Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Spol. JAMAJKANITA Vám je v novej sezóne opäť k dispozícii - BEZ PROBLÉMOV A BEZ KOMPLIKÁCIÍ 

Vám zabezpečujeme plnohodnotnú dovolenku vrátane všetkých našich výletov. Stačí sa prihlásiť do nášho poradovníka (formulár dolu pod textom)

Platí sa vopred len 30 eur/os plan-to-go poplatok

www.jamajkanita.sk/jamajka-zajazdy/poplatky-a-storno-poplatky/

 

všetko ostatné si platíte priamo v destinácii počas zájazdu.

Plus kupujete si letenku (aerolinky vracaju peniaze ak je situácia vážna)

Pripoistenie za 27 eur je nutné pre prípad, že by ste let zrušili Vy.

Čiže ak vypukne korona, neprichádzate o žiadne veľké sumy - iba 30 eur plan to go poplatok je nevratný.

Ďalej sa pri všetkých našich zájazdoch platí organizačný poplatok 149 e/os, keďže nežijeme len z lásky a zo vzduchu a je to naša provízia za organizáciu od A po Z. Doteraz sa vždy (zajazdy Jamajka, Panama..) platil vopred, no teraz keďže je situácia aká je, tak sa platí 7 dní pred odletom, kedy sú si už ľudia istí, že poletia.

Letenky sú bod č. 1, keďže tí, ktorí už majú letenky, majú u nás aj rezervované miesta. Bez leteniek nedržíme miesta (podotýkame ale, že nemáme od aeroliniek žiadne provízie)

jamajka poznavaci zajazd

Najpredávanejší poznávací zájazd na Jamajku v SR a ČR v 2018 aj v 2019 !

 

"Jamajka geniální!!! Užili jsme si dovču na 100% a jsme vážně rádi, že jsme nešly s nějakou CK, ale s tebou Jamajkanito, protože to fakt nemělo chybu a poznali jsme na Jamajce takový místa, že fakt prostě TOP!!! Líp bychom skutečnou tvář Jamajky nespoznaly, fakt klobouk dolu a obrovské DĚKUJEME! Myslíme, že jiná možnost jak poznat Jamajku než s Jamajkanitou NEEXISTUJE."

PETRA D. A JANA H. 

Jamajka dovolenka šikovne a lacno

LETY Z VIEDNE S 1. PRESTUPOM  od 539  Eur

Termíny: NOVEMBER 2021 - APRÍL 2022

Capuccino je pre tých, ktorí radi spájajú príjemné s ešte príjemnejším – v tomto prípade poznávanie so sladkým ničnerobením. Nehrozí nuda, no topánky si určite nezoderiete. Ideálny zájazd pre každého, kto ide na Jamajku po prvý raz a chce spoznať SKUTOČNÚ JAMAJKU.

NETURISTICKÉ ATRAKCIE. NETURISTICKÉ PLÁŽE.

jamajka dovolenka zájazd 

CENA 1.397 Eur /os/ 14 dní zahŕňa 

ubytovanie, 6 x raňajky počas výletného týždňa, dopravu, 15 výletných neturistických miest, top jamajksého tourguida, organizačný poplatok, plan-to-go-poplatok, vstupné na navštívené miesta

alebo

CENA 1.700 Eur /os/ 14 dní zahŕňa

ubytovanie, 6 x raňajky počas výletného týždňa, 8 dní x ALL INCLUSIVE stravovanie, dopravu, 15 výletných neturistických miest, top jamajksého tourguida, organizačný poplatok, plan-to-go-poplatok, vstupné na navštívené miesta

Pozrite si FOTOGALÉRIU z našich zájazdov

Prečítajte si RECENZIE našich turistov

Jamajka mapa Jamajky

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM 

+ 1 TÝŽDEŇ RELAX NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI

ubytovanie v komfortných hoteloch (počas prvého týždňa v hoteli Kingstone vrátane raňajok, ďalší týždeň v hoteli na najkrajšej pláži buď s individuálnym stravovaním mimo hotela alebo s možnosťou All inclusive stravovania)

Jamajka poznávací zájazd

Ak ste rodený pesimista, milujete nóbl hotely, turistické atrakcie a Vaša fyzička nie je práve najlepšia, naše zájazdy by Vás určite sklamali. Sú výhradne pre skutočných dobrodruhov plných entuziazmu a športového ducha, ktorí nemajú s ničím problém a chcú zažívať všetko možné :-)

VEKOVÁ KATEGÓRIA: min 5 - max 65 rokov, nutné byť v dobrej kondícii
TERMÍNY: kedykoľvek (okrem hurikánovej sezóny od 20. Septembra do 1. Novembra)
VÝHODY:
- jedinečné neturistické výlety, aké Vám neponúkne žiadna cestovka
  všetko za najnižšiu možnú cenu
- všetko si platíte sami priamo na ostrove - nám okrem organizačného a sprievodcovského poplatku, ktoré sú už zahrnuté v cene zájazdu, neplatíte nič viac
- malé skupinky (max. 7 osôb)
- individuálny prístup ku každému klientovi
- priateľská rodinná atmosféra
- o Jamajke vieme úplne VŠETKO - SME PROFESIONÁLNY TEAM
  (navyše veľmi vtipní a zábavní, čo už ocenili mnohí naši ex turisti! ;-) )
CENA NEZAHŔŇA:
- LETENKU (od cca 539 - 850 EUR)
- cestovné poistenie
- nadštandardné služby
- covid testy

STORNO POPLATKY 


Jamajka poznávací zájazd

Dozviete sa VŠETKO o histórii Jamajky, prírode (faune a flóre, vrátane pikošiek), Jamajčanoch (ich rôznorodosti, mentalite, túžbach, starostiach a bežnom živote vrátane pikošiek), kultúre a tradíciách (vrátane Rastafari, o ktorom vieme absolútne všetko, vrátane pikošiek), rôznych zaujímavostiach, o ktorých sa nedozviete ani z kníh/internetu, ani od cestoviek...

Jamaica Usain Bolt

Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

Keď si pozriete na internete ponuky rôznych (známych aj neznámych z celého sveta) touroperátorov, zistíte, že za iba *7 dňový* poznávací okruh Jamajkou Vám ukážu max. 10 TURISTICKÝCH KOMERČNÝCH atrakcií od 890 eur + letenka! 

Takže, stále platí, že MÁME NAJKVALITNEJŠIU PONUKU ZA NAJNIŽŠIE MOŽNÉ CENY ZO VŠETKÝCH A VÁM ŠETRÍME PENIAZE A UKAZUJEME VÁM KOMPLET CELÚ JAMAJKU - SKUTOČNÚ, NEKOMERČNÚ, NETURISTICKÚ!

 

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár