Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Spol. JAMAJKANITA Vám je v novej sezóne opäť k dispozícii - BEZ PROBLÉMOV A BEZ KOMPLIKÁCIÍ 

Vám zabezpečujeme plnohodnotnú dovolenku vrátane všetkých našich výletov. Stačí sa prihlásiť do nášho poradovníka (formulár dolu pod textom)

Platí sa vopred len 30 eur/os plan-to-go poplatok

www.jamajkanita.sk/jamajka-zajazdy/poplatky-a-storno-poplatky/

všetko ostatné si platíte priamo v destinácii počas zájazdu.

Plus kupujete si letenku (aerolinky vracaju peniaze ak je situácia vážna)

Pripoistenie za 27 eur je nutné pre prípad, že by ste let zrušili Vy.

Čiže ak vypukne korona, neprichádzate o žiadne veľké sumy - iba 30 eur plan to go poplatok je nevratný.

Ďalej sa pri všetkých našich zájazdoch platí organizačný poplatok 149 e/os, keďže nežijeme len z lasky a zo vzduchu a je to naša provízia za organizáciu od A po Z. Doteraz sa vždy (zajazdy Jamajka, Panama..) platil vopred, no teraz keďže je situácia aká je, tak sa platí 7 dní pred odletom, kedy sú si už ludia istí, že poletia.

Letenky sú bod č. 1, keďže tí, ktorí už majú letenky, majú u nás aj rezervované miesta. Bez leteniek nedržíme miesta (podotýkame ale, že nemáme od aeroliniek žiadne provízie)

jamajka poznavaci zajazd

Najpredávanejší poznávací zájazd na Jamajku v SR a ČR v 2018 aj v 2019 !

 

"Jamajka geniální!!! Užili jsme si dovču na 100% a jsme vážně rádi, že jsme nešly s nějakou CK, ale s tebou Jamajkanito, protože to fakt nemělo chybu a poznali jsme na Jamajce takový místa, že fakt prostě TOP!!! Líp bychom skutečnou tvář Jamajky nespoznaly, fakt klobouk dolu a obrovské DĚKUJEME! Myslíme, že jiná možnost jak poznat Jamajku než s Jamajkanitou NEEXISTUJE."

PETRA D. A JANA H. 

Jamajka dovolenka šikovne a lacno

LETY Z VIEDNE S 1. PRESTUPOM  od 539  Eur

Termíny: NOVEMBER 2021 - APRÍL 2022

 

Capuccino je pre tých, ktorí radi spájajú príjemné s ešte príjemnejším – v tomto prípade poznávanie so sladkým ničnerobením. Nehrozí nuda, no topánky si určite nezoderiete. Ideálny zájazd pre každého, kto ide na Jamajku po prvý raz a chce spoznať SKUTOČNÚ JAMAJKU.

NETURISTICKÉ ATRAKCIE. NETURISTICKÉ PLÁŽE.

 

Jamajka zájazd bez cestovky 

1 TÝŽDEŇ POZNÁVACÍ OKRUH OSTROVOM 

+ 1 TÝŽDEŇ RELAX NA NAJLEPŠEJ PLÁŽI

Jamajka poznávací zájazd

Ak ste rodený pesimista, milujete nóbl hotely, turistické atrakcie a Vaša fyzička nie je práve najlepšia, naše zájazdy by Vás určite sklamali. Sú výhradne pre skutočných dobrodruhov plných entuziazmu a športového ducha, ktorí nemajú s ničím problém a chcú zažívať všetko možné :-)

Jamajka mapa Jamajky

VEKOVÁ KATEGÓRIA: min 12 - max 65 rokov, nutné byť v dobrej kondícii
TERMÍNY: kedykoľvek (okrem hurikánovej sezóny od 20. Septembra do 1. Novembra)
VÝHODY:
- jedinečné neturistické výlety, aké Vám neponúkne žiadna cestovka
  všetko za najnižšiu možnú cenu
- všetko si platíte sami priamo na ostrove - nám okrem organizačného a sprievodcovského poplatku, ktoré sú už zahrnuté v cene zájazdu, neplatíte nič viac
- malé skupinky (max. 7 osôb)
- individuálny prístup ku každému klientovi
- priateľská rodinná atmosféra
- o Jamajke vieme úplne VŠETKO - SME PROFESIONÁLNY TEAM
  (navyše veľmi vtipní a zábavní, čo už ocenili mnohí naši ex turisti! ;-) )
CENA NEZAHŔŇA:
- LETENKU (od cca 539 - 850 EUR)
- cestovné poistenie
- nadštandardné služby
- covid testy
- plan-to-go-poplatok 30 Eur

STORNO POPLATKY 


Jamajka poznávací zájazd


Dozviete sa VŠETKO o histórii Jamajky, prírode (faune a flóre, vrátane pikošiek), Jamajčanoch (ich rôznorodosti, mentalite, túžbach, starostiach a bežnom živote vrátane pikošiek), kultúre a tradíciách (vrátane Rastafari, o ktorom vieme absolútne všetko, vrátane pikošiek), rôznych zaujímavostiach, o ktorých sa nedozviete ani z kníh/internetu, ani od cestoviek...

CAPUCCINO zahŕňa aj bonusové dychvyrážajúce výlety na úchvatné utajené miesta (ktoré nenájdete v ponuke žiadnych touroperátorov), ktoré v rámci originality našich produktov nezverejňujeme ani na tejto webstránke, ani v našich itinerároch - aby ich iní nemohli kopírovať, naši klienti sa o nich dozvedajú osobne, priamo na Jamajke.

Jamaica Usain Bolt

MOŽNOSŤ VÝBERU VÝLETOV PODĽA VLASTNÉHO ŽELANIA. 

KONEČNÁ CENA MôŽE BYŤ AJ OVEĽA NIŽŠIA, 

NAKOĽKO MNOHÍ FYZICKY NEZVLÁDAJÚ VŠETKY VÝLETY ZAHRNUTÉ V CENE + AK STE VIACERÍ NEŽ 2 OSOBY, DELÍTE SI NÁKLADY ZA TAXÍKY MEDZI VIACERÝCH

 
Jamajka dovolenka bez cestovky
 

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

 

Základný 7 dňový balík CAPUCCINO je PROGRAMOVO NAJBOHATŠÍM balíkom na trhu vôbec - počas 7 dní ste ubytovaní v našich hoteloch v Kingstone a odtiaľ každé ráno s profesionálnym sprievodcom vyrážate na túry. 

Uvidíte až 25 diametrálne úplne odlišných atraktívnych miest a zažijete obrovské kontrasty. Každý deň absolvujete celodenné nenáročné túry našimi autami, miestnymi busmi, člnmi aj peši na rôzne atraktívne viac-menej neturistické miesta, v rámci ktorých máte každý deň i možnosť oddýchnuť si a osviežiť sa počas túry (vodopády, kúpele, more, bazény). Upozorňujeme, že vzhľadom na klimatické podmienky a vysoké teploty vzduchu je tento zájazd nevhodný pre zdravotne indisponovaných alebo silne obéznych ľudí.

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/kingston-blue-mountains/

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/specialne-vylety/

Tento zájazd Vás neobmedzuje v počte dní strávených na Jamajke - pokojne si vyberte na oddych akýkoľvek plážový rezort na akýkoľvek počet dní a keď už budete mať oddychu dosť, môžete s nami vyraziť na 7 dňový maratón spoznávania skutočnej tváre Jamajky. Resp. najprv spoznávanie a potom oddych podľa Vášho vlastného výberu. Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

Jamajka zájazd dovolenka bez cestovky

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

Pokiaľ Vám vyhovuje spoznať a zažiť na Jamajke počas 14. dní čo najviac, rozšírený zájazd Capuccino "Somewhere in Jamaica" je pre Vás ako uliaty. Opustíme Kingston a vydáme sa na dobrodružnú jazdu "do neznáma" - k parádnym atrakciám totiž nevedú turistické chodníčky a často ani žiadne cesty - nepovieme Vám, kde na Jamajke sa presne nachádzajú - jednoducho Vás tam vezmeme. Mnohé z nich ležia totiž na súkromných rodinných pozemkoch (napr. na konci dvora majestátny vodopád či famózny záliv!). 

Tento zájazd zahŕňa aj základný 7 dňový balík Capuccino, po ktorom nalseduje ďalších 7 excelentných dobrodružných dní strávených s nami na cestách Jamajkou. Budeme sa napríklad brodiť džungľou i zlaňovať útes, no vážne nič náročné, zvládne každý s dobrým zdravotným stavom a aspoň priemernou kondičkou.  

 Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

Jamajka dovolenka bez cestovky jamajkanita

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

Menej výletov = viac dní na pláži. Verzia Capuccino "Wild West" Vás po absolvovaní 7 dňového výletného maratónu základného balíčka Capuccino dostane na západné pobrežie Jamajky, do Negrilu, inak povedané do turistického virvaru na jednej z najkrajších turistických pláží Jamajky. 

www.jamajkanita.sk/jamajka-vylety/negril/

www.jamajkanita.sk/jamajka-poznavacie-vylety/black-river/

Každopádne nekontaktujte nás keď ste už priamo na ostrove - to je už pre nás príliš neskoro a nebudeme mať pre Vás voľné miesto. Je potrebné zapísať sa do nášho poradovníka (formulár viď dole nižšie)

Vzhľadom k tomu, že cestovné kancelárie radi kopírujú naše programy, detaily tohto zájazdu zverejňujeme len našim záväzným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

***

jamajka poznávací zájazd

UPOZORNENIE: Nezáleží, či priletíte do Kingstonu alebo do Montega Bay

Základný 7 dňový balík Capuccina sme rozšírili o možnosť stráviť zvyšok pobytu v takej časti Jamajky, kde sa nebudete potkýnať o iných turistov, budete viac menejdobre izolovaní a môžete si vychutnávať plnohodnotný relax a aby ste sa náhodou nenudili, na 1 deň máte naplánovaný zaujímavý celodenný výlet ;-) 

***

Keď si pozriete na internete ponuky rôznych (známych aj neznámych z celého sveta) touroperátorov, zistíte, že za iba *7 dňový* poznávací okruh Jamajkou Vám ukážu max. 10 TURISTICKÝCH KOMERČNÝCH atrakcií od 890 eur + letenka! 

Takže, stále platí, že MÁME NAJKVALITNEJŠIU PONUKU ZA NAJNIŽŠIE MOŽNÉ CENY ZO VŠETKÝCH A VÁM ŠETRÍME PENIAZE A UKAZUJEME VÁM KOMPLET CELÚ JAMAJKU - SKUTOČNÚ, NEKOMERČNÚ, NETURISTICKÚ!

Klikni na obrázky a zobrazí sa ponuka

jamajka ubytovanie

jamajka strava

jamajka doprava

jamajka vylety


Pozrite si FOTOGALÉRIU z našich zájazdov

Prečítajte si RECENZIE našich turistov

 

Jamajka Jamajkanita zájazd

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár