Vyhľadávanie

Kontakt

JAMAJKANITA
KINGSTON Jamaica W.I.

info@jamajkanita.sk

Jamajka itinerár na mieru

 
Jamajka itinerár aký na Google ani v bedekroch nenájdete! Naše tajné know how ti ušetrí stovky Eur !
 
 
 
Jamajka nie je lacná Ázia, ani nepatrí k bezpečným krajinám. Jamajka je iný svet. Niečo ako krajiny Afriky. Kúpiť si lacnú letenku nestačí - na JAM Vás ošklbú na každom kroku. Nikdy však nie ak máte JAMAJKANITA ITINERÁR V RUKE A RIADITE SA MOJIMI RADAMI A TIPMI! Vďaka itineráru, ktorý každému z Vás píšem na mieru podľa Vašich individuálnych predstáv o dokonalej dovolenke na Jamajke, naši turisti vždy ušetria v priemere 500 - 900 USD!!! Nielen na letenkách, ubytovaní, doprave, sprievodcoch a strave, ale hlavne na rôznych skrytých turistických pasciach...
 
 

UPOZORNENIE: Naše špeciálne itineráre sú "na mieru" a preto sú viazané k našim zájazdovým balíčkom CAPUCCINO, CAPUCCINO MINI a NESCAFÉ a NIE je možné zakúpiť si ich samostatne ako individuálne cestujúci na vlastnú päsť.

 
Jamajka itinerár na mieru
 

"Díky detailnímu itineráři jsem získala jistotu, že to i přesto, že se na cestu vydávám sama, zvládnu. V kontextu celkových výdajů na této dovolené byl vytvořený itinerář za super cenu a obsahoval skutečně vše. Navíc k tomu zahrnoval i neustálou kontrolu s Anitiny strany, byla jako moje máma, která na mě dohlíží a stará se, zda mám vše a jsem spokojená, někdy dokonce, i zda jsem najedená a nemám hlad. :-) "

JANKA Č., Praha

Jamajka fakultatívny výlet na Strawberry Hill

"Tvůj itinerář je zkrátka nejlepší! Nedovedu si představit člověka, který by to podle něj nezvládl. Opravdu klobouk dolů, řídíme se podle něj a vše jde jako po másle! Jsme nadmíru spokojení!! Jste opravdu nejlepší!! :-) Všechny výlety byly parádní, přesuny dle itineráře jsme zvládli jako po másle. Itinerář nás na Jamajku skvěle připravil."

 DANKA T. a DAVID Š.

Jamajka Montego Bay výlety

"Všechno v itineráři naprosto sedělo! Ještě doma jsem si dle itineráře udělala rozpočet na dovolenou a fakt, všechny uvedené ceny v realitě seděli na cent přesně! Je to obrovská pomoc!" 

DANA Š. s dcérami

Jamajka fakultatívne výlety Kingston

"Itinerár nám pomohl hodně, myslím si, že bez něj by sme byly úplne ztraceny. Organizace a komunikace s Anitou, teda organizátorkou našeho zájezdu - Jednička plus 5 hvězdiček ;-) Vždy pomohla a poradila, je zlatá!"  

DENISKA J. a ADELA Č.

"Ďakujeme za informácie, vlastne za všetko, za cenné rady v itinerári i po telefóne, veľa sme za tie 2 týždne objavili a naučili sa, bez Tvojich rád by nás fakt ošklbávali na každom rohu. Aj na záver sme šli na letisko priamo taxíkom z Negrilu za 10 USD namiesto 60, proste si nám pomohla so svojimi radami a my tak už vieme, že sa všeličo dá dohodnúť :-) "
 
MARTINA H. a JANKA
 

 

Váš itinerár píšeme priamo Vám na mieru. Všetko, čo potrebujete vedieť o Jamajke. 

 

Každý náš klient dostáva ešte pred odletom podrobný informačný materiál, ktorý pozostáva z užitočných informácií (sú súčasťou môjho know-how a nenájdete ich nikde na internete ani u žiadnej turistickej agentúry) a podrobného detailného plánu Vašej cesty - itineráru. 

Nedajte sa nachytať ľuďmi, ktorí boli na Jamajke len párkrát v živote a teraz sa hrajú na znalcov Jamajky a snažia sa speňažiť to minimum informáciíí, ktoré o našom ostrove majú - nedajú Vám žiadnu záruku bezpečnosti počas Vášho pobytu na ostrove - a čo je na Jamajke pre Vás dôležitejšie než Vaša bezpečnosť? 

Myslite na to.

 
 
Jamajka itinerár plán cesty tipy na výlety