Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

 

MÁME NAJLACNEJŠIE A NA ZÁŽITKY NAJBOHATŠIE ZÁJAZDY NA TRHU ! 

AŽ 80 % NAŠICH EX  TURISTOV SA K NÁM OPAKOVANE VRACIA A IDÚ S NAMI NA ĎALŠIE ZÁJAZDY AJ V 2025 !

 

Sme rokmi a TISÍCKAMI spokojných turistov overený tour operátor ! 

Neberieme od Vás žiadne peniaze za letenky ani za zájazd vopred !

VŠETKO SI PLATÍTE SAMI - NEHROZÍ RIZIKO AKO PRI CESTOVKÁCH (že zaplatíte zájazd vopred a viac peniaze neuvidíte a zájazd sa neuskutoční)

 

AKO TO CELÉ U NÁS FUNGUJE?

jamajkanita prihláška

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

oludeniz turecko dovolenka

 

NETRADIČNÁ DOVOLENKA 

V TURECKU - 

OBJAVTE FASCINUJÚCI OLUDENIZ !

 
 
 
Boli ste už v Oludeniz, priatelia? 

Nie každý a zvlášť rodiny majú peniaze na "veľké dovolenky" v drahých exotických krajinách. 

Kam chodia našinci k najbližším dovolenkovým cieľom? Chorvátsko.. Bulharsko.. Egypt.. Malorca.. Kanáre.. Španielsko.. Taliansko.. Grécko.. 

A keď zrátate všetky plusy a mínusy, vyhráva Turecko. 

Zabudnite však na Alanyu, Antalyu, či Side. My chceme vždy niečo viac. 

Preto OLUDENIZ. 

Ideálna dovolenka pre novomanželskú svadobnú cestu, ale i pre rodinky a priateľov.
 
 
oludeniz dovolenka
 

"Anita, všetko je v poriadku, všetko je úplne super, počasie najprv bola predpoveď, že bude pršať, ale nakoniec padli iba 2 kvapky a to je polovica októbra. 

Ďakujeme krásne za Vašu starostlivosť, všetko je úplne perfektné, a Oludeniz je nádherný a všetci si ho užívame. 

Ibrahim je úplne perfektný, na výlete bolo výborne, veľmi sa nám páčilo, tie minivany sú fakt luxusné, aj tá prechádzka na ruinách v Thlose, aj kaňon Saklikkent boli super. No a mali ste pravdu, čo sa týka reštaurácie, nechali sme si poradiť od vás, tak sme išli ku tým trom žienkam čo tam boli, tak boli veľmi milé, zlaté, taký rodinný podnik, tak sme sa tam napapkali a úplne sme spokojní na 200 %, ďakujeme!"

NATÁLIA S RODINKOU, Október 2023

 

"No moja milá Anitka, chceli sme zažiť niečo viac ako len dovolenku v rezorte, kde nespoznáš nič viac z miestnej kultúry, prírody a gastronómie a splnilo to naše očakávania. 

Zo začiatku sme boli trošku neistí, že zaplatíme poplatok a už sa neozveš hahaha, ale nie, všetko bolo hneď tip top, komunikácia, na otázky ešte pred odletom si nám odpovedala rýchlo, dostatočne, Itinerár spracovaný do detailov, aj pre menej scestovaných ľudí pochopiteľný, také info v cestovke nedostaneš, lebo keď raz niekto destináciu pozná lebo tam bol aj viackrát tak už má muchy vychytané, takže nebol problém.

My sme cestovali ako rodinka, malý má 2,5 roka a keďže všetky aktivity a výlety v okolí sú naozaj veľmi blízko, zvládol to aj najmladší člen myslím že s prehľadom, takže určite odporúčam aj ako dovolenku pre rodinky- akvapark, lunapark, krásna pláž, obchodíky, ale aj pre dvojice, vlastne hocikto komu sa páči možno trošku iné Turecko, krásna príroda, domáca atmosféra, každý si príde na svoje si myslím.

 Mestečko Olüdeniz je čarovné, nie je veľké, úplne akurát, človek sa nestratí, večer bolo kam sa prejsť aj kde si sadnúť, nákupné maniačky a milovníčky fake oblečenia si prídu tiež na svoje, aj milé stánky s domácimi a ručne robených výrobkami tých je tu dosť, a hlavne fakt je všetko blízko, aj milovníci adrenalínu môžu vyskúšať paragliding a nechať vyviesť kabínkovou lanovkou na horu Babadag a skočiť si alebo si len vychutnať kávičku a pozorovať výhľady a týchto nadšených bláznov, krásny výlet bol  do údolia Saklikent, aj Gizlikent k vodopádu, boli to take stredne náročné prechádzky  výletov bolo viac, nebudem všetky opisovať, treba to zažiť a my sme zažili v príjemnej spoločnosti aj s Anitkou a jej synčekom, radi sa opäť do Olüdeniz vrátime, pretože ostali miesta ktoré sme nenavštívili. 

Za nás vydarená dovolenka plná pekných spomienok. 

Ďakujeme! :-) "

Jamajka recenzie

Jamajka zájazd dovolenka

 
turecko dovolenka Oludeniz
 

Nie je Turecko ako Turecko. Našinci chodia do Antalye, Alanye, Beleku a Side častokrát aj celé roky, netušiac, že existuje aj oveľa krajšie a zaujímavejšie letovisko... Exotickejšie... S množstvom nádherných miest na výletovanie... Oludeniz pri Egejskom mori. A letí sa priamo z Bratislavy!

turecko dovolenka

 

Prvý raz v 2013 nám tu bolo bezva, a veru aj po 10 rokoch môžeme zhodnotiť rovnako.

No jasné, že pláže sú tu také skromnejšie, žiadny biely piesok, žiadne kokosové palmy.. pláže kamienkové sťa kdesi v Chorvátsku.. No voda v mori tyrkysová presne ako v Karibiku!

A veľké plus, nízke ceny prijateľné pre každú peňaženku, výborné jedlá (nie ako v Karibiku dookola to isté), perfektné služby na vysokej úrovni, Turci si to tu fakt vymakali perfektne a na rozdiel trebars od Jamajčanov, ľudia sú tu fakt príjemní, priateľskí a žiadne fejkové úsmevy tu nevidíte. 

Milo sa prihovoria, slušne ponúkajú svoj tovar, no ak odmietnete kúpiť, negania po Vas ako 5x trestany recidivista (napríklad na jamajke také správanie predavačov uplne bežná norma, ešte Vam aj šťavnato vynadajú)

 
 
Turecko dovolenka oludeniz
 
 
 
DOVOLENKA TURECKO OLUDENIZ
 
 
 
nevyžaduje sa znalosť žiadneho jazyka
 
 
 

7 ALEBO 10 ALEBO 14 DNÍ

 

ORIENTAČNÁ PRIEMERNÁ CENA

cca 450 Eur / os vrátane letenky

V cene: 

✅ LET Z BRATISLAVY 

✅ 3*** HOTEL S RAŇAJKAMI 200 M OD PLÁŽE 

✅ VÝLET DO LUXUSNÉHO AKVAPARKU (vrátane vstupného) 

✅ VÝLET DO HISTORICKEJ DEDINKY KAYAKOY, MESTA DUCHOV (vrátane vstupného, vrátane jazdy na ťave) 

✅ VÝLET LANOVKOU NA VRCHOL HORY BABADAG (1.700 mnm, odkiaľ je úchvatný výhľad a skáču odtiaľ paragliding ) 

✅ VÝLET DO NAJLEPŠIEHO BEACH KLUBU (vrátane vstupného) 

✅ VÝLET LOĎOU DO BUTTERFLY VALLEY 

 

UPOZORNENIE

všetky naše exotické zájazdy zahŕňajú Organizačný licenčný poplatok vo výške od 200 eur / os vyššie, v rámci tohto zájazdu do Tureckého Oludeniz je zahrnutý v cene Organizačný licenčný poplatok vo výške 50 Eur / os nad 8 rokov

oludeniz pamukale cappadocia turecko

ALEBO 

 

DOBRODRUŽNO-RELAXAČNÝ OKRUH 

CAPPADOCIA - PAMMUKALE - OLUDENIZ

 

12 ALEBO 14 DNÍ

 

ORIENTAČNÁ PRIEMERNÁ CENA

cca 850 Eur / os vrátane letenky

V cene: 

✅ LET Z VIEDNE 

✅ 3*** HOTELY S RAŇAJKAMI

✅ VÝLET BALÓNOM 

✅ VÝLET DO PAMMUKALE

✅ VÝLET DO LUXUSNÉHO AKVAPARKU (vrátane vstupného) 

✅ VÝLET DO HISTORICKEJ DEDINKY KAYAKOY, MESTA DUCHOV (vrátane vstupného, vrátane jazdy na ťave) 

✅ VÝLET LANOVKOU NA VRCHOL HORY BABADAG (1.700 mnm, odkiaľ je úchvatný výhľad a skáču odtiaľ paragliding ) 

✅ VÝLET DO NAJLEPŠIEHO BEACH KLUBU (vrátane vstupného) 

✅ VÝLET LOĎOU DO BUTTERFLY VALLEY 

UPOZORNENIE

všetky naše exotické zájazdy zahŕňajú Organizačný licenčný poplatok vo výške od 200 eur / os vyššie, v rámci tohto zájazdu do Tureckého Oludeniz je zahrnutý v cene Organizačný licenčný poplatok vo výške 80 Eur / os nad 8 rokov

oludeniz zájazd dovolenka

turecko dovolenka oludeniz

MINIMÁLNY POČET OSOB - 2

 

STUPEŇ NÁROČNOSTI 

(po stránke fyzickej, psychickej, finančnej)

NENÁROČNÉ - STREDNE NÁROČNÉ - NÁROČNÉ

 

TERMÍNY

MÁJ - JÚN - JÚL - AUGUST - SEPTEMBER - OKTÓBER

 

volíte si sami, aké vyhovujú Vám a my sa Vám prispôsobíme (pokiaľ Vami vybraný termín už náhodou nie je obsadený inými turistami)

 

Oludeniz Turecko dovolenka

UBYTOVANIE VŽDY S RAŇAJKAMI

primárny je tento hotelík tu na fotke (izby klimatizované, s toaletou, chladničkou, balkónom) v najlepšom pomere lokalita - kvalita - cena, ale ak bude vo Vašom termíne obsadený, resp. preferujete iný, radi Vám s výberom pomôžeme.

Tento hotelík sa nachádza 300 m od pláže, v peknej lokalite plnej obchodíkov a reštaurácií, preto nie je žiadny problém dať si výborný obed či večeru za 5-6 eur hocikde mimo hotela. Raňajky sú riešené formou švédskych stolov. 

 

Turecko zájazd oludeniz

STRAVOVANIE

raňajky sú v cene, obedy a večere sa ľahko dajú kúpiť na každom rohu po 5-6 eur

 

jamajkanita prihláška

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

DOSTUPNÉ VÝLETY

Výlety po úchvatných prírodných zákutiach s ohľadom na Vašu kondičku, preferencie a výšku Vášho budgetu

Trip na open jeepoch do romantickeho kaňonu Saklikent, rieky a nádherné lagúny, ruiny starobylych mestečiek, rímske mesto Tlos a Kayakoy mesto duchov, obrovsky tradičný Turecky trh, paragliding, výlet na párty pirátskej lodi, výlet na súkromnej jachte k 4. krištáľovočistym zátokám, prechadzka dedinkou Kayakoy na ťave, luxusný novy akvapark, Motýlie údolie, bahenný kupeľ priamo v prírode, malebné mestečká, lanovkou na famózne výhľady, jazda na koni pri západe slnka po 12km dlhej piesočnatej pláži, a iné. 

 

Pozri si skvelé 

FOTKY Z NAŠICH TÚR  

 

Turecko Oludeniz dovolenka

 

DELEGÁT

IBRAHIM, Oludeniz - v anglickom jazyku

Ibrahim je veľmi príjemný, ústretový a nápomocný, vybavuje Vám Vaše výlety a rád poradí a pomôže. Treba vedieť trochu anglicky, no dohovoriť sa v Turecku dá aj "rukami-nohami", resp. všetci používajú prekladač v mobiloch

oludeniz dovolenka

"Ibrahim nám ochotne so všetkým pomohol a poradil, je to zlatúšik, dokonca pre jedného z nás pripravil aj narodeninové prekvapenie, doniesol tortu a zaspieval happy birthday! Je to správny človek na správnom mieste."

MONIKA R. a 12 parťákov, Slovensko

oludeniz dovolenka

oludeniz dovolenka

 

AKO TO CELÉ U NÁS FUNGUJE?

jamajkanita prihláška

Klikni na obrázok, zobrazí sa prihláškový formulár

 

STORNO POPLATKY