Vyhľadávanie

Kontakt

NITA KIMURI

info@jamajkanita.sk

FOTOGALÉRIA KLIKNI TU:

www.jamajkanita.sk/vy-a-my/

jamajka poznávací zájazd

FOTKY AKO BONUS! 

POČAS NAŠICH TÚR VÁS FOTÍME A KRÁSNE FOTOGRAFIE Z VAŠICH VÝLETOV DOSTÁVATE OD NÁS AKO BONUS! 

NEMUSÍTE SA O NIČ STARAŤ... UŽÍVAJTE SI NAŠE TÚRY... KOCHAJTE SA KRÁSNYM PROSTREDÍM... NEMUSÍTE SA ZDRŽIAVAŤ ROBENÍM FOTIEK... ZABUDNITE NA MOBIL AJ NA FOŤÁK - MY SME NA FOTENIE NAŠICH TURISTOV ZVYKNUTÍ A RADI TO UROBÍME ZADARMO AJ PRE VÁS! ;-) 

VEĽA NAŠICH FOTIEK VIDÍTE AJ VO FOTOGALÉRII "VY A MY"

www.jamajkanita.sk/vy-a-my/

VLASTNÉ AUTÁ

 

VOZÍME VÁS KOMFORTNE!

Najobľúbenejší zájazd na Jamajku je Capuccino

NAJOBĽÚBENEJŠÍ ZÁJAZD VŠETKÝCH TURISTOV !

 

Capuccino je pre tých, ktorí radi spájajú príjemné s ešte príjemnejším – v tomto prípade poznávanie so sladkým ničnerobením. Nehrozí nuda, no topánky si určite nezoderiete. Ideálny zájazd pre každého, kto ide na Jamajku po prvý raz a chce spoznať SKUTOČNÚ JAMAJKU

Dozviete sa VŠETKO o histórii Jamajky, prírode (faune a flóre, vrátane pikošiek), Jamajčanoch (ich rôznorodosti, mentalite, túžbach, starostiach a bežnom živote vrátane pikošiek), kultúre a tradíciách (vrátane Rastafari, o ktorom vieme absolútne všetko, vrátane pikošiek), rôznych zaujímavostiach, o ktorých sa nedozviete ani z kníh/internetu, ani od cestoviek...

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM + 1 TÝŽDEŇ RELAX NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI (resp. skrátená 10-dňová verzia)

 

Keď si pozriete na internete ponuky rôznych (známych aj neznámych z celého sveta) cestoviek, zistíte, že za iba *7 Dňový* poznávací okruh JAM Vám ukážu max. 10 TURISTICKÝCH KOMERČNÝCH atrakcií od 890 eur + letenka! Takže, stále platí, že MÁME NAJKVALITNEJŠIU PONUKU ZA NAJNIŽŠIE MOŽNÉ CENY ZO VŠETKÝCH (a to preto, že berieme najnižšie provízie zo všetkých - pretože my si takýto luxus môžeme skrátka dovoliť  ) A VÁM ŠETRÍME PENIAZE A UKAZUJEME VÁM KOMPLET CELÚ JAMAJKU - SKUTOČNÚ, NEKOMERČNÚ, NETURISTICKÚ!

VYUŽITE SKVELÚ MOŽNOSŤ 10% ZĽAVY NA VŠETKY HOTELY V RÁMCI CAPUCCINO A PLAŤTE EŠTE MENEJ!!!!

 

jamajkanita

jamajkanita nita kimuri

PONÚKAME VÁM EXKLUZIVITU. ZAŽIJETE OVEĽA VIAC NEŽ JE NAPÍSANÉ NA TEJTO STRÁNKE - ABY NAŠE EXKLUZÍVNE MIESTA, KAM VÁS ŽIADNI INÍ TOUROPERÁTORI NIKDY NEZOBERÚ, NEMOHLI INÍ SKOPÍROVAŤ, POVIEME VÁM O NICH OSOBNE ;-)

jamajkanita

 

 

NAŠE KAPACITY NA ZÁJAZD CAPUCCINO SÚ KAŽDOROČNE NA 60% VYPREDANÉ UŽ OD MÁJA POLROKA DOPREDU - NOVEMBER 2018 a MAREC 2019 UŽ MÁME VŠETKY KAPACITY PLNE OBSADENÉ A NEPRIJÍMAME ŽIADNE OBJEDNÁVKY. 

ZÁUJEMCOV O NAŠE SLUŽBY POČAS ŠPIČKY SEZÓNY V OBDOBÍ DECEMBER - APRÍL PROSÍME ZAREGISTROVAŤ SA NAJNESKôR DO 30.9.2018 NA ČAKACIU LISTINU DO PORADOVNÍKA (PLATÍ SA ZÁLOHA 99 EUR /osobu nad 15 rokov /14 dňový pobyt a ZÁLOHA 79 EUR /osobu nad 15 rokov /10 dňový pobyt - táto suma Vám je následne odrátaná z celkovej ceny zájazdu CAPUCCINO = 879 eur - 99 eur  alebo 739 eur - 79 eur)

MÁTE TAK NAŠU GARANCIU, ŽE BUDEME MAŤ PRE VÁS MIESTA A NAŠE SLUŽBY VÁM BUDÚ NA 100% POSKYTNUTÉ. 

ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE A PRAJEME VÁM VYDARENÚ DOVOLENKU! ;-) 

Kontaktujte nás