Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Na Jamajke je niečo oveľa dôležitejšie než je more, slnko, či krásna pláž. 

To "niečo" ste VY a VAŠA BEZPEČNOSŤ.

To je to jediné najdôležitejšie.

Vieme, že v týchto kovid časoch je cestovanie rizikovejšie.

Len Vám chceme povedať, že keď Vy budete pripravení prísť, 

my budeme pripravení pre Vás. 

A lepšie než kedykoľvek doteraz.

Pretože pre nás na Jamajke nie je žiadna väčšia hviezda, než ste Vy.

Spol. JAMAJKANITA Vám je v novej sezóne opäť k dispozícii - BEZ PROBLÉMOV A BEZ KOMPLIKÁCIÍ 

Vám zabezpečujeme plnohodnotnú dovolenku vrátane všetkých našich výletov. Stačí sa prihlásiť do nášho poradovníka (formulár dolu pod textom)

jamajka poznavaci zajazd

 

Najpredávanejší poznávací zájazd na Jamajku v SR a ČR v 2018 aj v 2019 !

 

"Jamajka geniální!!! Užili jsme si dovču na 100% a jsme vážně rádi, že jsme nešly s nějakou CK, ale s tebou Jamajkanito, protože to fakt nemělo chybu a poznali jsme na Jamajce takový místa, že fakt prostě TOP!!! Líp bychom skutečnou tvář Jamajky nespoznaly, fakt klobouk dolu a obrovské DĚKUJEME! Myslíme, že jiná možnost jak poznat Jamajku než s Jamajkanitou NEEXISTUJE."

PETRA D. A JANA H. 

Jamajka dovolenka šikovne a lacno

PRIAME BEZPROBLEMOVÉ LETY od 500 Eur

Termíny: MÁJ - JÚN - JÚL - AUGUST - NOVEMBER - DECEMBER 

 

LETY Z VIEDNE S 1. PRESTUPOM  od 570  Eur

Termíny: APRÍL - MÁJ - JÚN - NOVEMBER - DECEMBER

 

 

Capuccino je pre tých, ktorí radi spájajú príjemné s ešte príjemnejším – v tomto prípade poznávanie so sladkým ničnerobením. Nehrozí nuda, no topánky si určite nezoderiete. Ideálny zájazd pre každého, kto ide na Jamajku po prvý raz a chce spoznať SKUTOČNÚ JAMAJKU.

NETURISTICKÉ ATRAKCIE. NETURISTICKÉ PLÁŽE.

Hľadáte LACNÉ LETENKY NA JAMAJKU už od 525 EUR ?

Jamajka zájazd bez cestovky 

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM 

+ 1 TÝŽDEŇ RELAX NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI

Jamajka poznávací zájazd

Ak ste rodený pesimista, milujete nóbl hotely, turistické atrakcie a Vaša fyzička nie je práve najlepšia, naše zájazdy by Vás určite sklamali. Sú výhradne pre skutočných dobrodruhov plných entuziazmu a športového ducha, ktorí nemajú s ničím problém a chcú zažívať všetko možné :-)

Jamajka mapa Jamajky

VEKOVÁ KATEGÓRIA: min 15 - max 65 rokov, nutné byť v dobrej kondícii
TERMÍNY: kedykoľvek (okrem hurikánovej sezóny od 20. Septembra do 1. Novembra)
VÝHODY:
- jedinečné neturistické výlety, aké Vám neponúkne žiadna cestovka
  všetko za najnižšiu možnú cenu
- všetko si platíte sami priamo na ostrove - nám okrem organizačného a sprievodcovského poplatku, ktoré sú už zahrnuté v cene zájazdu, neplatíte nič viac
- malé skupinky (max. 7 osôb)
- individuálny prístup ku každému klientovi
- priateľská rodinná atmosféra
- o Jamajke vieme úplne VŠETKO - SME PROFESIONÁLNY TEAM
  (navyše veľmi vtipní a zábavní, čo už ocenili mnohí naši ex turisti! ;-) )
CENA NEZAHŔŇA:
- LETENKU (od cca 575 - 850 EUR)
- cestovné poistenie
- nadštandardné služby
UPOZORNENIE:  jednotlivcov sólo cestovateľov neberieme


Jamajka poznávací zájazd


Dozviete sa VŠETKO o histórii Jamajky, prírode (faune a flóre, vrátane pikošiek), Jamajčanoch (ich rôznorodosti, mentalite, túžbach, starostiach a bežnom živote vrátane pikošiek), kultúre a tradíciách (vrátane Rastafari, o ktorom vieme absolútne všetko, vrátane pikošiek), rôznych zaujímavostiach, o ktorých sa nedozviete ani z kníh/internetu, ani od cestoviek...

CAPUCCINO zahŕňa aj bonusové dychvyrážajúce výlety na úchvatné utajené miesta (ktoré nenájdete v ponuke žiadnych touroperátorov), ktoré v rámci originality našich produktov nezverejňujeme ani na tejto webstránke, ani v našich itinerároch - aby ich iní nemohli kopírovať, naši klienti sa o nich dozvedajú osobne, priamo na Jamajke.

Jamaica Usain Bolt

MOŽNOSŤ VÝBERU VÝLETOV PODĽA VLASTNÉHO ŽELANIA. 

KONEČNÁ CENA MôŽE BYŤ AJ OVEĽA NIŽŠIA, 

NAKOĽKO MNOHÍ FYZICKY NEZVLÁDAJÚ VŠETKY VÝLETY ZAHRNUTÉ V CENE + AK STE VIACERÍ NEŽ 2 OSOBY, DELÍTE SI NÁKLADY ZA TAXÍKY MEDZI VIACERÝCH

 
Jamajka dovolenka bez cestovky
 

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

 

Základný 7 dňový balík CAPUCCINO je PROGRAMOVO NAJBOHATŠÍM balíkom na trhu vôbec - počas 7 dní ste ubytovaní v našich hoteloch v Kingstone a odtiaľ každé ráno s profesionálnym sprievodcom vyrážate na túry. 

Uvidíte až 25 diametrálne úplne odlišných atraktívnych miest a zažijete obrovské kontrasty. Každý deň absolvujete celodenné nenáročné túry našimi autami, miestnymi busmi, člnmi aj peši na rôzne atraktívne viac-menej neturistické miesta, v rámci ktorých máte každý deň i možnosť oddýchnuť si a osviežiť sa počas túry (vodopády, kúpele, more, bazény). Upozorňujeme, že vzhľadom na klimatické podmienky a vysoké teploty vzduchu je tento zájazd nevhodný pre zdravotne indisponovaných alebo silne obéznych ľudí.

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/kingston-blue-mountains/

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/specialne-vylety/

Tento zájazd Vás neobmedzuje v počte dní strávených na Jamajke - pokojne si vyberte na oddych akýkoľvek plážový rezort na akýkoľvek počet dní a keď už budete mať oddychu dosť, môžete s nami vyraziť na 7 dňový maratón spoznávania skutočnej tváre Jamajky. Resp. najprv spoznávanie a potom oddych podľa Vášho vlastného výberu. Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

Jamajka zájazd dovolenka bez cestovky

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

Pokiaľ Vám vyhovuje spoznať a zažiť na Jamajke počas 14. dní čo najviac, rozšírený zájazd Capuccino "Somewhere in Jamaica" je pre Vás ako uliaty. Opustíme Kingston a vydáme sa na dobrodružnú jazdu "do neznáma" - k parádnym atrakciám totiž nevedú turistické chodníčky a často ani žiadne cesty - nepovieme Vám, kde na Jamajke sa presne nachádzajú - jednoducho Vás tam vezmeme. Mnohé z nich ležia totiž na súkromných rodinných pozemkoch (napr. na konci dvora majestátny vodopád či famózny záliv!). 

Tento zájazd zahŕňa aj základný 7 dňový balík Capuccino, po ktorom nalseduje ďalších 7 excelentných dobrodružných dní strávených s nami na cestách Jamajkou. Budeme sa napríklad brodiť džungľou i zlaňovať útes, no vážne nič náročné, zvládne každý s dobrým zdravotným stavom a aspoň priemernou kondičkou.  

 Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

Jamajka dovolenka bez cestovky jamajkanita

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

Menej výletov = viac dní na pláži. Verzia Capuccino "Wild West" Vás po absolvovaní 7 dňového výletného maratónu základného balíčka Capuccino dostane na západné pobrežie Jamajky, do Negrilu, inak povedané do turistického virvaru na jednej z najkrajších turistických pláží Jamajky. 

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/negril/

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/black-river/

Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

jamajka poznávací zájazd

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

Základný 7 dňový balík Capuccina sme rozšírili o možnosť stráviť zvyšok pobytu v takej časti Jamajky, kde sa nebudete potkýnať o iných turistov, budete viac menejdobre izolovaní a môžete si vychutnávať plnohodnotný relax a aby ste sa náhodou nenudili, na 1 deň máte naplánovaný zaujímavý celodenný výlet ;-) 

***

Keď si pozriete na internete ponuky rôznych (známych aj neznámych z celého sveta) touroperátorov, zistíte, že za iba *7 dňový* poznávací okruh Jamajkou Vám ukážu max. 10 TURISTICKÝCH KOMERČNÝCH atrakcií od 890 eur + letenka! 

Takže, stále platí, že MÁME NAJKVALITNEJŠIU PONUKU ZA NAJNIŽŠIE MOŽNÉ CENY ZO VŠETKÝCH A VÁM ŠETRÍME PENIAZE A UKAZUJEME VÁM KOMPLET CELÚ JAMAJKU - SKUTOČNÚ, NEKOMERČNÚ, NETURISTICKÚ!

Klikni na obrázky a zobrazí sa ponuka

jamajka ubytovanie

jamajka strava

jamajka doprava

jamajka vylety


Pozrite si FOTOGALÉRIU z našich zájazdov

Prečítajte si RECENZIE našich turistov

 

UPOZORNENIE PRE  ZÁUJEMCOV O ZÁJAZDY

Záujemcovia sa nám tradične každý rok nahlasujú aj rok vopred, len aby sa im ušli u nás miesta. Plus denne sa nám hlási ďalších 10-12 nových záujemcov.

PROSÍME VÁS O REŠPEKTOVANIE NAŠICH PRAVIDIEL 

V prípade seriózneho záujmu o naše služby je postup pre všetkých rovnaký - prednosť majú vždy tí, ktorí sú zapísaní v našom poradovníku


ZÁPIS DO PORADOVNÍKA =
1. PODPIS ZMLUVY 
2. ÚHRADA ZÁLOHY 149 Eur/os nad 12 r

Berieme ľudí spravodlivo po poradí v poradovníku - ak v ňom nie ste zapísaní, žiaľ, nemôžete rátať s našimi službami. A už vonkoncom nie, ak sa nám ozvete na poslednú chvíľu - pár týždňov/dní pred Vašim odletom.

ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE A TEŠÍME SA AJ NA VÁS.

 

 

ŽIADOSŤ O REGISTRÁCIU DO PORADOVNÍKA

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje:

Storno podmienky

v prípade odstúpenia od zájazdu či už zo strany cestujúceho, alebo našej

1. vrátenie zálohy vo výške 100% = 149 Eur/os kedykoľvek predtým, než obdržíte 1.polovicu itineráru 

2. vrátenie zálohy vo výške 50% = 74,50 Eur/os po tom, čo ste obdržali 1.polovicu itineráru a zároveň predtým, než by ste obdržali 2.polovicu itineráru

3. vrátenie zálohy vo výške 0% = 0 Eur/os po obdržaní 2.polovice itineráru