Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAICANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

TIETO MIESTA NA JAMAJKE SKRÁTKA MUSÍTE VIDIEŤ!

NETRADIČNÉ, NEZABUDNUTEĽNÉ!

 
 
 

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI TÝM, ČO VÁM PONÚKAJÚ CESTOVKY A TÝM, ČO VÁM PONÚKA JAMAJKANITA? 

 

Presne taký ako je rozdiel medzi dovezenými nalakovanými nastriekanými jablkami zo supermarketu a originál voňavými šťavnatými jablkami bez chémie z vlastnej záhradky  

Chcete dostať to, čo majú všetci, alebo niečo

JEDINEČNÉ ???

 

Byť na dovolenke na Jamajke a ísť na výlet napr. na loďku s preskleným dnom, na Treasure Beach, vodopády Dunn´s River Falls, do Bob Marleyho múzea, či do baru Rick´s Café je také "výnimočné" asi ako keby ste šli do lesa a stretli na ceste mravce... ( = na také výlety chodí každý kto je na Jamajke)
 
JAMAJKANITA Vám však vždy ponúka niečo naozaj JEDINEČNÉ !
 
 
 
 

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI JAMAJKANITA A CESTOVKAMI? 

Čítajte TU: www.jamajkanita.sk/rozdiel-medzi-nami-a-cestovkami/

 
NIEČO VÁM PREZRADÍME... 
Cestovky nepoznajú Jamajku ani náhodou! 
Za drahé peniaze ťahajú turistov, prahnúcich po zážitkoch, 
na KOMERČNÉ, TURISTAMI ZAMORENÉ atrakcie, kde je to samá biela tvár.. 

Jamajka low cost Jamaica výlety

PONÚKAME VÁM EXKLUZIVITU. ZAŽIJETE OVEĽA VIAC, NEŽ JE NAPÍSANÉ NA TEJTO STRÁNKE - ABY NAŠE EXKLUZÍVNE MIESTA NEMOHLI INÍ SKOPÍROVAŤ (ako sa snaží istá Česká novovzniknutá agentúra), POVIEME VÁM O NICH OSOBNE PRIAMO NA JAMAJKE.

 

MÁME NAJŠIRŠIU PONUKU NEKOMERČNÝCH UNIKÁTNYCH VÝLETOV ZO VŠETKÝCH TOUROPERÁTOROV! MALÉ SKUPINY. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP. 98% SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV.

SPOLUPRACUJEME S NAJLEPŠÍMI JAMAJSKÝMI ŠPECIALISTAMI NA VYBRANÉ TÚRY.

Jamajka low cost Jamaica

Ak dovolenkujete v krajine "dreva a vody", je veľký rozdiel mať "fajn dovolenku" alebo "mať najlepšiu dovolenku svojho života". 

Na rozdiel od všetkých ostatných touroperátorov my Vám ukazujeme SKUTOČNÚ tvár Jamajky - v talóne máme množstvo nekomerčných, neturistických atrakcií, kde belochov nestretnete ako je rok dlhý a o ktorých cestovky častokrát vôbec netušia (a mnohokrát o nich netušia dokonca ani samotní Jamajčania!). Atrakcie, ktoré vám svojou jedinečnosťou vyrazia dych! Atrakcie, ktoré čakajú iba na Vás, priatelia! Cestovky a touroperátori umelo vytvorili komerčné atrakcie - my ideme tam, čo vzniklo prirodzene.

Kapacity na vybrané túry a miesta máme striktne limitované - snažíme sa totiž aspoň pár posledných rajských miest na Jamajke udržať mimo komercie = záplava zvedavých turistov by tieto milé príjemné miestečka zničila raz a navždy. Takže prosíme o rešpektovanie tohto nášho snaženia.  

 

VŠETKY NAŠE TÚRY SÚ ANIMAL FRIENDLY.

Ak divoké zvieratá ako sú papagáje, leguány, hady a krokodíly umiestnené v komerčných atrakciách KAŽDÝ DEŇ 365 DNÍ ROČNE deň kvôli spoločným fotografiám nadrapuje 200-300 turistov, je to pre tieto zvieratá neprirodzené a útrapné, rovnako ako keď sa fotíte s nadrogovanými šelmami, či opičkami v Ázii. Zvieratá sú letargické, svoj boj už definitívne vzdali...

Všetci členovia JAMAICANITA pochádzame z rodín, kde v nás rodičia odmalička pestovali cit a súcit k nemým tváram. Preto organizujeme len ANIMAL FRIENDLY tours - pre turistov, ktorí zdieľajú podobné hodnoty ako Jamaicanita. Nasledujte nás a my Vám počas našich rôznych túr ukážeme divoké zvieratá v ich prirodzenom prostredí - vo voľnej prírode. Spokojné a šťastné. 

 

POTREBUJETE SPOĽAHLIVÉ RADY OHĽADOM JAMAJKY?

Objednajte sa na telefonické poradenstvo s našim expertom! 

TU: www.jamajkanita.sk/jamajka-dovolenka/objednaj-si-konzultaciu-s-expertom/

 

FOTOGALÉRIA Z NAŠICH TÚR TU: 

www.jamajkanita.sk/jamajka-recenzie-vy-a-my/

RECENZIE Z NAŠICH TÚR TU:

www.jamajkanita.sk/jamajka-dovolenka-recenzie/

 

UPOZORNENIE
Rezerváciu výletov požadujeme nahlasovať min.10 dní VOPRED.

 

 

levné Výlety do Jamajského Kingstonu
 

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/kingston-blue-mountains/

 

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/specialne-vylety/

 

výlety do Black River

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/black-river/

 

Negril výlety

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/negril/

 

výlety do Montego Bay

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/montego-bay/

 

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/svadobne-cesty-a-narodeninove-party/

 

 

Mnohí turisti po zlých skúsenostiach so sprievodcami cestoviek kontaktujú nás – PREČO? 

Z jednoduchého dôvodu: sprievodca, ktorý sprevádza  viac než 10 ľudí, sa Vám nikdy nebude individuálne venovať toľko, čo my, keďže my so sebou nikdy neberieme viac než 7 turistov. Riadime sa zásadou – turista, náš pán – a čím menej ľudí v skupine, tým lepšie sa dá uplatniť individuálny prístup. Každý turista má vlastné očakávania a nároky, preto zosúladiť masu ľudí do jedného súrodého celku je nemožné. My prispôsobujeme zájazd potrebám a nárokom našich turistov a nepridržiavame sa striktne rámcového programu – skrátka, ak sa Vám niekde páči, pobudneme tam dlhšie a nebudeme Vás hnať ako štvavú zver, ako je to zaužívané pri zájazdoch, organizovaných cestovnými kanceláriami. Program zájazdu vieme flexibilne prispôsobiť „za pochodu“ podľa Vášho želania. Navyše, sprievodcovia z cestoviek sa Jamajky boja a ani sami sa neodvážia navštíviť mnohé inkriminované miesta, kam Vás bežne vodíme my.

Radi budeme k dispozícii aj Vám!