlacnejšie priame lety) + Martinik (kvôli tomu, že sme tam mali Slovenskú sprievodkyňu, no táto až príliš európska destinácia Vás uchvátila najmenej) + Dominika (absolútny hit tohto okruhu, ktorý si Vaše sympatie získal v najväčšej miere)

Ako to už býva, počas premiérovej sezóny vždy odhalíme čo fungovať bude a čo nie, vychytáme všetky "muchy" a vylepším daný zájazd na maximum.

Inovatívne riešenia, nové možnosti, nové trasy, nové itineráre, noví sprievodcovia. 

NOVÉ KNOW HOW. That´s just Jamajkanita.

Máte pred sebou vynovený, vylepšený zájazd ISLAND HOPPING v dvoch najlepších možných kombináciách z tých absolútne najúchvatnejších ostrovo východného Karibiku - na atrakcie a zážitky bohatý romantický ostrov Svätá Lucia, či panenský, turizmom nezvalcovaný prekrásny ostrov Tobago sa v kombinácii s Dominicou, Trinidadom a Barbadosom uchádzajú o Vašu priazeň. Nech sa páči, 

DOKONALÝ ISLAND HOPPING v plnej paráde!

 
 
dovolenka v Karibiku
 
 
 

mini ISLAND HOPPING zájazd 

BARBADOS + ST.LUCIA + DOMINICA

alebo
BARBADOS + TOBAGO + DOMINICA
 
alebo
BARBADOS + ST.LUCIA + TOBAGO
 
 
 
 
vyžaduje sa, aby ste rozumeli aspoň trochu Anglicky
 
 
 
 

7 DNÍ VÝLETOV 

+

7 DNÍ RELAXU NA TOP PLÁŽACH 

alebo dohodou

 

 

ORIENTAČNÁ PRIEMERNÁ CENA

cca 1.490 Eur / os + letenky 

 

VÝHODNÉ ZĽAVY PRE VŠETKÝCH NAŠICH EX TURISTOV, 

ktorí v minulosti absolvovali niektorý z našich zájazdov

 

MINIMÁLNY POČET OSOB - 4

ak sú osoby iba 3, cena je vyššia o 70 Eur / každú os nad 15 rokov 

ak sú osoby iba 2, cena je vyššia o 150 Eur / každú os nad 15 rokov

 

STUPEŇ NÁROČNOSTI 

(po stránke fyzickej, psychickej, finančnej)

NENÁROČNÉ - STREDNE NÁROČNÉ - NÁROČNÉ

 

TERMÍNY

JANUÁR - FEBRUÁR - MAREC - APRÍL - MAJ - JÚN - JÚL - NOVEMBER - DECEMBER 

 

volíte si sami, aké vyhovujú Vám a my sa Vám prispôsobíme (pokiaľ Vami vybraný termín už náhodou nie je obsadený inými turistami)

MIN. POČET DNÍ : 10

 (môže byť kľudne viac, no nesmie byť menej)

 

UBYTOVANIE

Prekrásne vybrané hotely v top lokalitách za solídne ceny 

cca 65-130 eur/noc/izba pre 2 osoby

jamajka barbados dominica martinik okruh karibikom

 

STRAVOVANIE

 Je individuálne a NIE JE V CENE zájazdu 

Stravovanie si môžete zabezpečiť bud v hotelovej reštaurácii alebo sa stravovať kdekoľvek a akokoľvek sa Vam páči a hodí, cca 15-30 eur /deň/os

jamajka barbados dominica martinik okruh karibikom

 

VÝLETY ZAHRNUTÉ V CENE ZÁJAZDU

Výlety po úchvatných prírodných zákutiach s ohľadom na Vašu kondičku, preferencie a výšku Vášho budgetu

 

DOMINICA 

výber toho najlepšieho

Nádherné vodopády Middleham Falls - kaňon Titou Gorge kde točili Pirátov Karibiku - sírové kúpele Tikwen glochu - Indiánska dedinka kmeňa Kalinago - červené bralá Redrock Calibishe - plavba člnom po Indiánskej rieke, kde točili pirátov Karibiku - + za doplatok výlet člnom a pozorovanie veľrýb

 

BARBADOS

výber toho najlepšieho

prekrásna súkromná záhrada pána Hunteho - kontaktná rezervácia s divokými zvieratami - vláčikom po plantážnickej usadlosti St. Nicolas Abbey - rumová destiléria - rybárska dedinka Speightown - dom speváčky Rihanny - Pebbles pláž kde kúpu dostihové kone - prehliadka mesta Bridgetown - najkrajšie pláže Barbadosu

 

ST. LUCIA

výber toho najlepšieho

 krásny záliv Marigot Bay - skokani z útesu na Secret beach - vodopády neturistické v srdci džungle - čokoládovňa - výstup na horu Tet Paul a výhľad na špicaté hory Pitons - šnorchlovanie - prehliadka mesta Castries - trhovisko a miestne druhy ovocia a zeleniny

 

TOBAGO

výber toho najlepšieho

mestečko Scarborough – pevnosť Fort George – vodopády Argylle Falls – vodopády Kings Bay Falls – Flagstaff hill – Charlotteville a pevnosť Fort Cambleton – záliv Bloody Bay – Main Ridge Forest Reserve – Parlatuvier – Englishman´s bay – Castara – Moriah Silk cotton tree – Plymouth a Fort James – Turtle Bay – Grafton Bay – Mount Irvine – Buccooo reef - Store bay - Nylon pool - ostrov Robinsona Crusoa

jamajka barbados dominica martinik okruh karibikom

SPRIEVODCOVIA

Na každom ostrove vyberáme vždy tých najlepších z najlepších, aby sme mali garanciu bezproblémových túr, samozrejme, treba brať do úvahy, že aj tí najlepší sú len ľudia a sem tam aj oni môžu urobiť nejakú chybu. Snažíme sa však všetci na maximum, aby Vaša dovolenka s nami bola čo najlepšia.

island hopping barbados dominica trinidad tobago zajazd

DAVID, TOBAGO - v anglickém jazyku

"Děkujeme, Tobago absolutně Top, nádherné místo, výlet s Davidem úplně famózní a průvodce David naprosto luxusní 

skvělý, ukázal nám cely ostrov  . krasna a pro mě srozumitelná angličtina, vše ná, ukázal, doporučil, vysvětlil, objel cely ostrov, vše fotil, toho můžete vřele doporucovat dal! jinak Tobago nejkrásnější ostrov na jakem jsem kdy byla a jela bych sem klidně znovu"

PAVLÍNA s rodinou, Česká republika

 

LOUIS, ST.LUCIA - v anglickém jazyku

 
"Díky tour guidovi Louisovi jsme na Svaté Lucii trošku přičichli k mentalitě místních lidí a velmi jsme ocenili místa, které nám Louis ukázal. Sami by jsme neměli šanci takové místa najít. Mí kluci nakonec program na Svaté Lucii hodnotili tak, že nejlepší byla místa, která nám ukázal právě Louis.
 
Také hospůdky , které jste nám vybrali, byly super. úplně největší zážitek ale byl když nás Louis vzal na vodopády do džungle, to nám žádný guide book neukázal, takže i  díky jemu , potažmo Vám. Myslím že i jiná místa bychom nechytili, doprava v jižní části Lucie byla kapku složitější takže tour s naším průvodcem zpětně mega oceňuji, moji kluci Luise hrozně žrali a když ještě více  dospěje bude to pan průvodce !"
 
 
MARTINA s rodinou, Česká republika
 
 
 
dominica island hopping

SHAY, DOMINICA - v anglickém jazyku

"Tour guide Shay je parádny týpek, bol úplne perfektný, veľmi komunikatívny a veselý. Snaží sa poradiť, so všetkým pomôcť, s týmto tg je to fakt výhra, je veľmi pohodový, je veľmi zlatý, zábavný, takže sme absolutne spokojní, výlety s ním boli úplne parádne. Dominica je úžasná, tam by sme boli ešte kľudne ostali aj dlhšie."

HELGA S RODINKOU, Slovensko

Jamajka recenzie

Jamajka zájazd dovolenka

 

 

ITINERÁR PÍŠEM KAŽDĚMU ORIGINÁL NA MIERU !

jamajka vylety

"Už počas príprav na dovolenku, vyberaní ubytovania, lokalít a miest, ktoré sme chceli navštíviť, nám pani Anitka dala neskutočne veľa informácií. Tým, že táto destinácia bola pre nás úplne nová, mali sme veľa otázok. Ale na všetky otázky, či ešte pred cestou alebo už počas dovolenky nám odpovedala vždy veľmi rýchlo. A to aj vtedy, keď mnohé z nich už boli popísané v podrobnom itineári, ktorý sme „nafasovali“ pred cestou.
 
A teda itinerár.... Bol fakt vyčerpávajúci, ako cestovateľský bedeker.... Bolo tam veľa užitočných informácií  o výletoch, o doprave medzi jednotlivými mestami alebo taxíkmi v meste, o jedlách, o bezpečnosti, skratka o všetkom. Vďaka týmto informáciám sme nemali problém. Aj napriek všetkým týmto podrobným informáciám sa však občas našlo niečo, čo prekvapilo, ale vždy sme hneď dostali rýchle rady, tipy a online pomoc ...
 
 
Takže ak to mám zhrnúť...
 
**Perfektne a podrobne spísaný itineár na cestu s množstvom informácií, rád a tipov...
 
**Rýchla  „online podpora“, rýchle odpovede a rady od Anitky na všetky naše otázky už aj počas pobytu,  keď nás tam niečo zaskočilo, alebo sa vyskytol nejaký problém
 
**Žiadna tlupa turistov ako pri CK, a teda sa program prispôsoboval nám a nie mi programu...
 
**Množstvo výletov a atrakcií, z ktorých sme sa ani nevedeli rozhodnúť čo vybrať, čo uprednostniť ...
 
Ďakujeme za všetko, Anitka."
 
MILOŠ B., Slovensko
 

 

 

 
VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE 
 
 

LETENKY

Let z Viedne s iba 1 krátkym prestupom

od 590 eur

letenky si zaobstarávate svojpomocne

 

PREPRAVA MEDZI OSTROVMI

Loďou a / alebo Letecky

jamajka barbados dominica martinik okruh karibikom